• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Różne

Produkty 1 do 48 z 53

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 53

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Pojedyncze części kolczyków

Większość osób noszących kolczyki bardzo dobrze wie, jak denerwujące może być zgubienie jednej z jego części czy dopasowanie odpowiedniego rozmiaru. My tutaj w BodyMod.pl dobrze znamy ten ból, więc oferujemy całkiem sporo kulek, drucików i innych.

Modne zamienniki

Znalezienie na przykład labretu, który będzie miał idealną długość i był z odpowiedniego materiału, a także pasował do twojego stylu może być problematyczne. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by było dużo części zamiennych do naszej biżuterii, tak by każdy mógł wybrać coś dla siebie. Oznacza to, że oferujemy duży wybór na przykład kulek w różnych kolorach i wzorach.

Pojedyncze kulki do piercingu

Nasze kulki są na tyle uniwersalne, że nie ma znaczenia, czy wkręcisz je na banana, labret czy kolczyk do języka. Przy wyborze odpowiedniej kulki, bardzo ważne jest byś znał jej średnicę i grubość gwinta. Ta ostatnia to po prostu rozmiar drucika, w który będzie wkręcana kulka - nie może być ani zbyt luźny (bo wtedy będzie spadać) ani zbyt ciasny; wtedy kulka w ogóle nie będzie dała się wkręcić. Kolczyki do języka i kolczyki do pępka mają zwykle grubość 1,6mm, podczas gdy te doust zwykle (chociaż nie zawsze) są grubości 1,2mm.

Jeśli chodzi o kolczyki do pępka, świetnym pomysłem jest zmiana górnej kulki na taką z kryształkiem, żeby nadać im wyjątkowego stylu. Zwłaszcza te zawieszkami mają zwykle "zwyczajne" górne kulki, więc jeśli chcesz się wyróżniać, możesz je wymienić. Taka ozdoba na pewno nie przejdzie niezauważona!

Pojedyncze druty

Jeśli chodzi o wybór pojedynczego drucika, są trzy podstawowe rzeczy, które musisz wiedzieć: kształt (banan czy prosty), długość i grubość. Pierwsze kryterium jest łatwe: najlepiej wybierz taki kształt, do jakiego jesteś przyzwyczajony. Długość zależy od rodzaju piercingu. Na przykład, standardowa długość kolczyka do języka wynosi 16 mm, ale zdarzają się także kolczyki o długości 14 czy 12 mm - musisz zdecydować, która będzie najlepsza w twoim przypadku. Zachowaj jednak ostrożność, bo czasem zmiana długości na mniejszą jest po prostu niemożliwa. Oczywiście, jeśli twój piercing ma niestandardową wielkość, zawsze możesz sprawdzić naszą kategorię z dużymi kolczykami - na pewno znajdziesz tam coś, co będzie odpowiadało twoim potrzebom.

Jeśli chodzi o grubość, tutaj sytuacja jest odwrotna niż w przypadku kulek - tu musisz ją dopasować do tych ostatnich, jak i to rodzaju piercingu. Istnieje niepisana zasada, że wszystkie kolczyki od szyi w dół mają grubość 1,6mm, a od szyi w górę 1,2mm. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest kolczyk w języku - prawie zawsze jest to 1,6mm.

Subskrybuj kanał RSS