• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 189

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Produkty 1 do 48 z 189

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tragus

Tragus to przekłucie skrawka ucha - przez wielu kojarzone z kobiecością i oryginalnością. W BodyMod.pl mamy wiele kolczyków do tego rodzaju piercingu. Wybór jest naprawdę duży, więc jesteśmy przekonani że znajdziesz tu coś dla siebie. W naszym sklepie kładziemy duży nacisk na wysoką jakość i przystępne ceny, a także świetną obsługę klienta. Nie musisz się wahać, warto u nas kupować!

Czym jest Tragus?

Tragus to malutki kolczyk w uchu, umieszczony na jego skrawku. U nas znajdziesz wiele ozdób różnego rodzaju, które możesz do niego wykorzystać. Jak już wspominaliśmy, Tragus jest jednym z bardziej kobiecych rodzajów piercingu, dlatego wiele dziewczyn decyduje się na niego, jeszcze bardziej podkreślając swoją kobiecość. Ten rodzaj piercingu jest bardzo uniwersalny, pasuje do niego wiele różnych kolczyków: kółka, sztangi, labrety...

Jak wykonuje się Tragusa?

Piercing jest wykonywany bardzo prosto: najpierw przekłuwa się skrawek igłą, a potem na to miejsce wkładany jest kolczyk. Igła zawsze powinna być sterylna - to pozwala zapobiegać infekcjom. Niektórzy utrzymują, że samo przekłuwanie jest raczej bolesne, jednak poziom bólu bardzo zależy od indywidualnych cech, jak również od tego, czy piercer jest doświadczonym profesjonalistą. Logicznie, udając się do profesjonalisty, istnieje duża szansa, że zaoszczędzisz sobie nieco bólu.

Zdecydowanie odradzamy wykonywanie tego kolczyka za pomocą specjalnego pistoletu - znacznie zwiększa on ryzyko rozwinięcia się infekcji, gdyż nie można go do końca zdezynfekować. Dlatego zawsze powinieneś udać się do profesjonalnego piercera, który będzie używał wyłącznie bezpiecznych narzędzi - w innym przypadku, może i zaoszczędzisz pieniądze, ale stracisz na zdrowiu.

Czy Tragus powoduje głuchotę?!

Krótka odpowiedź: nie, oczywiście że nie. Od kilku lat słyszymy pogłoski, że wykonanie Tragusa może powodować utratę słuchu. Nie słuchaj tego - to fałszywe informacje: nigdy nie znaleziono dowodów na związek posiadania Tragusa i głuchoty. Ludzie, którzy zaczęli i szerzą tą pogłoskę twierdzą, że powstała blizna będzie rosnąć aż zamknie wylot przewodu słuchowego. Jak już wspominaliśmy, nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie tej teorii. Jeśli jednak wytworzy się duża blizna, można w prosty sposób usunąć ją operacyjnie. Tysiące Polek posiada Tragusa i nic im nie jest - ty też nie powinnaś się obawiać.

Chcesz wiedzieć więcej o Tragusie?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym piercingu, przygotowaliśmy dla ciebie coś specjalnego - naszego bloga. Tam zebraliśmy wiele interesujących informacji w formie artykułów, które sprawią że będziesz wiedzieć o wiele więcej o świecie piercingu. Przeczytasz tam między innymi o różnych materiałach i ich zastosowaniach w piercingu - na przykład o materiałach organicznych, które w przeszłości były bardzo popularne; dowiedz się dlaczego!

Jeśli masz więcej pytań dotyczących piercingu na które nie znalazłeś odpowiedzi na blogu, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy ci w znalezieniu odpowiedzi!