BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

16 produkt(ów)

na stronie

16 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Hangery

Hangery są szczególnym rodzajem rozpychaczy, dostępnym w wielu wzorach i kolorach. Te ozdoby są dla kogoś, kto uwielbia swój piercing, ale chce czegoś wyjątkowego. Większość hangerów jest dosyć spora i bardzo ładna, toteż nie mogą przejść niezauważone - jednak niektóre są zaprojektowane tak, by nie rzucały się zbytnio w oczy. Wychodzimy jednak z założenia, że ludzie decydujący się na hangery są dumni ze swojego piercingu i chcą go pokazać całemu światu, więc w tym przypadku, im ładniejszy, tym lepiej.

Różnorodne materiały

Wszystkie nasze hangery wykonane są z różnego rodzaju materiałów organicznych, które pozwalają twojej skórze oddychać, nawet gdy nosisz kolczyk. Ponadto, większość z nich jest hipoalergiczna, gdyż nie zawiera niklu lub innych materiałów, które mogłyby powodować uczulenie. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup hangera, nie tylko będziesz posiadaczem pięknej ozdoby, ale także takiej wykonanej z jedno z najlepszych możliwych materiałów. Możesz mieć gwarancję, że gdy kupujesz u nas hangery, zarówno pod względem wykonania, jak i materiału, dostaniesz najwyższą jakość.

Róg

Większość hangerów z rogu dostępnych w naszym sklepie jest pozyskiwana od bawołów, które wiodły długie i szczęśliwe życie. Nie został on zabity po to, by pozyskać róg, a wręcz przeciwnie: materiał został zebrany dopiero po śmierci zwierzęcia. Czasem może się okazać konieczne dodanie odrobiny koloru na powierzchni, gdyż mogą być widoczne białe przebarwienia. Jeżeli powierzchnia nie jest odpowiednia, często się ją przemalowuje. Farba natychmiast wnika w ozdobę, więc nie ma opcji by się zdrapała. Właściwie nie można zauważyć, że cokolwiek było zmieniane w strukturze materiału, więc jeśli o tym wiesz, to prawdopodobnie dlatego, że przeczytałeś ten artykuł :). Kolor rogu może się różnić w zależności od tego, od jakiego zwierzęcia pochodzi; to samo w przypadku dodawania koloru.

Drewno

Tak jak inne materiały organiczne, drewno jest świetne dla skóry, pod warunkiem, że przekłucie jest całkowicie zagojone. Dalej porównując do innych w tej samej kategorii, drewno jest bardziej znane i popularne w porównaniu na przykład do rogu czy kości. Wiele osób nosiło (lub nosi) plugi czy tunele z drewna, więc zna już korzyści, jakie płyną z używania tego materiału. Jednak jeśli jesteś już zmęczony zwyczajnymi plugami czy tunelami, możesz zamiast tego zdecydować się na hangery. Jeśli potrzebujesz czegoś absolutnie wyjątkowego, te ozdoby są świetnym rozwiązaniem. Możesz się zdecydować na wielkie, bardzo ozdobne hangery

Kość

Tak jak to było w przypadku produktów wykonanych z rogu, tak również zdecydowana większość ozdób jest z kości bawołu. Znowu, identycznie jak w tamtym przypadku, materiał jest pozyskiwany od padłych (oczywiście w sposób naturalny) zwierząt. Podstawową różnicą między tymi dwoma materiałami jest kolor. Podczas gdy róg jest często bardzo ciemny, niemal czarny, kości są kremowo-białe, zdecydowanie dużo dużo jaśniejsze. Jeśli to jest coś, co cię kręci i pasuje do twojego stylu, przejrzyj naszą bogatą ofertę pięknych hangerów, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Macica perłowa

W końcu, nasza przysłowiowa wisienka na torcie - ręcznie robione anielskie skrzydła wykonane z prawdziwej macicy perłowej. Mało jest rzeczy równie pięknych jak ta ozdoba, mieniąca się pod światło wszystkimi kolorami tęczy. Macica perłowa jest bardzo porowatym materiałem, toteż praca nad takimi hangerami jest długa i mozolna, ale możesz nam wierzyć - to jest tego warte!

Jeśli jednak prawdziwa macica perłowa to dla ciebie zbytnia ekstrawagancja, ale podoba ci się taki look, mamy też coś dla ciebie. Sprawdź na przykład nasze piękne spiralne hangery, które mają ten perłowy połysk, i są niemal tak samo dobre jak te prawdziwe :)