Informacje o przekłuciach i rozpychaniu

Ten artykuł jest naszą próbą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące piercingu i rozpychania. Enjoy!

Wystarczy że wybierzesz jedną z poniższych kategorii by dowiedzieć się wszystkiego na temat przekłuć, ryzyka, pielęgnacji, historii i innych.

Wybierz kategorię tutaj:

 

Znajdź odpowiedź lub zadaj pytanie

Chcielibyśmy wierzyć, że odpowiedzi na wszystkie twoje pytania zawarliśmy w artykułach na blogu - a przynajmniej staraliśmy się. Jeśli jednak nie jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią lub chcesz wiedzieć więcej, poniżej każdego artykułu umieściliśmy pola, gdzie możesz wpisać swoje imię i nazwisko, maila i pytanie - odpowiemy tak szybko jak to możliwe. Jak tylko znajdziemy odpowiedź, wyślemy ci ją; pamiętaj że inni też mogą zobaczyć twoje pytanie (twój adres e-mail pozostaje ukryty).

To ma na celu wyłącznie bardziej efektywną pomoc; ktoś bardziej doświadczony pewnie zna prawidłową odpowiedź, a często może odpowiedzieć szybciej niż my. Oczywiście, jesteś całkowicie anonimowy - o ile nie podasz swojego imienia. Nikt nie będzie wiedział że to ty, więc pytaj śmiało!

Mamy również kilka przewodników dla tych, którzy chcą odpowiednio czyścić przekłucie, zadbać o nowy kolczyk albo rozepchać istniejący bezpiecznie i bez komplikacji.

Możesz je znaleźć po prostu klikając w temat który cię interesuje na tej stronie; możemy również wysłać ci e-mail z tymi samymi informacjami w formacie PDF.

Cieszymy się że jesteś z nami! BodyMod.pl

 

Dodaj komentarz