BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

14 produkt(ów)

na stronie

14 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tunele z akrylu

Jeśli myślisz o zaczęciu rozpychania uszu, być może powinieneś spróbować akrylowego tunelu - wyraźnie różni się od tych wykonanych z metalu. Na przykład, na ogół kolczyki wykonane z tworzywa sztucznego są zdecydowanie lżejsze niż te metalowe, a akryl nie jest tutaj wyjątkiem. Dzięki temu rozpychanie może być o wiele bardziej komfortowe, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do ciężaru w płatku ucha.

Poniżej przeczytasz więcej na temat akrylowych tuneli. Dowiesz się na przykład co konkretnie oferujemy w naszym sklepie, czym dokładnie jest akryl i tak dalej. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie!

Szeroki wybór akrylowych tuneli

W BodyMod.pl znajdziesz wiele tuneli wykonanych z akrylu, które świetnie nadają się do rozpychania. Możesz wybierać spośród morza kolorów, motywów i wzorów - staramy się, by zapewnić coś idealnego dla każdego, niezależnie od tego jaki styl preferuje! Akryl jest materiałem szeroko stosowanym w piercingu - jest bardzo lekki, co sprawia że ma wielu fanów. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z rozpychaniem, akryl będzie idealny. Kiedy już przyzwyczaisz się do noszenia tunelu, w każdej chwili możesz go zamienić na cięższą ozdobę.

Różnokolorowe tunele

Jak już wspominaliśmy, w naszej ofercie znajdziesz tunele w różnych kolorach. Dzięki temu masz szansę wybrać swój idealny akrylowy tunel w unikalnym kolorze. Spersonalizowany tunel, który będzie cię wyróżniał w tłumie to jest to!

Jeśli raz na jakiś czas masz ochotę na zmianę stylu, możesz kupić dwa tunele w różnych kolorach, dzięki temu dopasowanie stylu do nastroju i okazji będzie bardzo łatwe i niewymagające wysiłku. Możliwości są nieograniczone!

Czym właściwie jest akrylowy tunel?

Jeśli to twoja pierwsza przygoda z tunelami z akrylu, niekoniecznie musisz znać szczegółowe informacje na ten temat. Tunel to po prostu ozdoba ucha z dziurą na wylot.

Takie tunele są wykonywane z różnych materiałów, dostępne w różnych kolorach i wzorach. Najbardziej typowe materiały to między innymi akryl, drewno, róg, kość, stal chirurgiczna i sylikon. W tym tekście zajmujemy się tunelami wykonanymi z tego pierwszego. Zaletą akrylu jako materiału jest to, że jest bardzo "elastyczny", przez co wykonywanie tuneli jest proste. Nie znaczy to jednak że same tunele są giętkie. Ponadto, jak już wielokrotnie wspominaliśmy, akryl jest dużo lżejszy niż metal, co sprawia, że jest wygodny w codziennym użytkowaniu.

Przy każdej zmianie tunelu należy dokładnie oczyścić przekłucie za pomocą specjalnych produktów do pielęgnacji. Jeśli tego zaniedbasz, istnieje spore ryzyko, że wda się infekcja.