BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

21 produkt(ów)

na stronie

21 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Podkówka w piercingu uszu

Jeśli marzy ci się wyjątkowy kolczyk do uszu, zastanów się nad podkówką. Taki kolczyk zdobywa coraz większą popularność w piercingu uszu; z racji oryginalnego wyglądu, jest pierwszym wyborem wielu ludzi. Poza tym, że dobrze wygląda, ma również symbolizować szczęście - to dodatkowy bonus.

Poniżej przeczytasz więcej o użyciu podkówki w piercingu uszu, dlatego jeśli potrzebujesz więcej informacji, czytaj dalej! Znajdziesz też tam kilka przydatnych wskazówek, które pomogą ci utrzymać zdrowe i piękne przekłucie.

Duży wybór podkówek

W BodyMod.pl znajdziesz szeroką ofertę kolczyków, w tym także podkówek. Możesz wybierać spośród morza kolorów i wzorów - niezależnie od tego, jaki styl preferujesz, możesz być pewien, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. Zdecydowana większość naszych podkówek ma kulki lub kolce na obu końcach.

Nasze podkówki mają zawsze niskie ceny, co nie znaczy że są złej jakości, przeciwnie: w tym przypadku nigdy nie idziemy na kompromisy. Jakość produktów bezpośrednio przekłada się na zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów; w naszym sklepie znajdziesz jedynie produkty, za które możemy ręczyć w 100% - z tego jesteśmy dumni. Łączymy znakomitą jakość ze świetną obsługą klienta, to znak firmowy BodyMod.pl.

Jak dbać o piercing?

Jeśli zależy ci na utrzymaniu piercingu w czystości i na jego nienagannej prezencji, powinieneś zacząć dbać o niego od samego początku. Higiena jest najważniejsza, a kluczem do dobrego oczyszczania jest regularne przemywanie przekłucia. Jeśli tego zaniedbasz, a zwłaszcza w okresie gojenia, bardzo szybko rozwiną się tam bakterie, które prawdopodobnie wywołają infekcję i zapalenie, co może skutkować nawet koniecznym wyciągnięciem kolczyka. Niezbyt fajnie to brzmi, co?

Jak przemywać piercing? Możesz skorzystać z jednego z naszych produktów do pielęgnacji, odpowiednio dopasowanego do rodzaju przekłucia. Znajdziesz u nas wiele renomowanych produktów, które pomogą ci odpowiednio pielęgnować przekłucie, takich jak na przykład roztwór soli fizjologicznej, który idealnie nadaje się do przemywania.

Uwielbiasz piercing i chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco, to nasz blog to coś właśnie dla ciebie. Stworzyliśmy blog z informacjami o piercingu, gdzie znajdziesz fascynujące artykuły na ten temat. Przeczytasz tam o materiałach, nowych technikach, pielęgnacji i wielu, wielu innych rzeczach.

Żeby dowiedzieć się o tym wszystkim wystarczy, że odwiedzisz naszego bloga. Jeśli masz pytanie i nie potrafisz znaleźć odpowiedzi na blogu, koniecznie się z nami skontaktuj, będziemy szczęśliwi mogąc ci pomóc.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj swoją nową podkówkę i będziesz się cieszył wyjątkowym piercingiem uszu!