BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 113

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Produkty 1 do 48 z 113

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki intymne dla mężczyzn

W BodyMod.pl znajdziesz szeroki wybór różnych kolczyków intymnych dla mężczyzn. Nie dość, że dla większości ten rodzaj piercingu wygląda estetycznie, to jeszcze jest podniecający i prowokujący. Dowiedz się więcej o męskich przekłuciach poniżej.

Dlaczego warto mieć piercing intymny?

Wielu ludzi posiada intymne przekłucia - jest ich więcej, niż mogłoby się zdawać. Powodów, dla którego warto to zrobić jest kilka: poniżej przedstawimy trzy z nich.

Adrenalina:

Niektórzy decydują się na kolczyk intymny z powodu zastrzyku adrenaliny, który im zapewnia: część osób woli bungee, ale czasem wystarczy jeden mały kolczyk. Sama świadomość, że mimo że nikt go nie widzi, a jednak tam jest, może przynieść wiele radości.

Urozmaicenie życia seksualnego:

Naturalnie, każde przekłucie w miejscach intymnych w jakiś sposób wpływa na życie seksualne. Dodatkowe pobudzenie może być wywołane przez zwykły kolczyk z kulką "tam na dole", zarówno u ciebie, jak i twojego partnera bądź partnerki. Wykonując taki kolczyk, istnieje duża szansa, że znacznie polepszysz swoje życie intymne. Ponieważ te części ciała są niezwykle wrażliwe, nawet jedno przekłucie może zapewnić nieopisaną przyjemność, zarówno dla ciebie, jak i dla twojego partnera.

Zdobienie ciała:

Nie należy zapominać o kwestiach estetycznych; niektórzy ludzie decydują się na taki piercing, ponieważ uważają, że świetnie tam wygląda. W tym przypadku działa to podobnie do tatuażu - jest to osobista ozdoba ciała, personalna, intymna dekoracja. Możesz wybrać spośród dużych czy kolorowych kolczyków, ale równie dobrze możesz zdecydować się na coś bardziej eleganckiego.

Jak dbać o przekłucie intymne?

Tak, jak w przypadku wszystkich innych przekłuć, piercing intymny także musi być regularnie czyszczony - higiena to podstawa. Jeśli kolczyk jest świeżo zrobiony, czyszczenie go rano i wieczorem (a jeśli to potrzebne, także w ciągu dnia) to absolutna konieczność, jednak nie popadaj w przesadę, szczególnie po zagojeniu. Wtedy wystarczy przemywanie 1-2 razy na tydzień.

W jaki sposób należy czyścić piercing intymny? Dostajemy wiele tego typu pytań. W naszym sklepie znajdziesz wiele sprawdzonych i wielokrotnie docenianych produktów do pielęgnacji. Korzystając z nich możesz być niemal pewny, że będą pięknie wyglądać jeszcze długo. Jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej informacji, sprawdź naszego bloga. Znajdziesz tam wszystko, co musisz wiedzieć o pielęgnacji.

Chcesz wiedzieć więcej o różnych rodzajach piercingu?

Piercing intymny dla wielu jest tematem tabu, jednak nie dla nas. Wiele szczegółowych informacji znajdziesz na naszym blogu - sprawdź go, jeśli jesteś ciekaw!

Jak widzisz, zdobycie dodatkowych informacji o piercingu intymnym u nas jest bardzo łatwe, jednak my także ciągle się uczymy. Jeśli coś jest niejasne, lub masz jakieś pytania lub komentarze, nie wahaj się z nami skontaktować. Uwielbiamy, kiedy piszą do nas klienci!

Mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się swoim nowym kolczykiem!