• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

37 produkt(ów)

na stronie

37 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Akrylowe plugi

Szukasz nowej świetnej ozdoby uszu? Bardzo dobrym pomysłem może być zakup akrylowego pluga. W naszym sklepie znajdziesz ich bardzo wiele, w różnych wariantach - mamy na przykład takie świecące w ciemnościach. Takie plugi pozwolą ci (dosłownie!) lśnić na każdej imprezie.

Poniżej dowiesz się więcej o akrylowych plugach. Możesz przeczytać na przykład o wadach i zaletach akrylu i od czego należy zacząć. Omówimy też zasady higieny do których trzeba się bezwzględnie stosować, a także sprawy, o których warto wiedzieć zanim zdecydujesz się na rozpoczęcie rozpychania.

Akrylowe plugi na początek?

Jeśli myślisz o rozepchaniu ucha, akryl świetnie się do tego nadaje. Należy jednak poczekać aż z rany przestanie się wydzielać ciecz i będzie całkowicie zagojona. Akryl, w porównaniu z na przykład stalą chirurgiczną jest bardzo lekki, co może być dodatkową korzyścią: nie obciąża aż tak ucha i jest niemal niewyczuwalny. Teoretycznie, akryl ma porowatą powierzchnię, więc płyn może wnikać w pluga - jak już wspominaliśmy, dlatego należy zaczekać aż przekłucie całkowicie się zagoi i unikać kontaktu z płynami; obowiązują takie same zasady jak z plugami i tunelami z materiałów organicznych.

Szeroki wybór akrylowych plugów

W BodyMod.pl możesz znaleźć wiele plugów w najróżniejszych kolorach, materiałach i wzorach - wszystko w przystępnych cenach. To, że ceny są niskie, to nie znaczy, że ich jakość jest zła, wręcz przeciwnie: jeśli o to chodzi, nigdy nie idziemy na kompromisy, dotyczy to wszystkich produktów w naszym sklepie.

Wybór w BodyMod.pl jest ogromny. Możesz wybierać spośród plugów wykonanych z akrylu, stali chirurgicznej czy materiałów organicznych. Różnorodność tworzyw i wzorów pozwala kupić oryginalne i ciekawe plugi. Dokładnie obejrzyj, co mamy ci do zaoferowania i zainspiruj się do wybrania kolejnej wyjątkowej ozdoby.

Dowiedz się więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akrylowych plugach, koniecznie odwiedź naszego bloga. Zebraliśmy sporo przydatnych informacji, znajdziesz tam także przewodniki oraz wiadomości o innych materiałach. Możesz na przykład przeczytać więcej o wadach i zaletach akrylu. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad rozpychaniem uszu lub właśnie zacząłeś, bardzo polecamy zapoznanie się z naszymi przewodnikami. Informacji nigdy nie za dużo, a możemy ci zagwarantować, że to uczyni cały proces dużo łatwiejszym.

Pamiętaj o higienie!

Podobnie jak w przypadku innych rodzajów piercingu, bardzo ważne jest, żebyś pamiętał o regularnym czyszczeniu pluga i przekłucia. Jeśli tego zaniedbasz, bardzo szybko może rozwinąć się stan zapalny i infekcja, co może w niektórych przypadkach oznaczać nawet konieczność zdjęcia pluga aż do czasu zagojenia. W BodyMod.pl znajdziesz szeroki wybór produktów do pielęgnacji, które pomogą ci odpowiednio dbać o twój piercing.