Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

KUP 3, ZAPŁAĆ ZA 2
100 dni zwrot
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 14.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Kółko z 14-karatowego złota z opalami wzdłuż boku

374,00 zł
W magazynie

Kółko, które widzisz na powyższym obrazku, jest trochę uniwersalnym pierścieniem, ponieważ można go wykorzystać w kilku różnych rodzajach piercingów. Użyj go na przykład do helixa, dziurki w nosie lub użyj jej jako kółka w wardze. Możliwości są liczne i tylko twój piercing wyznacza limit.

Pierścionek wykonany jest z 14-karatowego złota i jest kuty w jednym kawałku. Na tym kawałku biżuterii nie ma mechanizmu blokującego. Klejnot jest otwierany i zamykany wyłącznie przez rozkręcenie końcówek, dzięki czemu pierścień ma kształt twisterowego pierścienia. Następnie pierścień można włożyć do otworu, a końce ponownie umieścić na miejscu. Może to wymagać trochę wysiłku, jeśli piercing jest gdzieś trudno dostępnym, ale nie jest to niemożliwe. Kolczyk na jednej stronie zdobiony jest pięcioma małymi opalami, które są syntetyczne. Opale są ułożone jak paciorki na sznurku - jeden za drugim. Ze względu na kierunek kamieni, ten pierścień nie jest dobrym pomysłem w niektórych przekłuciach, np. septum, ponieważ kamienie będą skierowane w dół.

Ty decydujesz, czy chcesz kółko w żółtym, gładkim złocie, czy chcesz wersję błyszczącą, czyli 14-karatowe białe złoto. Oba modele są tej samej próby. W tym samym czasie wybierasz również grubość oraz kolor kamieni.

Szczegóły
ImięKółko z 14-karatowego złota z opalami wzdłuż boku
SKURing-121
Rodzaj zapięciaRozginane
RodzajKółko nieskończoność
PrzeznaczenieTragus, Helix, Forward helix, Rook, Snug, Anti-tragus, Nozdrze
Średnica kółka8 mm.
Rodzaj kamieniaOpal syntetyczny
Czy produkt jest klejony?Tak
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Kółko z 14-karatowego złota z opalami wzdłuż boku
Twoja ocena
Kółko z 14-karatowego złota z opalami wzdłuż boku