Zwrot produktów

Jeśli chcesz dokonać zwrotu zakupionych produktów, masz oczywiście do tego prawo.
Poniżej znajdziesz kilka informacji potrzebnych do tego, by prawidłowo wykonać zwrot.

Co mogę zwrócić?

Możesz zwrócić wszystko (za wyjątkiem specjalnie sprowadzanych produktów i produktów personalizowanych), oczywiście tak długo, jak obowiązuje okres zwrotu, a produkty są w oryginalnych opakowaniach. Jeżeli kolczyki lub akcesoria zostały odpakowane, nie możemy przyjąć zwrotu ze względów higienicznych.

Co należy zrobić?

Niestety, poczta ma to do siebie, że od czasu do czasu przesyłki się gubią, więc żeby upewnić się, że do nas trafią, możesz je wysłać z opcją śledzenia przesyłki. Przesyłki zwrotne nie są ubezpieczane przez BodyMod, dlatego upewnij się, że opakowanie jest starannie i odpowiednio dobrane. Pamiętaj też, że nie akceptujemy paczek wysłanych na koszt odbiorcy, a także takich, które muszą być odbierane w siedzibie/magazynie firmy kurierskiej.

Co powinniśmy od Ciebie otrzymać?

Oczywiście, produkty które chcesz zwrócić i za które oddamy ci pieniądze. Ponadto, potrzebujemy kopii poniższego formularza zwrotu bądź identycznych informacji.

Sprawdź również nasz regulamin, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat zwrotów. Pamiętaj także, że nie oferujemy możliwości wymiany, a jedynie zwracamy ci pieniądze. Jeśli interesuje Cię inny model, kolor lub rozmiar, musisz je samodzielnie zamówić online.

Znajdź nasz formularz zwrotu tutaj

Pamiętaj także, że jeśli otrzymałeś/otrzymałaś darmową dostawę z racji wysokości zamówienia, a po zwrocie produktów kwota twojego zamówienia spadnie poniżej 150 złotych, to koszt przesyłki zostanie odliczony od sumy zwrotu. Ponadto, jeżeli wybrałeś/wybrałaś dodatkowe opcje, takie jak wydłużony czas zwrotu lub dostawę inną niż standardowa, to koszty te także nie zostaną zwrócone.