BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Narzędzia

Produkty 1 do 48 z 49

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 49

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Specjalistyczne narzędzia do piercingu

Zdobienie ciała kolczykami było znane i popularne od niepamiętnych czasów. Istnieją twarde dowody na to, że przekłucia na przykład uszu występowały już kilka tysięcy lat temu. Tak więc, ich popularność zaczęła się dawno, trwa do teraz i nic nie wskazuje na to, by ten trend się zmienił.

Jak przekłuwano ciało tysiące lat temu? Oczywiście, narzędzia były bardzo prymitywne. Wyobraź sobie na przykład Indianina, który przekłuwał uszy zaostrzonym kijem. W dzisiejszych czasach narzędzia używane do przekłuć są o wiele mniej brutalne i o wiele bardziej profesjonalne.

Profesjonalne narzędzia do piercingu

Narzędzia do piercingu są szeroko dostępne, tak że przekłucia powinny być łatwe i bezpieczne. Nie ma mowy o zardzewiałych lub używanych igłach, "dezynfekowanych" nad płomieniem zapalniczki. W środowiskach piercerskich nie ma właściwie jednej marki wykonującej narzędzia bezsprzecznie uważanej za najlepszą. Dzięki sprzedaży także osobom prywatnym takich przedmiotów jak jednorazowe sterylne igły czy szczypce zrobienie piercingu w warunkach domowych także jest możliwe. Nie znaczy to jednak że powinno - lepiej wydać trochę więcej i iść do profesjonalisty, niż ślepo zaufać amatorowi.

Narzędzia dostępne w BodyMod.pl

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest odpowiedni sprzęt, dlatego też sprzedajemy wyłącznie narzędzia, za które możemy ręczyć, bo je dokładnie sprawdziliśmy.
Na BodyMod.pl znajdziesz wiele różnych narzędzi, takich jak na przykład otwieracze, narzędzia do przytrzymywania kulek, "zamykacze" - czyli nasze szczypce czy specjalne szczypce do dermali. Kiedy więc szukasz narzędzi do wykonywania przekłuć, a przy tym niedrogich, możesz się wyposażyć u nas. Taśma teflonowa czy lubrykant mogą się okazać niezbędne podczas rozpychania - te produkty także znajdziesz w naszym sklepie.

Najlepsze rezultaty z profesjonalnym sprzętem

Istnieje bardzo wiele narzędzi na rynku, które mogą być niebezpieczne. Dlatego bardzo ważne w przypadku kupowania narzędzi (kolczyków zresztą też) jest upewnienie się, że pochodzą z pewnego źródła. Niewątpliwie klienci lepiej będą znosić i wspominać wykonanie kolczyka, jeśli narzędzia są najlepszej jakości.

Niestety, bardzo często spotyka się ludzi próbujących przekłuwać za pomocą starych lub zaniedbanych narzędzi, co w najgorszym wypadku skończy się powstaniem dużej, brzydkiej blizny. Jeśli więc chcesz by twój kolczyk wytrzymał na miejscu dłużej niż tylko kilka tygodni, użyj (bądź idź do kogoś kto używa) profesjonalnych, zadbanych narzędzi.

Ważne informacje

Jak już wspominaliśmy, powinieneś być bardzo ostrożny przy kupowaniu narzędzi, szczególnie jeśli nie jesteś pewien źródła. Niestety, na rynku istnieje wiele produktów, które nie spełniają podstawowych norm. Korzystając z narzędzi innych niż profesjonalne, stąpasz po cienkim lodzie. Zazwyczaj kolczyki wykonane takim sposobem trzeba usunąć, a kolczyk zostaje uszkodzony bez powodu. Nie tylko możesz zaszkodzić sobie lub klientowi, ale także marnujesz materiały, więc tracisz pieniądze... Lepiej kup porządne narzędzia!