Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Kompletny zestaw startowy do rozpychania

Brak w magazynie

Chcesz zacząć rozpychać i szukasz zestawu, który ci to umożliwi? Przygotowaliśmy coś specjalnego: zestaw, który zawiera nie tylko piercing do rozpychania, ale także wszystkie dodatki, które ułatwią sprawę. Cały zestaw składa się z aż 36 elementów; idealnie, by od razu nosić odpowiednie tunele tuż po rozepchaniu do pożądanego rozmiaru. W końcu nie każdy lubi chodzić z taperem sterczącym z ucha... Zestaw zawiera też odpowiednie produkty do pielęgnacji przed, w trakcie i po rozpychaniu.

Ten zestaw jest idealny dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z ropzychaniem, idealnie nadaje się też na prezent! Ze "zwykłego" przekłucia ucha pozwoli ci rozepchać do 10mm.

Tapery w tym zestawie są wykonane z akrylu. Zestaw zawiera po dwa tunele w każdym z rozmiarów, więc dziurki w obu uszach mogą być rozpychane równocześnie. Są tak zaprojektowane, by bezpośrednio "weszły" do ucha gdy taper się skończy.

Zestaw zawiera też 16 tuneli, po dwa w każdym rozmiarze. Są czarne, tak jak tapery i wykonane ze stali chirurgicznej. Zakłada się je bardzo prosto, a po założeniu należy odpowiednio zabezpieczyć je przed wypadnięciem za pomocą gumowych o-ringów.

Oprócz taperów i tuneli, zestaw zawiera też produkty do pielęgnacji, które powinny być używane w trakcie procesu rozpychania. Zestaw zawiera 10 elementów, w tym lubrykant do rozpychania. Za każdym razem, gdy zmieniasz taper na większy, możesz go nałożyć na przekłucie, dzięki temu proces będzie łatwiejszy i mniej bolesny. Gdyby przekłucie zaczynało nieprzyjemnie pachnieć (co się zdarza, spokojnie!), do zestawu dołączyliśmy też niezawodne Smelly Gelly, które pozwoli ci się pozbyć zapachu. Zestaw zawiera też olejek z jojoby, który ułatwia rozpychanie, gdyż nawilża, uelastycznia i zmiękcza skórę.

Kompletny zestaw zawiera:

8x czarny taper z akrylu oraz 16x czarny tunel z o-ringami ze stali chirurgicznej, w następujących rozmiarach:

  • 1,6 mm.
  • 2 mm.
  • 3 mm.
  • 4 mm.
  • 5 mm.
  • 6 mm.
  • 8 mm.
  • 10 mm.

10x lubrykant do rozpychania

1x Smelly Jelly

1x Olejek jojoba

Wszystko razem daje 36 elementów składających się na kompletny zestaw startowy, idealny do rozpychania.

Szczegóły
ImięKompletny zestaw startowy do rozpychania
SKUStretching-Kit-Basic
Rodzaj zapięciaO-Ring
RodzajZestaw rozpychaczy
PrzeznaczenieRozpychanie
Średnica rozpychaczaZestaw w różnych rozmiarach
KolorCzarny
Ilość sztuk36 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Kompletny zestaw startowy do rozpychania
Twoja ocena
Kompletny zestaw startowy do rozpychania