BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

32 produkt(ów)

na stronie

32 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Nausznice

Nausznice są najmodniejszymi fake kolczykami. Mogę one podnieść Twój wygląd z prostego do ekstrawaganckiego bardzo szybko. Nausznica jest szerokim kółkiem, które z jednej strony jest otwarte. Nausznica – z angielskiego ear cuff – swoją nazwę zawdzięcza sposobowi, w jaki przymocowana jest do ucha. Istnieje wiele różnych, unikatowych wzorów, które możesz wybrać online na stronie BodyMod. Wśród wielu, posiadamy następujące wzory:

Jak nosić nausznice?

Możesz nosić nausznice na górze ucha, gdzie zwykle umiejscawia się piercing helix lub też nieco niżej, gdzie swoje miejsce ma conch piercing. Nausznice są niezwykle łatwe do założenia. Wystarczy obrócić ozdobę, aby umiejscowić. Znajdź sposób, który najlepiej pasuje do Twojego kształtu ucha, a w łatwy i szybki sposób odświeżysz swój look. Jeżeli nausznica wydaje się nieco luźna, możesz ją zmniejszyć, delikatnie ściskając obie strony. Właściwie noszona, nie powinna być stale odczuwalna podczas noszenia. Jeżeli jest za ciasna, prawdopodobnie zacznie cię drażnić. Ściąganie nausznicy odbywa się przez jej obrócenie i pociągnięcie, a następnie poluzowanie. Po znalezieniu idealnego uchwytu, nie musisz robić nic specjalnego z biżuterią poza zakładaniem jej kiedy tylko masz ochotę.

Jedną z najfajniejszych rzeczy w tej biżuterii jest to, że są one jednym z tych rodzajów fake kolczyków, które nie są zauważalnie fałszywe. Są również genialną opcją do wypróbowania różnego rodzaju kolczyków przed faktycznym przekłuciem helix czy conch. Są znacznie łatwiejsze do wymiany niż prawdziwe kolczyki i nie posiadają długiego czasu gojenia. Pamiętaj, że fake kolczyki nie są przymocowane do twojego ciała; dlatego też powinieneś je ściągać podczas wykonywania aktywności takich jak trening, pływanie, strzyżenie oraz przed pójściem spać.

Te kolczyki są idealne dla ludzi, którzy kochają modę oraz lubią eksperymentować z różnymi stylami. Wszystkie nasze kolczyki to ozdoby unisex, każdy może je nosić, także wypróbuj je!