• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 100 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

20 produkt(ów)

na stronie

20 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kółka w męskim piercingu intymnym

Wbrew pozorom, kółka w piercingu nie są ograniczone wyłącznie do uszu, no i może nosa. Tak naprawdę, ten rodzaj kolczyka idealnie nadaje się do prawie każdego przekłucia, jest niezwykle uniwersalny. Nie tylko pasują do wszystkiego, ale także są dostępne w wielu różnych wariantach, kolorach, wielkościach, wzorach...

Kółko z kulką

Wiele osób korzysta z kółek z kulką, ponieważ nie sprawiają problemów przy zakładaniu i ściąganiu, a dodatkowo ich wygląd jest bardzo atrakcyjny. Najczęściej spotyka się takie modele, w których końce pierścienia są połączone właśnie kulką. Wchodzi ona w małe nacięcia, które pasują do jej wypukłości; jeśli zostanie odpowiednio zamocowana, powinieneś usłyszeć charakterystyczny "klik". Występują one w wielu wielkościach - weźmy na przykład nasze kółka z kulką ze stali chirurgicznej: mają one grubość od 2 do nawet 10mm.

Zwykłe kółka

Jak już wspominaliśmy, wiele osób do piercingu intymnego wybiera kółko z kulką, jednak są ludzie, którzy preferują zwykłe, najbardziej klasyczne kółka. Te kolczyki charakteryzują się tym, że na pierwszy rzut oka zapięcie jest niemal niewidoczne, a także niewyczuwalne - kolczyk możesz dowolnie obracać w przekłuciu. Zwykłe kółka są wykonywane z wielu różnych materiałów - najbardziej klasyczne są te stalowe, ale jeśli wydają ci się zbyt ciężkie, świetną alternatywą jest lekki i elastyczny akryl. Dlatego też, jeśli decydujesz się na duże kolczyki, te akrylowe są najlepszym rozwiązaniem, gdyż nie ciążą tak jak te stalowe - prawdopodobnie będzie bardzo słabo wyczuwalny.

Niezwykłe kółka

Jeśli szukasz czegoś oryginalnego, niezwykłego i raczej rzadko spotykanego, to także mamy coś dla ciebie. Na przykład, jeśli twój piercing nie jest zbyt duży, polecamy kółka z małym sześcianem zamiast kulki. Oczywiście, zasada ich działania jest taka sama, różnią się wyłącznie kształtem ozdoby.
Jeśli jednak preferujesz większe kolczyki, ale chcesz czegoś unikalnego i nieco perwersyjnego, powinieneś zdecydować się na kółka z kolcami. W naszej ofercie znajdziesz kółka z 6, jak i 3 zamiennymi kolcami. Najfajniejsze w nich jest to, że możesz samemu decydować o wielkości kolca, zależnie od nastroju i okazji.

Zauważ tylko, że jest wiele rodzajów piercingu intymnego; pełni też różne funkcje. Dlatego musisz wziąć pod uwagę, że kółko nie zawsze będzie najlepszym wyborem. Pamiętaj także o odpowiednim rozmiarze! Jeśli jesteś nowy w świecie piercingu, kółko o grubości 8mm raczej nie będzie ci pasować (a przynajmniej taką mamy nadzieję)...