Kółko z 14-karatowego złota z opalami wzdłuż boku

Dostępność: W magazynie

322,00 PLN
Opis produktu
Szczegóły

Kółko, które widzisz na powyższym obrazku, jest trochę uniwersalnym pierścieniem, ponieważ można go wykorzystać w kilku różnych rodzajach piercingów. Użyj go na przykład do helixa, dziurki w nosie lub użyj jej jako kółka w wardze. Możliwości są liczne i tylko twój piercing wyznacza limit.

Pierścionek wykonany jest z 14-karatowego złota i jest kuty w jednym kawałku. Na tym kawałku biżuterii nie ma mechanizmu blokującego. Klejnot jest otwierany i zamykany wyłącznie przez rozkręcenie końcówek, dzięki czemu pierścień ma kształt twisterowego pierścienia. Następnie pierścień można włożyć do otworu, a końce ponownie umieścić na miejscu. Może to wymagać trochę wysiłku, jeśli piercing jest gdzieś trudno dostępnym, ale nie jest to niemożliwe. Kolczyk na jednej stronie zdobiony jest pięcioma małymi opalami, które są syntetyczne. Opale są ułożone jak paciorki na sznurku - jeden za drugim. Ze względu na kierunek kamieni, ten pierścień nie jest dobrym pomysłem w niektórych przekłuciach, np. septum, ponieważ kamienie będą skierowane w dół.

Ty decydujesz, czy chcesz kółko w żółtym, gładkim złocie, czy chcesz wersję błyszczącą, czyli 14-karatowe białe złoto. Oba modele są tej samej próby. W tym samym czasie wybierasz również grubość oraz kolor kamieni.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Ring-121
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Średnica kółka 8 mm.
Średnicę można zmierzyć w różnych punktach, w zależności od budowy produktu. Kółka są mierzone zawsze od środka do krawędzi, a plugi i tunele w najwęższym miejscu – często znajdującym się w środkowej części. Tapery natomiast mierzy się w najszerszym punkcie, często na jednym z końców.
Czy produkt jest klejony? Tak
Anulowanie Tak
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Kółko z 14-karatowego złota z opalami wzdłuż boku
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena
Dostawa

Tutaj, na BodyMod.pl, naszym celem jest satysfakcja każdego klienta. Satysfakcją dla nas jest zapewnienie zawsze idealnej i ekspresowej obsługi. Dlatego właśnie oferujemy szybką dostawę, a także 30-dniowy okres zwrotu zakupionego produktu. Upewnij się tylko, że towar jest w szczelnym, oryginalnym opakowaniu - nie możemy przyjmować zwrotów używanej biżuterii ze względów higienicznych.
Pamiętaj także, że jeśli zależy Ci na ekspresowej dostawie, musisz zamówić produkt do godziny 14:00, od poniedziałku do piątku. Twoje zamówienie zostanie dostarczone gratis, jeśli za zakupy zapłacisz 99 złotych lub więcej.
Zwykle nasze zamówienia wysyłamy zwykłym listem (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym). Nie musisz więc siedzieć w domu, oczekując na paczkę - zostanie ona dostarczona do bezpośrednio do Twojej skrzynki pocztowej. Pamiętaj by dokładnie podać adres!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy czy zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz napisać do nas maila, używając formularza kontaktowego - jeśli masz już numer zamówienia, możemy bardzo szybko sprawdzić status przesyłki i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Upload images for this product