Kalendarz adwentowy Bodymod
Sprawdź ofertę dnia
Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Produkty 45

Sortuj wg
 1. Torebka na kolczyki z organzy
  3,00 zł
 2. Multi Tool
  67,00 zł
 3. Pęseta szczelinowa pennington
  39,00 zł
 4. Igła do piercingu Mosquito z samouwalniającym się wenflonem
  4,50 zł
 5. Igła do piercingu play -50%
  Igła do piercingu play
  2,50 zł Już od 5,00 zł -50%
 6. Woreczki strunowe
  18,00 zł
 7. Stalowa rurka do robienia piercingu
  29,00 zł
 8. Cewnik do igły
  3,00 zł
 9. Sterylna zakrzywiona igła
  11,00 zł
 10. Kłódka do dużych kolczyków
  161,00 zł
 11. Sterylna igła do piercingu
  5,00 zł
 12. Samozamykające się woreczki do sterylizacji
  55,00 zł
 13. Dermal punch
  17,00 zł
 14. Igła do piercingu Igła do piercingu -50%
  Igła do piercingu
  69,50 zł Już od 139,00 zł -50%
 15. Narzędzie do wykonywania dermali
  67,00 zł
 16. Kleszcze pennington
  39,00 zł
 17. Kleszcze szczelinowe pennington
  39,00 zł
 18. Kleszcze szczelinowe Foerster
  39,00 zł
 19. Kleszcze Foerster
  39,00 zł
 20. Szczypce
  84,00 zł
 21. Otwieracz kółek
  84,00 zł
na stronę

Narzędzia

Sztuka modyfikacji ciała znana jest od wieków. Ale jeśli zagłębimy się nieco w ten temat, to zdamy sobie sprawę, że dopiero w dzisiejszych czasach mamy możliwości, które pozwalają nam na przeprowadzenie procesu w bezpieczny sposób. Posiadanie odpowiedniego sprzętu do wykonywania piercingu, jest jednym z najważniejszych elementów. Jako, że jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się sklepów w tej branży, Bodymod oferuje nie tylko biżuterię, ale także inne materiały, które są wykorzystywane w całkowitym procesie przekłuwania.

Gdzie można kupić narzędzia do wykonywania piercingu?

Możesz je zamówić na stronie Bodymod. Nasza kolekcja jest doskonała dla profesjonalistów, ale mamy także produkty, które idealnie nadają się dla miłośników piercingu. Więcej informacji na ten temat odnajdziesz w sekcji ‘Niezbędne narzędzia do piercingu dla amatorów’. Jeśli chcesz możesz nas skontaktować, a my chętnie doradzimy, jakie produkty będą dla Ciebie odpowiednie. Jeśli masz nowy piercing, warto też zgłosić się do piercera, który doradzi w kwestii wyboru narzędzi lub innych produktów. Większość z nich znajdziesz na naszej stronie.

Jesteś profesjonalnym piercerem i szukasz materiałów w jak najlepszej cenie?

Bodymod uwielbia piercerów i wyjść im z pomocą, dostarczając jak najlepszych materiałów. My oferujemy produkty o najwyższej jakości, które mają zadowolić naszych klientów. Oto niektóre z narzędzi, jakie oferujemy na stronie Bodymod:

Narzędzia dla amatorów, które potrzebujesz?

Nawet jeśli nie jesteś profesjonalnym piercerem, to poniższe narzędzia które odnajdziesz w naszej kolekcji będą bardzo przydatne:

 • Otwieracz kółek - najlepiej nadaje się on do otwierania grubych kółek. Będzie on również przydatny do kółek z kulkami (cbr).
 • Taśma do rozpychania, znana także pod nazwą taśmy teflonowej, przeznaczona dla tych, którzy nie chcą być ograniczani rozmiarami biżuterii do rozpychania. Taśma jest cienka i możesz samodzielnie zdecydować o wielkości rozpychania. Jedyne czego potrzebujesz, to wybrać plug lub tunel, który następnie musisz owinąć taśmą tyle razy ile zechcesz. Użycie taśmy teflonowej, to zupełnie inny wymiar rozpychania uszu. Pamiętaj tylko, że będzie to wymagać cierpliwości i wytrwałości, ale kiedy już się z tym oswoisz, pokochasz tę metodę.
 • Miarka do mierzenia piercingu - przydaje się ona szczególnie, kiedy chcesz znać rozmiar biżuterii.
 • Multi tool - pomoże otworzyć dowolną biżuterię, oraz przy jego pomocy łatwo założysz nowy kolczyk.

Rodzaj narzędzia jakie potrzebujesz, będzie zależało od typu biżuterii jaką chcesz wymienić. Ostatnie wspomniane narzędzie multi tool, jest najbardziej uniwersalnym przyrządem, który można użyć do różnych kolczyków.

Co używać do dermali?

Dermale to niezwykle fascynująca forma modyfikacji ciała. Można je wykorzystać w projekcie tatuażu, lub nosić osobno. Dermal to punktowe przekłucie, w którym milimetrowa płytka umieszczona jest pod skórą, z ‘kotwicą’ na górze.

Oto jak wygląda zabieg przekłucia dermali:

 1. Sterylizacja
 2. Do wykonania niewielkiego nacięcia na skórze używa się igły lub dermal punch
 3. Metalowa płytka z dwoma otworami umieszczana jest pod skórą
 4. Kolczyk zostaje przykręcony na górze do kotwicy, i piercing jest gotowy

Narzędzia, jakie potrzebne są do tej procedury, to specjalne igły (ich rozmiar zależy od miejsca, w jakim jest biżuteria), dermal punch, narzędzie do wprowadzania dermali, oraz szczypce do dermali. Po zagojeniu się dermala, radzimy zgłosić się do piercera który w profesjonalny sposób go wymieni. To przekłucie jest nieco bardziej skomplikowane i będziesz potrzebować fachowej pomocy.

Czego użyć do zmiany labretu?

Najprostszym sposobem wymiany labretu, który został prawidłowo wyleczony jest użycie pęsety do labretów. Załóż gumowe rękawiczki, lub umyj ręce i użyj płynu dezynfekującego, oraz upewnij się że obszar przekłucia został wyczyszczony roztworem soli fizjologicznej. Kiedy powierzchnia jest już sucha, chwyć mocno labret za pomocą pęsety. Odkręć górny element palcami i wymień na nowy.

Zachowaj bezpieczeństwo

Będziemy to powtarzać na okrągło, ale użycie profesjonalnych narzędzi jest niezbędne podczas wykonywania piercingu. Przekłucie wykonane za pomocą igły do szycia, lub innych sprzętów domowych może prowadzić do infekcji lub deformacji, co w rezultacie doprowadzi do usunięcia biżuterii lub poważniejszych komplikacji. Profesjonalne narzędzia są wykonane z bezpiecznych materiałów, które są w 100% sprawdzone i stworzone do tych celów. Wszystko to gwarantuje, że klienci czują się bezpieczni i czują się otoczeni opieką. Używaj profesjonalnych i wysterylizowanych narzędzi, bądź zdrowy i ciesz się nową biżuterią do ciała!