• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

33 produkt(ów)

na stronie

33 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Tanie zestawy promocyjne

Kupując zestaw kolczyków nie zawsze możesz być pewien, że wszystkie produkty będą wysokiej jakości, szczególnie jeśli cena jest niska. W BodyMod.pl dokładamy wszelkich starań, by nasze zestawy były nie tylko w atrakcyjnych cenach, ale również wysokiej jakości i zawsze w świetnym stylu.

Najtańsze kolczyki!

Kupując jeden z naszych zestawów, oszczędzasz sporo pieniędzy - można więc powiedzieć, że jesteśmy najlepszym przyjacielem twojego portfela! Oczywiście, niskie ceny to nie jedyna zaleta zakupów u nas; bardzo dużą wagę przykładamy do jakości produktów, a także obsługi klienta. Oznacza to, że oferujemy tanie kolczyki, jednak dużo lepszej jakości niż takie sprzedawane na przykład w Tajlandii czy Stanach Zjednoczonych.

Oszczędzaj kupując zestawy

Nasze specjalne pakiety składają się z kilku kolczyków do tego samego rodzaju przekłucia. Na przykład, jeśli kupujesz zestaw 8 kolczyków do pępka, za jeden zapłacisz tylko kilka złotych. Oferujemy także na przykład 8 kolczyków do języka z teflonu. Ale co jeśli nie potrzebujesz aż tylu kolczyków? Cóż, może po pewnym czasie obecny kolczyk ci się znudzi - dobrze jest mieć kilka w zapasie, zmiany są fajne! Jednak jeśli cię to nie przekonuje, zawsze możesz podzielić się ze znajomym - będzie jeszcze taniej!

Różne rodzaje kolczyków

Oczywiście, nie ograniczamy się wyłącznie do jednego rodzaju kolczyków; oferujemy zestawy kolczyków do języka, pępka, ust i tak dalej. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę, tak byś znalazł zestaw, który spełni wszystkie twoje potrzeby.

Pamiętaj, że wszystkie nasze kolczyki wykonane z tworzywa sztucznego (w szczególności PTFE) mogą być samodzielnie przycinane. Jeśli więc na przykład kolczyk do pępka wydaje się być nieco zbyt długi, zawsze możesz go skrócić, tak, by dopasował się do ciebie. Metalową kulkę możesz też zastąpić plastikową, dla większego komfortu. Oczywiście, to samo dotyczy kolczyków do języka - masz pełną dowolność.

Subskrybuj kanał RSS