• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 100 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

2 produkt(ów)

na stronie

2 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Plugi silikonowe

Silikonowe plugi są jednymi z najpopularniejszych w swojej kategorii. Silikon jest bardzo przyjemnym w codziennym użyciu materiałem, co oznacza, że bardzo łatwo go na przykład wkładać i wyjmować. Jest on bardzo miękki, dzięki czemu sam plug, łatwo się zgina i dopasowuje do ucha. W BodyMod.pl znajdziesz je w niezmiennie przystępnych cenach.

W tekście poniżej dowiesz się więcej o silikonowych plugach, na przykład o tym, co odróżnia ten materiał od innych, a także przeczytasz, co kryje się za niezwykłą popularnością tych ozdób.

Zalety silikonowych plugów

Silikon jest przez wielu określany jako "cudowny" materiał. Jest to częściowo spowodowane tym, że jest on bardzo miękki i giętki, przez co łatwo się go zakłada i zdejmuje. Taki plug może być dowolnie wyginany, dzięki temu przy wkładaniu średnica jest nieco mniejsza, co dużo ułatwia. Poza tym, noszenie go na co dzień jest bardzo wygodne. Jeśli masz w nawyku spanie z plugiem w uchu, ten silikonowy będzie o wiele lepszy, gdyż dopasuje się do kształtu twojego ciała i nie będzie uwierał. Gdy nosisz drewniane lub metalowe plugi, pewnie dobrze wiesz, jak niewygodne może być spanie, gdy kolczyk uderza o poduszkę.

Warto wiedzieć!

Jeśli twoje przekłucie nie jest jeszcze całkowicie zagojone, odradzamy użycie silikonu, ponieważ przez niego twoja skóra nie może oddychać. Nowe przekłucie potrzebuje powietrza, dlatego wybierz coś innego!

Ponieważ skóra nie może oddychać, tak jak w przypadku drewna, może powstawać nieprzyjemny zapach. W związku z tym, przekłucie (i plug) musi być regularnie czyszczone, nie tylko by uniknąć nieprzyjemnego zapachu, ale również infekcji. W BodyMod.pl oferujemy mnóstwo produktów do pielęgnacji, które w szczególności ułatwiają dbanie o rozpychacze. Między innymi, możesz kupić Smelly Gelly, który świetnie przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Ponadto, mamy również Holey Butt'r, który nie tylko przyczynia się do eliminacji zapachu, ale także ułatwia rozpychanie. Kolejną zaletą silikonowych plugów jest to, że dobrze znoszą kontakt z wodą i innymi środkami do czyszczenia. Oznacza to, że utrzymanie ich w czystości jest łatwe, a ponadto nie musisz ich wyciągać kiedy bierzesz kąpiel czy idziesz na basen.

Dowiedz się więcej!

Na naszym blogu znajdziesz o wiele więcej informacji o plugach czy silikonie. Jeśli to twój pierwszy raz z rozpychaniem, polecamy ci przeczytać nasze artykuły, gdyż znajdziesz tam wiele przydatnych wskazówek, które ułatwią i znacznie uprzyjemnią cały proces.