• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 188

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Produkty 1 do 48 z 188

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki do pępka bez zawieszki

W kategorii "bez zawieszki" znajdziesz wszystkie kolczyki do pępka bez małej, zwykle błyszczącej ozdoby zawieszonej na dole kolczyka. W większości przypadków jest to najzwyklejszy kolczyk, czasem z ozdobnym kryształkiem w jednej z kulek. Dolna kulka może też być bardziej rozbudowana, mieć różne kształty, takie jak liść czy kwiatek, także takie wysadzane ozdobnymi kryształkami.

Oczywiście, to nie wszystkie opcje. Możesz również znaleźć kolczyki do pępka bez zawieszek, za to na przykład w kształcie serca czy czaszki, z pięknego pozłacanego materiału, z ozdobnymi kamieniami w obu kulkach.

Jedną z największych korzyści posiadania kolczyka w pępku bez zawieszki jest wygoda w noszeniu na co dzień. Jeśli uprawiasz dużo sportu, dobrym pomysłem byłoby posiadanie takiego kolczyka, szczególnie gdy uprawiasz piłkę nożną czy ręczną, pływanie lub jazdę konną; biżuteria bez zawieszki będzie po prostu wygodniejsza podczas każdej aktywności fizycznej. Kolczyk może sprawić, że pępek będzie bardzo wrażliwy, a zawieszka będzie się zaczepiać o ubrania. Jeśli jest powlekany, kontakt z potem i innymi płynami może sprawić, że szybciej straci kolor. Dlatego też podczas uprawiania sportu polecamy kolczyki z tworzyw sztucznych. Nie są one w stanie rozerwać skóry jak na przykład te ze stali, więc nawet jeśli o coś się zahaczą, nie powinny wyrządzić Ci większej szkody.

Pamiętaj również o odpowiedniej pielęgnacji piercingu pępka; przekłucie możesz przemywać roztworem soli fizjologicznej.