• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Sylikon

3 produkt(ów)

na stronie

3 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tunele sylikonowe

Sylikonowe tunele to jedne z najbardziej popularnych rodzajów tego typu ozdób. Sylikon jest bardzo giętki i miękki, co zapewnia bardzo pozytywne wrażenia, szczególnie gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tunelami. Krawędzie nie są ostre i łatwo się je zgina, przez co wyciąganie i zakładanie tunelu to pestka.

Poniżej dowiesz się więcej na temat tuneli zrobionych z sylikonu. Przeczytasz między innymi o tym, dlaczego te ozdoby są tak popularne, a także czym różnią się od wszystkich innych.

Co sprawia, że sylikonowe tunele są tak świetne?

Sylikon to fantastyczny materiał, który sprawia, że posiadanie tuneli to czysta przyjemność. Jest to spowodowane tym, że sam materiał jest bardzo giętki, co sprawia że zakładanie i wyjmowanie tunelu jest bardzo proste. Nie zawsze tak jest w przypadku stali - ona potrafi sprawić sporo kłopotu, a nawet bólu.

Wiele osób wybiera sylikon ponieważ jest on miękki i przez to bardzo wygodny w codziennym użyciu. To przydaje się również, a może zwłaszcza, gdy zdecydujesz się na tunel gdzieś poza płatkiem ucha. Ponadto, reakcje alergiczne zdarzają się bardzo rzadko. Podsumowując: sylikon to świetny materiał na tunele!

Szeroki wybór sylikonowych tuneli

W BodyMod.pl znajdziesz wiele sylikonowych tuneli. Mamy coś dla każdego, niezależnie od stylu jaki preferuje. Możesz wybierać spośród najróżniejszych kolorów. Nie jest tajemnicą, że ludzie zwykle wolą tunele w jasnych kolorach, więc takich też jest najwięcej. Ponadto, znajdziesz również wiele takich z intrygującym motywem, a także takie w kształcie serca - tak, to możliwe! Zapoznaj się z naszą ofertą tuneli i wybierz taki dla siebie!

Tunele sylikonowe vs inne

Tunele sylikonowe znacząco różnią się od tych wykonanych z innych materiałów. Pierwszą i najbardziej oczywistą różnicą jest to, że są miękkie i giętkie, czego na pewno nie można powiedzieć o stali, drewnie czy akrylu. W związku z tym, zakładanie i wyjmowanie jest o wiele łatwiejsze i mniej bolesne w przypadku sylikonu. Ponadto, takie tunele nie przeszkadzają podczas snu (jak to się czasem dzieje z drewnem i stalą), gdyż idealnie dopasowują się do ciała. Nie występują też podrażnienia ani otarcia.

Warto wiedzieć!

Jeśli właśnie zacząłeś rozpychać swojeprzekłucie, nie powinieneś używać sylikonu do czasu, aż rana będzie zagojona w 100%. Powód ku temu jest prosty: twoja skóra nie może oddychać przez sylikon, dlatego zaleca się, by na początku używać akrylu lub stali.

Pamiętaj także, że regularne oczyszczanie przekłucia jest bardzo ważne, gdyż pomaga to zapobieganiu rozwijaniu się infekcji; to samo dotyczy kolczyka. Sylikon bardzo dobrze znosi mycie, więc bez problemu możesz wyciągnąć tunel i przemyć go ze wszelkich zanieczyszczeń pod bieżącą wodą.