• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

10 produkt(ów)

na stronie

10 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki do języka w zestawach

W naszym sklepie oferujemy specjalne zestawy kolczyków do języka, które nie tylko nie zrujnują twojego portfela, ale także idealnie wpasują się do twojego stylu. Nie wydasz zbyt dużo, a będziesz mógł się cieszyć kilkoma nowymi kolczykami. Nasze zestawy zwykle składają się z 4 lub 8 ozdób; to na ile się zdecydujesz, zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Kolczyki do języka z plastiku

Oferujemy najróżniejsze zestawy kolczyków z tworzyw sztucznych, jednak najpopularniejszy jest zdecydowanie ten z 6 fluorescencyjnymi kolczykami z akrylu. Zawiera on kolczyki w 6 różnych kolorach, wszystkie świecące w ciemności - gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Akryl jet bardzo łagodny zarówno dla zębów, jak i dziąseł - na pewno nie zrobisz sobie krzywdy. Jeśli masz nawyk przygryzania kolczyka, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo zębów - prędzej niż one uszkodzi się sam kolczyk.

Jeśli chcesz kupić kolczyki z innego tworzywa sztucznego niż akryl, powinieneś sprawdzić naszą ofertę 8 teflonowych kolczyków do języka, które są dostępne w 8 różnych odważnych kolorach.Teflon także jest miękki i elastyczny, przez co jest nie tylko bezpieczny dla zębów, ale także wygodny w użyciu.

Metalowe kolczyki do języka

Jeśli lubisz czuć swój kolczyk, powinieneś spróbować tych zrobionych ze stali chirurgicznej. Oczywiście, również tutaj znajdziesz kilka opcji, jednak najczęściej wybieranym zestawem jest ten ze sztangą ze stali chirurgicznej, z kilkoma wymiennymi kulkami, które mają różnokolorowe kryształki.

Jeśli znowu szukasz wyjątkowej jakości, zdecyduj się na kolczyki powlekane tytanem w różnych kolorach. Wszystkie nie tylko są wyjątkowo wysokiej jakości, ale także mają piękne, jasne kolory, które skutecznie przyciągają uwagę. Z naszymi zestawami nie przejdziesz niezauważony!