• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

29 produkt(ów)

na stronie

29 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Podkówki w kobiecym piercingu intymnym

Podkówka jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolczyków, także pośród przekłuć intymnych. W przeciwieństwie do na przykład kółka, w przypadku podkówek masz większe pole wyboru jeśli chodzi o ozdoby - mogą być to zwykłe kulki, ale także kolce czy sześciany. Te kolczyki są właściwie połączeniem najlepszych cech sztangi i kółka. Podkówki są zbliżone kształtem do kółek, jednak jest to niepełne kółko - jak gdyby ktoś wyciął kawałek okrągłego tortu, co sprawia że na końcach można umieścić kulki. Możesz również zauważyć podobieństwo w kształcie do bananów, z tym że w tym przypadku większość kolczyka jest umiejscowiona na skórze, nie pod nią.

Do których przekłuć nadaje się podkówka?

Większość kobiet posiadających piercing łechtaczki lub jej napletka ma dobre doświadczenia jeśli chodzi o wykorzystanie podkówki. Dobrze sprawdza się zwłaszcza wtedy, gdy piercing jest wykonany poziomo, gdyż dobrze koresponduje z kształtem kolczyka; wtedy naturalnie wystaje ponad powierzchnię, a kulki zapewniają dodatkową stymulację.

Podkówki świetnie nadają się także do przekłuć warg sromowych. Może być stosowana zarówno do pojedynczych, jak i rzędu przekłuć w wewnętrznych i zewnętrznych wargach sromowych. Bez względu na to, jaki rodzaj piercingu warg sromowych posiadasz, podkówka będzie zawsze świetnie wyglądała.

Jaki materiał wybrać?

Stal chirurgiczna jest najbardziej powszechnym materiałem stosowanym w przekłuciach warg sromowych - z tego powodu, znakomita większość tych kolczyków dostępnych w naszym sklepie jest wykonana właśnie z tego materiału. Stal chirurgiczna jest bardo wytrzymała, a do tego nie kosztuje zbyt wiele, co czyni ją tak atrakcyjną.

Jeśli cierpisz na alergię na nikiel bądź masz do niej predyspozycje, bezpieczniejszym rozwiązaniem będą podkówki z tytanu - takie kolczyki także znajdują się w naszej ofercie. Możesz na przykład zdecydować się na klasyczną tytanową podkówkę z kulkami na końcach, albo zdecydować się na nieco odważniejszą wersję z kolcami - gwarantujemy, że zrobi to wrażenie na wybranych, którzy ją zobaczą :).

Z drugiej strony, jeśli jesteś księżniczką nad księżniczkami i chcesz tylko tego co najlepsze do swojego piercingu intymnego, oferujemy piękne podkówki z 14-karatowego złota. Dzięki takiemu kolczykowi nikt nie będzie miał wątpliwości, że ma do czynienia z kobietą, którą trzeba traktować jak księżniczkę.