Kalendarz adwentowy Bodymod
Sprawdź ofertę dnia
Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Plug z rozbitego szkła-60%

11,60 zł Już od 29,00 zł -60%
W magazynie

Plugi, które widzisz na obrazku powyżej, są wykonane ze szkła, w pięciu różnych wariantach kolorystycznych. Właściwie, to plug jest wykonany w całości z przezoczystego szkła, a kolor został wprowadzony w mini pęknięcia w środku kolczyka. Jak do nich doszło niech pozostanie tajemnicą; jednak cechą wspólną dla wszystkich jest to, że pęknięcia kierują się do środka, trochę tak jak z dziurą po kuli. Normalnie powiedzielibyśmy (tak jak pewnie twoja mama), że wkładanie szkła do ucha (zwłaszcza już pękniętego!) to głupota i niepotrzebne ryzyko. Jednak nie w tym przypadku - krawędzie są idealnie gładkie, bez ostrych fragmentów, więc nie ma obaw że się skaleczysz.

Ponieważ pękanie szkła jest niekontrolowane, każdy plug jest nieco inny - także jeśli chodzi o kolor. Niektóre mają wiele pęknięć, dlatego też kolor jest bardziej intensywny niż w tych, które mają ich mniej. To nie znaczy że dostaniesz coś, czego nie zamawiałeś - rozmiar i kolor bazowy zawsze będzie prawidłowy.

Myślisz pewnie, że jeśli plugi są wykonane ze szkła, muszą być mega ciężkie - wręcz przeciwnie! Najmniejszy model o średnicy 6mm waży niespełna 1g, a największy (16mm), tylko nieco ponad 6g. Noszenie ich to sama przyjemność, no i nie musisz się obawiać o bóle szyi!

Szczegóły
ImięPlug z rozbitego szkła
SKUPlug-161
Kampania-60%
RodzajPlug
MateriałSzkło
Głębokość10 mm
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Plug z rozbitego szkła
Twoja ocena
Plug z rozbitego szkła