• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

6 produkt(ów)

na stronie

6 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Zestawy rozpychaczy

Jeśli planujesz rozpocząć rozpychanie, kupienie takiego zestawu to bardzo dobry pomysł, ponieważ zawiera on kilka kolczyków w różnych rozmiarach: od takiego dla całkiem początkujących aż do tych bardziej "zaawansowanych" w całym procesie. Do tego, sporo zaoszczędzisz, w porównaniu do kupowania kilku osobnych taperów, zestaw zawsze wychodzi dużo taniej. Kupując zestaw koniecznie zwróć uwagę, czy twój obecny rozmiar się tam znajduje; po jakimś czasie przejdź do większego i tak dalej. Oczywiście, może zdarzyć się że nie będziemy mieli zestawów z twoim rozmiarem; niestety, w takim przypadku będziesz musiał kupić pojedynczy taper, do czego bardzo namawiamy! W naszym sklepie znajdziesz coś na każdą kieszeń i w każdym stylu.

Z drugiej strony, nasze zestawy byłyby idealne, gdy masz ucho rozepchane do 6mm; czasem okazuje się, że 8mm już pasuje, a czasem nie - dlatego warto mieć pod ręką obie opcje. Jeśli chcesz, możesz też zakupić oddzielny taper o średnicy 7 mm, by rozpychanie było jeszcze łatwiejsze. Później możesz dokupić taki o średnicy 9mm, potem 11, i tak dalej, aż do osiągnięcia wymarzonego rozmiaru.

Różne zestawy

Jako nasz klient, masz możliwość wyboru spośród taperów w różnych wzorach i kolorach. 2 najpopularniejsze kształty to proste i spiralne tapery. Jeśli wolisz te pierwsze, mamy dla ciebie na przykład ekskluzywny zestaw ze stali chirurgicznej. Ponieważ jest to popularny materiał, masz większy wybór jeśli chodzi o wielkość kolczyków, czego nie można powiedzieć o, na przykład, akrylu.

Jeśli wolisz spiralne tapery, zwróć uwagę, że najmniejsze zaczynają się od 2mm średnicy. Jeśli więc potrzebujesz jeszcze mniejszego (np 1,6mm), powinieneś dokupić go osobno.

Niezależnie od tego, na jaki typ tapera się zdecydujesz, możesz wybierać spośród kilku różnych kolorów. Możesz je wybrać samodzielnie - tak samo, jak w przypadku kupowania pojedynczych sztuk. Oczywiście, nie dotyczy to stożków ze stali chirurgicznej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rozpychania i kolczyków do tego, odwiedź naszego bloga; masz tam możliwość otrzymania darmowego przewodnika po rozpychaniu.