• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

14 produkt(ów)

na stronie

14 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki do pępka Playboy™

Kupując u nas kolczyki Playboya masz gwarancję najlepszej jakości, a także tego, że produkt będzie oryginalny. My sami kupujemy biżuterię jedynie od autoryzowanych dostawców Playboya, więc masz gwarancję, że zamówione kolczyki na BodyMod.pl są prawdziwe.

Pamiętaj, że przy zakupie biżuterii Playboy™ płacisz nie tylko za markę, ale też za niezwykle wysoką jakość. Kolczyki są wykonane z wielką dbałością o każdy szczegół - to jasne, że przedkładają jakość nad ilość, i to samo tyczy się wszystkich produktów tej firmy. Staranna produkcja i oszałamiający efekt końcowy na przestrzeni lat stały się znakiem szczególnym Playboya™.

Playboy powstał w latach 50 ubiegłego wieku w Chicago, założony przez Hugh Hefnera. Hef, jak go nazywano, spopularyzował magazyny ze zdjęciami erotycznymi, wyprzedzając swoją epokę o co najmniej 20 lat.

Dziś nie ma nikogo, kto nie słyszałby o Playboyu. To coś więcej niż magazyn erotyczny, to marka, a nawet styl życia. Mimo że w dzisiejszych czasach nagość jest powszechna i raczej tolerowana, to w 1973 roku rozbierane zdjęcia były nie do pomyślenia. Niektórzy zarzucają mu uprzedmiotowienie kobiet i ich nadmierną seksualizację, jednak zwolennicy uważają, że znacznie przyczynił się do ich wyzwolenia.

Kolczyki które znajdziesz w tej kategorii, nie będą się jednoznacznie kojarzyć z erotyką i seksem. Wszystkie albo są w kształcie, albo nawiązują do łatwo rozpoznawalnego Króliczka czy króliczych uszu. Te kolczyki są idealne do każdego piercingu pępka.