Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Narzędzia do Piercingu Narzędzia do Piercingu

Narzędzia do Piercingu

Poznaj te profesjonalne narzędzia do piercingu, aby dobrze wykonać swoją pracę i osiagnąc perfekcyjny wygląd

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Brand

Produkty 44

Sortuj wg
 1. Multi Tool
  67,00 zł
 2. Kleszcze pennington
  39,00 zł
 3. Otwieracz kółek
  84,00 zł
 4. Igła do piercingu Mosquito z samouwalniającym się wenflonem
  4,50 zł
 5. Igła do piercingu play -50%
  Igła do piercingu play
  2,50 zł Już od 5,00 zł -50%
 6. Woreczki strunowe
  18,00 zł
 7. Stalowa rurka do robienia piercingu
  29,00 zł
 8. Cewnik do igły
  3,00 zł
 9. Sterylna zakrzywiona igła
  11,00 zł
 10. Torebka na kolczyki z organzy Torebka na kolczyki z organzy -30%
  Torebka na kolczyki z organzy
  3,00 zł -30%
 11. Kłódka do dużych kolczyków
  161,00 zł
 12. Sterylna igła do piercingu
  5,00 zł
 13. Samozamykające się woreczki do sterylizacji
  55,00 zł
 14. Igła do piercingu Igła do piercingu -50%
  Igła do piercingu
  69,50 zł Już od 139,00 zł -50%
 15. Pęseta szczelinowa pennington
  39,00 zł
 16. Narzędzie do wykonywania dermali
  67,00 zł
 17. Kleszcze szczelinowe pennington
  39,00 zł
 18. Kleszcze szczelinowe Foerster
  39,00 zł
 19. Kleszcze Foerster
  39,00 zł
 20. Szczypce
  84,00 zł
na stronę

Narzędzia do piercingu

Oprócz pięknego wyglądu, największą zaletą kolczyków jest ich bliski związek z ciałem ludzkim. Są czymś więcej niż tylko akcesoriami; są częścią ludzi. Z tego powodu procesy przekłuwania lub wymiany biżuterii są delikatne i należy do nich podchodzić z ostrożnością i uwagą. Często wymaga to odpowiednich akcesoriów do piercingu, a my oferujemy tylko najlepsze z najlepszych zarówno dla profesjonalnych piercerów, jak i normalnych klientów. Te przyrządy do piercingu ciała są niezbędne dla bezpieczeństwa osoby, która będzie miała przekłucie więc sprawdź naszą ofertę i znajdź wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania procedur związanych z piercingiem.

Profesjonalne narzędzia do piercingu

Najważniejszym narzędziem do piercingu muszą być igły, które tak naprawdę wykonują piercing w czyimś ciele. Muszą one być trwałe i precyzyjnie wykonane do tego ważnego zadania. Jeśli sprzęt nie dorównuje umiejętnościom artysty, rezultat nigdy nie będzie tak dobry ani pod względem mody, ani bezpieczeństwa. Kup u nas igły do piercingu w rozmiarze, którego potrzebujesz, a przygotujesz się na 50 szczęśliwych przekłuć.

Posiadamy również szeroką gamę kleszczy i pęset do przytrzymywania przekłuwanego obszaru na miejscu podczas właściwego przekłuwania, takich jak kleszcze foerster do przekłuwania języka lub policzka. Zapoznaj się z tym zestawem pęset, aby uzyskać uniwersalną kombinację narzędzi, które pomogą w prawidłowym wykonywaniu niektórych trudnych przekłuć, takich jak przekłuwanie uszu, pępka i sutków. W przypadku określonych miejsc, rurka do robienia piercingu jest najlepszym towarzyszem igły do przekłuwania, ponieważ zapobiega wszelkim niepożądanym uszkodzeniom spowodowanym nieoczekiwanymi ruchami lub zbyt dalekim wbijaniem igły.

Większość naszych igieł ma wbudowane cewniki, które ułatwiają umieszczenie biżuterii w nowym piercingu. Jeśli jesteś jednak fanem klasycznej igły do piercingu, nadal możesz dodać cewnik do swojej igły i uzyskać to co najlepsze. Klasyczna metoda i maksymalna wygoda podczas wkładania biżuterii. Czego tu nie kochać?

Piercing ToolsPiercing Tools

Nieprofesjonalne narzędzia do piercingu

Większość naszych narzędzi do piercingu jest przeznaczona dla profesjonalnych piercerów. Ale niektóre z nich są też przydatne dla każdego entuzjasty, który lubi być na bieżąco ze wszystkimi kwestiami dotyczącymi piercingu. Takie akcesoria obejmują przydatne narzędzie pomiarowe, które pozwala określić rozmiar biżuterii. Popularne są różne akcesoria do zmiany piercingu, takie jak specjalne szczypce do otwierania lub zamykania kółek z kulkami i kółek segmentowych, które mogą być trudne w obsłudze. Mamy również narzędzie wielofunkcyjne do wymiany wszelkiego rodzaju biżuterii do piercingu. Są one bardzo pomocne, jeśli często zmieniasz biżuterię lub jednego dnia musisz zrobić to szybko, bez ryzyka przypadkowego zranienia siebie lub swoich ulubieńców.

Narzędzia te są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla każdej osoby, która wykonuje przekłucie, co oznacza, że są łatwe w użyciu - w gruncie rzeczy chodzi o wygodę, ponieważ eliminują wszystkie nudne lub niezręczne kwestie związane z przekłuwaniem i pozwalają skupić się na tym, co przyjemne.

Akcesoria Do PiercinguAkcesoria Do Piercingu

Narzędzia do piercingu FAQ

Jakiego narzędzia używają piercerzy do wymiany biżuterii?

Wszystko zależy od lokalizacji piercingu i rodzaju biżuterii. Na przykład labrety mają płaskie grzbiety i zwykle stosunkowo małe ozdobne wierzchołki, więc posługiwanie się nimi jest trudne bez pęsety do labretów, która jest zarówno szczelinowa, jak i nieszczelinowa. Brak przytrzymania labretu na miejscu oznacza, że najprawdopodobniej będzie się on obracał wewnątrz przekłucia podczas próby odkręcenia elementu ozdobnego.

Innym przykładem jest dermal, którego podstawa jest umieszczona pod skórą, więc zmiana górnej części wymaga bardzo cienkiej pary szczypiec do przytrzymania podstawy na miejscu podczas zdejmowania topu. Każdy rodzaj piercingu jest wyjątkowy, dlatego sprzęt do piercingu niezbędny do uzyskania bezpiecznego chwytu, zwykle jest to jakiś rodzaj pęsety lub szczypiec, może się nieco różnić.

Czego mogę użyć zamiast zacisku do piercingu?

Jeśli musisz zmienić biżuterię, ale nie masz odpowiednich narzędzi do zmiany piercingu, możesz wtedy bardzo delikatnie użyć swoich palców (!) ale przestań nawet jeśli Ciebie trochę boli lub jeśli masz problemy z dostępem do piercingu. Nie zalecamy używania prowizorycznych narzędzi do piercingu, którymi byłyby przedmioty codziennego użytku, ponieważ nie są one przeznaczone do tego celu i ryzykujesz jedynie zrobieniem sobie krzywdy. Jeśli nie możesz samodzielnie zmienić biżuterii, udaj się do profesjonalnego piercera. Zobaczysz, że to będzie najlepsza decyzja.

Jak wyjąć kółko septum bez szczypiec?

Z powodzeniem można zdjąć biżuterię do piercingu bez użycia jakichkolwiek narzędzi. My jedynie sugerujemy, że to bardzo pomaga. Kółko septum nie jest zwykle trudne do założenia lub zdjęcia, zwłaszcza jeśli biżuteria ma przyjazny mechanizm zamykający. Większość naszych modeli posiada taki mechanizm, np. segment na zawiasach, który wystarczy otworzyć i zamknąć za pomocą lekkiego kliknięcia.

To samo dotyczy kółek daith, piercingu umieszczonego w wąskiej części anatomicznej. Tak długo, jak biżuteria jest dobrze zaprojektowana i będziesz wiedzieć jak ją prawidłowo obsługiwać, możesz ją zmienić w dowolnym momencie bez szczypiec lub innych narzędzi do piercingu.

To jednak oznacza, że najlepszym narzędziem do tego zadania jest para rękawiczek chirurgicznych. Korzystanie z nich wymaga trochę praktyki, ale jeśli już opanujesz technikę, będziesz mieć znacznie lepszy chwyt niż gołymi rękami, a jeśli używasz ich prawidłowo, nie rozprzestrzeniasz żadnych bakterii.