• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

36 produkt(ów)

na stronie

36 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki metalowe

Kolczyk do języka może być wykonany zarówno z plastiku, jak i metalu, chociaż ten ostatni jest bardziej tradycyjny, przez co powszechnie stosowany. Jeśli to też twój wybór, masz gwarancję, że wybierasz mocną i trwałą biżuterię. Oczywiście, metal jest znacznie twardszy niż tworzywa sztuczne, które przez to łatwiej pękają. Jest wiele osób, które są skłonne wydać trochę więcej, aby kupić naprawdę ładne i wyjątkowe kolczyki do języka, które przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć długi czas. Kupienie czegoś praktycznego i wyglądającego atrakcyjnie, dobrej jakości jest niezwykle satysfakcjonujące.

Kolczyki do języka z kamieniami ozdobnymi

W tej kategorii znajdziesz także kolczyki do języka z oraz bez kamieni ozdobnych, w różnych barwach i kształtach. Kolczyki z kamieniem ozdobnym stały się bardzo popularne w piercingu języka. Są eleganckie, ale dyskretne, bez popadania w przesadę. To samo odnosi się do kolczyków powlekanych, na przykład złotem. W takich przypadkach, zaleca się od czasu do czasu przemyć przekłucie roztworem soli fizjologicznej kiedy kolczyk jest założony. Powinieneś to robić także po tym, jak twoje przekłucie będzie całkowicie zagojone, ponieważ ułatwia to czyszczenie i sprawia, że kolczyki dłużej utrzymują swój piękny wygląd.

Rodzaje metali

Najbardziej popularnymi materiałami metalowymi wykorzystywanymi do wykonywania kolczyków w języku są stal chirurgiczna i tytan. Spotyka się także złoto - to dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na wydanie nieco większej sumy. Kupując złoty kolczyk, warto poszukać takiego z wysoką zawartością złota, jednak nie należy przesadzać, gdyż czyste złoto jest bardzo miękkie i giętkie. 14-karatowe złoto jest połączeniem najlepszych cech; jest odpowiednio czyste, by nie wywoływać alergii, a dodatki sprawiają że jest bardziej wytrzymałe; to właśnie kolczyki z 14-karatowego złota znajdziesz na BodyMod.pl

Stal chirurgiczna jest powszechnie stosowana do produkcji biżuterii w ogóle, a w tym, oczywiście, do kolczyków do języka. Ten materiał wyróżnia się twardością i trwałością, a także charakterystycznym blaskiem; nie uwalnia niklu. Ponadto, jest stosunkowo tani, co sprawia, że masz możliwość kupienia kilku różnych kolczyków za niską cenę. Jeśli więc lubisz częste zmiany kolczyków i chcesz mieć ich duży wybór, stal chirurgiczna to materiał dla ciebie.

Tytan jest stosunkowo droższy od stali chirurgicznej, ale tutaj płacisz za niezwykle wysoką jakość. Jest to 100% czysty materiał, nie zawiera ani odrobiny niklu. Tytan jest tak bezpieczny, że stosuje się go nawet w szpitalach, wszczepiając protezy w ciało - nie wywołuje reakcji alergicznych, jet bardzo czysty. Dlatego miej na uwadze, że kupując tytanowe kolczyki, naprawdę kupujesz najwyższą możliwą jakość.