• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 100 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 65

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 65

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Plugi organiczne

Szukasz plugów wykonanych z naturalnych materiałów?Dobrze trafiłeś, jesteśmy przekonani że u nas znajdziesz coś dla siebie! Takie plugi są wykonane w 100% z organicznych materiałów, co samo w sobie jest gwarancją, że nikt inny takich nie ma. W BodyMod.pl znajdziesz organiczne ozdoby służące do rozpychania wykonane z drewna, rogu czy kości, wszystkie najwyższej jakości i w przystępnych cenach.

Poniżej dowiesz się więcej o plugach z materiałów organicznych. Znajdziesz informacje na przykład na temat zalet i korzyści płynących z noszenia takich plugów, a także wiele innych.

Zalety plugów organicznych

Jest wiele powodów, dla których powinieneś zdecydować się na plugi wykonane z materiałów organicznych. Jedną z największych korzyści jest to, że na przykład drewno pozwala skórze oddychać. Twoje przekłucie ma więc zapewnione sporo powietrza, co może zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, co często ma miejsce w przypadku plugów z tworzyw sztucznych. Jest to możliwe dzięki powierzchni materiału, która składa się z małych porów, przez które powietrze swobodnie przechodzi.

Jeśli wcześniej korzystałeś z plugów z sylikonu czy stali, na pewno zauważysz różnicę, szczególnie w zapachu - będzie znacznie mniej nieprzyjemny, a może nawet całkowicie zniknie. Jeśli nie chcesz żadnych problemów z zapachem, zdecyduj się na plugi z materiałów organicznych.

Różne rodzaje plugów organicznych

W BodyMod.pl znajdziesz bardzo szeroki wybór plugów z materiałów organicznych. Oferujemy plugi z kilku rodzajów drewna, na przykład drewna wiśniowego, kokosowego, a nawet krokodylowego. Co więcej, znajdziesz również takie wykonane z kości, rogu i szkła pyreksowego. Wszystkie, niezależnie od materiału, są dostępne w wielu różnych motywach i wzorach. Organiczne plugi mogą być naprawdę małymi dziełami sztuki, zwłaszcza, że część z nich jest wykonywana ręcznie.

Jakość wszystkich naszych produktów jest niezmiennie wysoka. Staramy się, by w naszym magazynie były wyłącznie najlepsze produkty. Chociaż jakość jest z najwyższej półki, nasze ceny wciąż są niskie, tak niskie, jak tylko mogą być bez pójścia na kompromis z jakością.

Plugi z rogu

Nasze plugi wykonane z rogu są specjalne: rogi są pozyskiwane od bawołów, które żyły szczęśliwie. Nie są one specjalnie hodowane w złych warunkach, toteż kupując takie plugi, nie musisz martwić się o kwestie etyczne. Kiedy bawół umiera, róg nie jest mu już do niczego potrzebny, więc człowiek spokojnie może go wykorzystać do produkcji, na przykład plugów. Jest to w 100% naturalne!

Dowiedz się więcej!

Aby dowiedzieć się więcej na temat materiałów organicznych, koniecznie odwiedź naszego bloga. Znajdziesz tam sporo artykułów, które dadzą ci więcej informacji o korzyściach płynących z noszenia plugów z materiałów organicznych.