33 produkt(ów)

na stronie

33 produkt(ów)

na stronie

  • Aż 30 dni na zwrot!
    Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
  • Trustpilot
    Ponad 600 recenzji! ().
  • Polska obsługa klienta
    Napisz do nas maila!

Kolczyki do pępka dla ciężarnych

Kiedy kobiety zachodzą w ciążę, często od razu pozbywają się kolczyka w pępku, myśląc że przez rosnący brzuch zatrzymanie go będzie niemożliwe. Jest to mit! Istnieją specjalnie zaprojektowane kolczyki, które umożliwiają zachowanie kolczyka nawet podczas ciąży.

Czytając poniższy tekst dowiesz się więcej o kolczykach do pępka dla ciężarnych. Jeśli więc jesteś w ciąży i martwisz się o swój kolczyk, tutaj rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i obawy.

Twoje przekłucie pępka a ciąża

Jak już wcześniej wspominaliśmy, utrzymanie kolczyka w ciąży jest nie tylko możliwe, ale także niezbyt trudne, mimo tego że każdy brzuch jest inny, a niektóre rosną bardzo duże. Na BodyMod.pl znajdziesz specjalne kolczyki, które dopasowują się do rosnącego brzucha w trakcie ciąży. Pręty lub druciki w takiej biżuterii są dłuższe niż normalnie, by łatwo się dostosowywać; w przypadku normalnej długości nie byłoby to możliwe. Są one również wykonywane z PTFE, które jest bardzo elastyczne, co dodatkowo poprawia komfort noszenia.

Wiele wariantów kolczyków

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kolczyków dla kobiet w ciąży. Możesz przebierać w morzu kolorów, wzorów i motywów - ogranicza Cię właściwie tylko wyobraźnia. Możesz na przykład zdecydować się na kolczyk z pięknym kamieniem ozdobnym lub motywem "ciążowym" - stópkami dziecka czy bocianem. U nas na pewno znajdziesz coś, co ci się spodoba!

Tak jak w przypadku wszystkich innych produktów w naszym sklepie, także kolczyki dla kobiet w ciąży są najwyższej jakości. Nie musisz się więc martwić o bezpieczeństwo swoje i dziecka, bo dostajesz produkt w 100% sprawdzony, certyfikowany i bezpieczny. Wysoka jakość w naszym przypadku nie oznacza wysokich cen, wręcz przeciwnie - staramy się wyjść w tym przypadku klientom na przeciw, oferując świetne produkty w rozsądnych cenach.

Kolczyk w pępku trzeba regularnie przemywać i dbać o niego, zupełnie tak, jak o pozostałe kolczyki. W BodyMod.pl są dostępne także specjalne produkty do pielęgnacji, które pomogą ci efektywnie i dokładnie oczyszczać przekłucie. Jeśli więc chcesz uniknąć rozwoju bakterii w tym miejscu i powstawania stanów zapalnych, polecamy ci ich używanie.

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kolczykach do pępka i piercingu ogólnie, wejdź na nasz blog! Tam znajdziesz całe mnóstwo informacji i porad. Możesz na przykład dowiedzieć się wszystkiego na temat materiałów używanych do produkcji kolczyków i wybrać taki, który będzie spełniał twoje potrzeby.

Jeśli jednak w artykułach na blogu nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci rozwiązać problem i postaramy się dać wyczerpującą odpowiedź.

Życzymy ci powodzenia i szczęśliwego rozwiązania!

PS. Ciążowe kolczyki mogą być też stosowane w ciężkich przypadkach męskiego piwnego brzuszka!