Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Dermal Kolczyk Do Piercingu Dermal Kolczyk Do Piercingu

Dermal Kolczyk Do Piercingu

Poznaj naszą bogatą ofertę kolczyków do dermali wykonaną w 100% z bezpiecznych materiałów

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Materiał
Kolor
Kolor kamienia
Biokompatybilna
Odporność na działanie wody
Żywotność
Brand

Produkty 37

Sortuj wg
 1. Okrągła dermal anchor baza z tytanu
  59,00 zł
 2. Okrągły dermal dysk Okrągły dermal dysk -30%
  Okrągły dermal dysk
  9,80 zł Już od 14,00 zł -30%
 3. Dermal w kształcie kwiata zdobiony wieloma kamieniami
  54,00 zł
 4. Dermal - kwiat z liśćmi wysadzanymi kamieniami w kształcie kropli
  34,00 zł
 5. Dermal z tyłem naboju Dermal z tyłem naboju -30%
  Dermal z tyłem naboju
  Cena promocyjna 20,30 zł Normalna cena 29,00 zł -30%
 6. Dermal z dużym kamieniem Dermal z dużym kamieniem -30%
  Dermal z dużym kamieniem
  16,80 zł Już od 24,00 zł -30%
 7. Dermal ze spadającymi gwiazdami
  29,00 zł
 8. Dermal w kształcie dysku w różnych kolorach
  24,00 zł
 9. Dermal z 14 karatowego złota z plecionym motywem i kamieniami
  199,00 zł
 10. Dermal z 14 karatowego złota z siedmioma cyrkoniami
  184,00 zł
 11. Dermal top z 14-karatowego złota z kamieniem ozdobnym
  164,00 zł
 12. Okrągły dermal top z fasetowanym kamieniem w kilku kolorach
  44,00 zł
 13. Dermal z 14-karatowego złota z kryształowym kwiatem
  284,00 zł
 14. 90° surface bar z płaskimi końcówkami
  24,00 zł
 15. Dermal - kwiat z kamieniem centralnym w kilku kolorach
  34,00 zł
 16. Dermal z 14-karatowego złota z kamienną kopułą
  239,00 zł
 17. Dermal z różnymi rodzajami kamieni
  24,00 zł
 18. Dermal w kształcie symbolu zagrożenia biologicznego z kamieniem
  34,00 zł
 19. Pręt do surface bar z tytanu
  69,00 zł
 20. Dermal anchor zestaw: bazy i topy
  2229,00 zł
 21. Retainer na dermale Retainer na dermale -50%
  Retainer na dermale
  4,50 zł Już od 9,00 zł -50%
 22. Dermal z kwiatkiem wysadzanym kamieniami
  29,00 zł
 23. Dermal z 14-karatowego złota z opalizującym kamieniem Dermal z 14-karatowego złota z opalizującym kamieniem -30%
  Dermal z 14-karatowego złota z opalizującym kamieniem
  139,30 zł Już od 199,00 zł -30%
 24. Dermal top z tytanu z ozdobnym kryształkiem Dermal top z tytanu z ozdobnym kryształkiem -20%
  Dermal top z tytanu z ozdobnym kryształkiem
  35,20 zł Już od 44,00 zł -20%
 25. Płaski dermal z opalizującym kamieniem
  29,00 zł
 26. Kulka do dermala z wieloma kamieniami Kulka do dermala z wieloma kamieniami -50%
  Kulka do dermala z wieloma kamieniami
  19,50 zł Już od 39,00 zł -50%
 27. Skin anchor z kamieniem ozdobnym
  29,00 zł
 28. Kolec do dermala
  24,00 zł
 29. Dermal w różnych kolorach z kamieniem ozdobnym
  24,00 zł
na stronę

Piercing dermal

Piercing dermal jest prawdopodobnie najbardziej wszechstronnym piercingiem ze wszystkich jakie istnieją, który pozwala na dopasowanie stylu do własnych potrzeb. Biżuteria do dermali jest zaprojektowana tak, aby wyglądać fantastycznie bez względu na to, gdzie znajduje sie piercing, a my mamy duży wybór najlepszych z nich. Możesz wybrać taki rodzaj biżuterii, która najbardziej Tobie odpowiada biorąc pod uwagę rozmiar i materiał, taki jak stal chirurgiczna czy 14k złoto. Istnieje wiele opcji do wypróbowania, a nasza szybka dostawa dostarczy je w mgnieniu oka. Kiedy znajdziesz idealne dla siebie piękności poczujesz powiew świeżości.

Piercing dermal to piercing w skórze, znany również jako microdermal lub piercing jednopunktowy. W przeciwieństwie do innych rodzajów piercingu, takich jak w uchu lub języku, dermal nie przechodzi przez żadną chrząstkę ani konkretny fragment anatomii. Znajduje się on po prostu w samej skórze, stąd też nazwa jednopunktowy. Oznacza to, że piercing dermal można wykonać niemal w dowolnym miejscu na ciele, nawet w tych trudno dostępnych miejscach, co pozwoli na wyrażanie siebie na różne sposoby. Będzie to element, który przyciągnie wzrok, i nikt go nie zignoruje. Prywatny skarb tylko dla Ciebie i najbliższych lub coś podobnego. Decyzja należy do Ciebie!

Piercing DermalPiercing Dermal

Wśród popularnych miejsc dla piercingu dermal, obszar klatki piersiowej jest pełen możliwości. Urocze opcje to kolczyk w kształcie motyla, znajdujący się w miejscu, w którym spotykają się kości obojczyka, oraz kolczyk w mostku. Plecy i szyja również mają wiele opcji, więc każda strona tułowia stanowi płótno na którym możesz uwolnić swoją wyobraźnię. To prawda, że jeśli masz wiele kolczyków dermal łączących się w zachwycające i osobiste aranżacje wyglądają jak własna konstelacja na skórze.

Chociaż istnieje wiele rodzajów piercingu twarzy, takich jak w nosie czy ustach, dermala możesz mieć na czole lub w policzku, jeśli chcesz aby Twoja biżuteria wyróżniała się na tle konkretnych rysów twarzy. W ten sposób biżuteria nabiera własnego życia i nigdy nie pozostanie niezauważona. Widzimy też ludzi noszących biżuterię do piercingu dermal na ramionach lub dłoniach, dodając świetne wykończenie do każdej stylizacji - lub nosząc ją samodzielnie. To samo dotyczy nóg, a nawet bioder, które dodają śmiałości i powabu. Ogólnie rzecz biorąc, dermale ponownie łączą Cię z własnym ciałem i zwiększają poczucie własnej wartości, nawet jeśli nie zawsze są widoczne dla innych.

Dermal PiercingDermal Piercing

Piercing dermal może być umieszczony w dowolnym miejscu, więc jeśli wybierzesz właściwą biżuterię, może stać się ona centrum uwagi. Błyszczący deszcz spadających gwiazd lub wspaniały opal jest również uroczy, co inspirujący, niezależnie od tego, czy znajduje się na dłoni, szyi czy udzie. Ale możesz także wybrać subtelność i finezję z tym prostym płaskim dyskiem. I oczywiście zawsze znajdą się także zabawne elementy, takie jak tył naboju, który pokazuje humor i dreszczyk emocji.

Zatem, tak samo jak masz pewną swobodę w umieszczeniu piercingu dermal w dowolnym miejscu, tak samo możesz wybrać biżuterię, która pasuje do Twojej osobowości. Wszystko jest możliwe, wystarczy być sobą i przejrzeć naszą kolekcję, aby wybrać nowe i ulubione błyskotki, dzięki którym Twój styl osiągnie kolejny poziom. Na co czekasz?

Dermal KolczykDermal Kolczyk

Dermal FAQ

Jak czyścić piercing dermal?

Przez cały okres gojenia, musisz czyścić piercing dermal dwa razy dziennie. Raz wodą i delikatnym mydłem, a później roztworem soli fizjologicznej. Mydło oczyści ranę, aby zapobiec infekcji, a sól usuwa nadmiar płynów, aby ułatwić proces gojenia. Nie dotykaj piercingu, kiedy go nie czyścisz i staraj się nie wywierać na niego nacisku, np. nosząc obcisłe ubrania.

Ciężko powiedzieć, jak długo potrwa gojenie, ponieważ zależy to w dużej mierze od miejsca, a obszary ciała, które są w ciągłym ruchu, będą się dłużej goić z powodu ciągłego podrażnienia. W każdym razie dbanie o piercing powinno być głównym priorytetem i zawsze jest to warte Twojego wysiłku i cierpliwości.

Kolczyk DermalKolczyk Dermal

Jak zmienić piercing dermal?

Większość piercingów dermal wykonuje się za pomocą kotwicy zwanej bazą dermal anchor, czyli podstawy umieszczonej pod skórą. Baza ma gwint, co umożliwia wkręcanie i wykręcanie ozdobnego topu. Jest to tak bezpieczny rodzaj piercingu, że zmiana górnej części biżuterii wymaga narzędzi do dermal anchor, takich jak: szczypce do dermali, które przytrzymują podstawę i szczypce do dermali-dysków, którymi przykręca się i odkręca top. Korzystanie z tych narzędzi sprawia, że proces ten jest łatwy i wygodny. Nie każdą biżuterię do dermali można jednak wymienić. Tak zwany skindiver to rodzaj biżuterii do piercingu wykonanej z jednego, solidnego elementu, więc nie można w nim wymienić górnej części.

Nie należy mylić jej z dermalem, mimo że są podobne. Istnieje również surface barbell, która jest sztangą umieszczoną pod skórą z dwoma końcami wystającymi na górze. Czasami są one również stałe, ale dostępne są też z gwintami, wtedy możesz umieścić coś na końcach, aby uzyskać swój wymarzony podwójny efekt.

Jak wykonuje się piercing dermal?

Piercer używa igły do wykonania małego otworu w skórze, w którym umieszczana jest biżuteria dermal. Ponieważ skóra jest bardzo elastyczna, biżuterię można dopasować pod spodem, nawet jeśli jej podstawa jest większa niż otwór, utrzymując ją na miejscu. Baza dermal anchor ma dziurkowaną podstawę, a tkanka odrasta przez te otwory, bezpiecznie umieszczając podstawę w skórze.

Z tego względu procedura ta dotyczy tylko samej powierzchni ciała, podczas gdy coś takiego jak przekłucie w płatku ucha przebija płatek na wylot. Fakt, że piercing dermal ma tylko jeden otwór, czyni je dość wyjątkowymi. Wyjątkiem jest surface bar, którego dwa końce są widoczne nad powierzchnią przez osobne otwory wyjściowe.

Kolczyki DermalKolczyki Dermal

Czy piercing dermal jest bezpieczny?

Istnieje prawdopodobieństwo, że ciało odrzuci biżuterię, szczególnie jeśli przekłuty obszar często się porusza lub przekłucie jest zbyt głębokie. Jeśli biżuteria zostanie odrzucona, nie bój się. Oznacza to jedynie, że Twoje ciało ją wypchnie, więc dostosuj się do tego i usuń ją, aby uniknąć blizny. Ryzyko odrzucenia nie stanowi zagrożenia, a jedynie utrudnia lub uniemożliwia wykonanie piercingu dermal w tym miejscu. Nie pozwól, aby zniszczyło to Twoje modne marzenia - spróbuj inne miejsce, a w końcu się uda. Skonsultuj się także ze swoim piercerem, aby uzyskać dokładną poradę.