• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

5 produkt(ów)

na stronie

5 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Pojedyncze kółka

Tak samo jak w przypadku drutów i kulek, możesz także zdecydować się na kupno pojedynczych kółek. Być może masz kilka kulek, które potrzebują kółka, chcesz zaprojektować swoją ozdobę samodzielnie od podstaw lub po prostu zgubiłeś jakąś część kolczyka - mamy dla ciebie rozwiązanie! Dzięki naszym pojedynczym kółkom możesz stworzyć unikalną biżuterię, często taniej niż w przypadku gotowych kolczyków.

Pojedyncza podkówka

Podkówka jest bardzo popularnym kolczykiem, który może być stosowany w wielu przekłuciach. Znajdziesz je u nas w bardzo wielu kolorach i wzorach, dlatego jesteśmy prawie pewni, że wybierzesz coś dla siebie. Na przykład, oferujemy świetne pojedyncze podkówki z tytanu czy stali chirurgicznej - wybór należy do ciebie.

Oprócz nich, dobrym wyborem są również twistery - są równie uniwersalne. Jeśli jesteś zmęczony swoim zwykłym kolczykiem w pępku czy wardze, spróbuj je zastąpić właśnie twisterem - obiecujemy, że nie pożałujesz! Możliwości jest bardzo wiele - ogranicza cię wyłącznie wyobraźnia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o podkówkach, ich zastosowaniu i rodzajach, świetnym pomysłem jest sprawdzenie naszego bloga, gdzie znajdziesz wszystkie te informacje i wiele innych.

Pojedyncze pierścienie

Jeśli rozpychasz uszy, pewnie wiesz, że na większości z nich znajdują się małe gumowe kółka - w naszym sklepie nazywamy je pierścieniami. Oczywiście, u nas znajdziesz je w wielu różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Jeśli twój rozmiar jest nieczęsto spotykany, prawdopodobnie wybór kolorów będzie trochę ograniczony, ale i tak jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Pierścienie służą zwykle do tego, by biżuteria się nie przesuwała i nie wypadała. Nie tylko więc mogą świetnie wyglądać, ale także są przydatne. W niektórych przypadkach dobrze jest kupić pierścień, który będzie nieco mniejszy od największej średnicy, tak, by upewnić się że zostanie on na miejscu, jednak o tym możesz zdecydować tylko ty.