• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 129

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 48 z 129

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki intymne dla kobiet

Kobiece kolczyki intymne stały się popularne stosunkowo niedawno. Wiele dziewczyn decyduje się na wykonanie takiego przekłucia, gdyż wygląda nie tylko pięknie, ale też odważnie. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór kolczyków do przekłuć intymnych. W BodyMod.pl możesz wybierać spośród wielu rodzajów kolczyków intymnych w różnych kolorach, wzorach i rozmiarów - mamy coś dla każdego i na każdą okazję.

Poniżej dowiesz się więcej na ten temat. Na przykład, możesz przeczytać o korzyściach seksualnych, które płyną z posiadania takiego kolczyka. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, przejrzyj także naszą ofertę - może piękne kolczyki cię zainspirują. Warto mieć piercing intymny!

Piękno i odwaga - kolczyki intymne

Kolczyk w miejscu intymnym może być wyrazem buntu. Dla niektórych ludzi to wciąż miejsca wstydliwe, ale wcale nie oznacza to, że nie mogą być ozdabiane piercingiem. Duża część kobiet po wykonaniu przekłucia ma większe libido, a także odczuwa większą satysfakcję seksualną, głównie dlatego, że kolczyk znajduje się w bardzo wrażliwym miejscu. Oznacza to, że nawet najmniejszy, najbardziej niewinny kolczyk może powodować bardzo, bardzo dużą przyjemność.

Piercing intymny może być postrzegany jako niegrzeczny i uwodzicielski, ale także wygląda pięknie. Z racji tego, że możesz kupić kolczyki w różnych kolorach i kształtach, na pewno znajdziesz coś w swoim stylu. Wyglądanie tak jak wszyscy jest nudne, nie bój się wyróżniać! Kolczyk intymny pozwala ci wyrażać siebie, jednak dostęp do niego mają jedynie wybrani - to czyni go wyjątkowym.

Higiena to podstawa!

Jeśli chcesz zachować piękny wygląd twojego kolczyka na długo, musisz przywiązywać dużą uwagę do higieny - to absolutna konieczność. Ważne jest, by regularnie przemywać przekłucie produktami do pielęgnacji - to zapobiega infekcjom i zakażeniom.

W BodyMod.pl mamy szeroki wybór ogólnie uznanychproduktów do pielęgnacji. Niektóre produkty możesz kupić na zapas - pamiętaj o tym, bo z doświadczenia wiemy że na jednym piercingu zwykle się nie kończy. W naszym sklepie mamy wyłącznie produkty najwyższej jakości, marek uznanych zarówno przez konsumentów, jak i piercerów. One zapewnią odpowiednią pielęgnację, która pozwoli ci się cieszyć pięknym piercingiem na dłużej!

Dowiedz się więcej o kobiecym piercingu intymnym!

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na temat tego specjalnego piercingu, mamy dla ciebie naszego bloga z różnymi informacjami. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych wskazówek, ogólnych informacji i dużo więcej. W BodyMod.pl nie wierzymy, że istnieją tematy tabu - dlatego o piercingu intymnym mówimy równie otwarcie i szczegółowo co o "zwyczajnych" kolczykach.

Oprócz artykułów na temat piercingu, na naszym blogu znajdziesz również informacje na temat innych kolczyków, pielęgnacji i materiałów. Wszystko to jest w jednym miejscu, więc nie czekaj, tylko zacznij czytać to, co dla ciebie przygotowaliśmy!

Ciesz się swoim nowym kolczykiem intymnym!