BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

42 produkt(ów)

na stronie

42 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kółko w piercingu brwi

Na BodyMod.pl mamy szeroką ofertę kółek, które świetnie nadają się do piercingu brwi. Jak już pewnie wiesz, kółka w piercingu mają się świetnie, ich popularność nie spada, a wielu ludzi nosi je na co dzień. Taki kolczyk zapewnia indywidualny styl i pomaga idealnie urozmaicić codzienny strój.

W poniższym tekście możesz przeczytać więcej na temat kolczyków do brwi. Dowiesz się na przykład jak wykonuje się ten piercing, jak należy go pielęgnować (higiena to podstawa!) - to wszystko znajdziesz w poniższym tekście. Powodzenia z twoim nowym piercingiem brwi!

Duży wybór ekscytujących ozdób!

Na BodyMod.pl znajdziesz wiele oryginalnych kolczyków, w tym także kółek z kulką. Na przykład, możesz zdecydować się na wytrzymałe i piękne kolczyki z czarnego tytanu. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które preferują nieco ostrzejszy wygląd. Czarny tytan idealnie pasuje do looku ze skórzaną kurtką - jeśli to twój styl, nie zastanawiaj się dwa razy!

Nasze kółka z kulką do przekłuć brwi są bardzo wysokiej jakości. W BodyMod.pl oferujemy tylko takie produkty, za które możemy ręczyć w 100%, a kolczyki do brwi nie są wyjątkiem. Mimo tego, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość, staramy się utrzymywać ceny na tak niskim poziomie jak to tylko możliwe. Wierzymy, że najlepsza jakość powinna być w przystępnej cenie!

Jak wykonuje się piercing brwi?/h3>

Przekłucie brwi jest zazwyczaj wykonywane pionowo lub pod lekkim kątem. Istnieje również możliwość wykonania poziomego przekłucia, jednak na to decydują się wyłącznie bardzo doświadczeni piercerzy. Podczas wykonywania piercingu trzeba szczególnie uważać, by nie uszkodzić nerwu przechodzącego przez okolice brwi. Sam zabieg jest stosunkowo prosty: piercer zaznacza miejsce przekłucia, wprowadza igłę, a następnie zastępuje ją kolczykiem - i gotowe! Pamiętaj, że kolczyk możesz wymienić jedynie po całkowitym zagojeniu przekłucia.

Dowiedz się więcej o świecie piercingu!

Jeśli interesujesz się piercingiem i chcesz poczytać nieco więcej na ten temat, radzimy ci sprawdzić naszego bloga. Spędziliśmy dużo czasu by mieć dla was ciekawe i inspirujące artykuły, a w nich zawrzeć mnóstwo przydatnych informacji i wskazówek na temat piercingu. Wierzymy, że znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania! Dowiesz się na przykład jakie są wady i zalety materiałów wykorzystywanych do wykonania kolczyków, a także wiele informacji o różnych rodzajach piercingu - także o przekłuciach brwi.

Higiena to podstawa!

Po wykonaniu piercingu higiena to absolutna podstawa i konieczność. Tak długo jak trwa okres gojenia, przemywaj przekłucie rano i wieczorem roztworem soli fizjologicznej - pomoże to w zapobieganiu infekcjom i zapaleniom. Po zagojeniu wystarczy przemywać 1-2 razy w tygodniu.

Zalecamy używanie produktów do pielęgnacji, które pomogą dokładnie oczyścić twoje przekłucie. W naszej ofercie posiadamy artykuły renomowanych firm, które zapewnią odpowiednią pielęgnację piercingu - z nimi nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące higieny, zawsze możesz się z nami skontaktować - upewnimy się, że jesteś na właściwej drodze to posiadania pięknego piercingu!