Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Industrial Kolczyk do Piercingu Industrial Kolczyk do Piercingu

Industrial Kolczyk do Piercingu

Odkryj szeroki wybór kolczyków industrial w różnych kształtach, kolorach, rozmiarach i stylach

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Kolor
Kolor kamienia
Długość

Produkty 24

Sortuj wg
 1. Sztanga z kulkami
  14,00 zł
 2. Sztanga z kolcami
  14,00 zł
 3. Sztanga industrial z trzema gwiazdami
  19,00 zł
 4. Sztanga industrial w kształcie strzały
  29,00 zł
 5. Sztanga industrial z listkami
  44,00 zł
 6. Sztanga industrial z przezroczystymi kamieniami
  49,00 zł
 7. Sztanga industrial w formie śruby
  25,00 zł
 8. Sztanga industrial z kolcami i macką
  44,00 zł
 9. Sztanga industrial zdobiona kamieniami w jednym rzędzie
  59,00 zł
 10. Połyskująca sztanga Industrial Połyskująca sztanga Industrial -50%
  Połyskująca sztanga Industrial
  22,00 zł Już od 44,00 zł -50%
 11. Sztanga industrial zdobiona 3 kamieniami z gwintem wewnętrznym
  69,00 zł
 12. Sztanga industrial z motywem skręconej liny
  19,00 zł
 13. Sztanga industrial w kształcie drzewka życia
  49,00 zł
 14. Sztanga industrial w kształcie klucza
  24,00 zł
 15. Sztanga industrial z anielskimi skrzydłami
  19,00 zł
 16. Falista sztanga industrial
  24,00 zł
 17. Sztanga industrial z metaliczną kulką z akrylu
  14,00 zł
 18. Sztanga industrial z napisem
  24,00 zł
 19. Sztanga industrial z krzyżem
  19,00 zł
 20. Sztanga industrial ze znakiem nieskończoności
  49,00 zł
na stronę

Piercing industrial

Ciężko odmówić temu 2 w 1 odważnemu piercingowi? Kolczyk industrial do piercingu to wyjątkowa siła z czarującym stylem jedynym w swoim rodzaju. Wyróżnij się jeszcze bardziej stawiając na nasze oryginalne wzory. Wybieraj spośród wysokiej jakości biżuterii do piercingu industrial w rozmiarach, kolorach i materiałach, jakie najbardziej Tobie odpowiadają, w tym ze stali chirurgicznej i akrylu. Odkryj już dzisiaj swoje ulubione kolczyki.

Piercing industrial jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ składa się z dwóch piercingów helix połączonych długą sztangą. Helix to zagięta górna część ucha, a kiedy otoczysz ją piękną biżuterią, nikt nie może oderwać od niej oczu. Kolczyk industrial to wyjątkowy dodatek, który wymaga podziwu i pozwala opowiedzieć swoją historię z gwarancją, żę Twój głos zostanie usłyszany. Jednym z przepięknych kolczyków Miley Cyrus jest industrial i nawet wśród wielu innych akcesoriów, które nosi ten naprawdę się wyróżnia.

Industrial PIercingIndustrial PIercing

Z kolczykiem industrial poczujesz pewność siebie i poczujesz się sobą. Jeśli pragniesz podzielić się ze światem swoimi poglądami, industrial będzie doskonałym wyborem. I nie tylko ten rodzaj przekłucia stworzy solidny wizerunek, ale odpowiedni model biżuterii podkreśli ten piercing i Twój indywidualny styl. Najprostszą biżuterią do piercingu industrial jest elegancka i popularna prosta sztanga, Być może spodoba się Tobie też coś bardziej żywego, na przykład z motywem bicia serca, lub po prostu pomysłowa prosta sztanga, jak ta fajna strzała. Pamiętaj, że możesz wybrać różne kolory, które całkowicie zmienią nawet najbardziej klasyczną biżuterię.

Industrial KolczykiIndustrial Kolczyki

Z natury, kolczyki industrial są nietypowe, ale możesz zawsze połączyć więcej niż jedno przekłucie ucha, aby stworzyć coś, co jest całkowicie w Twoim stylu. Wspaniałą rzeczą w piercingu industrial jest to, że sam w sobie jest podwójnym piercingiem, a to ułatwia stworzenie potrójnej kompozycji. Być może mały, uroczy kolczyk jest idealnym dopełnieniem odważnego industrialu, w płatku ucha, tragusie czy nawet w helixie, tuż obok sztangi. Łączenie wielu elementów, które przyciągają wzrok pozwala pobudzić kreatywność, a industrial jest tak charakterystycznym rodzajem piercingu, że sprawdzi się z niemal wszystkim. Baw się i wyrażaj siebie.

Spójrz na naszą kolekcję biżuterii do piercingu industrial i szukaj nowych skarbów. Dzięki naszej szybkiej dostawie, będziesz je nosić w mgnieniu oka.

Kolczyki industrial Kolczyki industrial

Jak duży jest otwór piercingu industrial ?

Standardowa grubość kolczyka industrial wynosi 1.6 mm. Długość pręta zależy od kształtu ucha, a także dokładnego miejsca, w którym chcesz go mieć.

Dlaczego piercing industrial trudno się goi?

Czas gojenia piercingu industrial wynosi od 6 do 12 miesięcy, jeśli dobrze o niego zadbasz. Dzieje się tak dlatego, że znajduje się on w twardej chrząstce ucha, której gojenie trwa dłużej niż w przypadku miękkiego płatka ucha. Co więcej, industrial składa się z dwóch oddzielnych kolczyków, co zwiększa szansę na podwójną infekcję. Należy więc zachować szczególną ostrożność podczas gojenia tego rodzaju przekłucia i regularnie czyścić obie rany.

Kolczyk industrialKolczyk industrial

Jak czyścić piercing industrial ?

Tak jak w przypadku każdego innego przekłucia, zalecamy czyszczenie każdego z nich dwa razy dziennie przez cały okres gojenia. Czyść je raz wodą i delikatnym mydłem, a drugi raz roztworem soli fizjologicznej. Wszelkie wydzieliny z ran są usuwane dzięki soli, która wspomaga okres gojenia.

Zawsze myj ręce przed czyszczeniem i nigdy nie dotykaj piercingu w innym momencie, aby uniknąć infekcji lub ogólnego podrażnienia. Niewłaściwa pielęgnacja wydłuża czas gojenia, więc należy być ostrożnym, zwłaszcza że masz dwa gojące się przekłucia a nie jedno, o które musisz dbać.

Jak zmienić biżuterię w piercing u industrial ?

Wymiana sztangi w piercingu industrial wygląda tak samo, jak w przypadku każdej innej biżuterii. Zacznij od umycia rąk. Odkręć kulkę i wyciągnij sztangę przed włożeniem nowej biżuterii, którą należy ponownie zamknąć kulką. Niektóre z naszych sztang mają gwint wewnętrzny, co oznacza, że nie powodują uszkodzeń tkanki podczas zakładania i zdejmowania kolczyków. Mimo wszystko zapoznaj się z rodzajem zapięcia biżuterii zanim ją założysz.

Nie zmieniaj biżuterii podczas okresu gojenia, ponieważ narazi to piercing na ryzyko infekcji, a także spowoduje zrastanie się przekłucia. Zmień ją dopiero po całkowitym zagojeniu się obu przekłuć industrial. Nigdy nie zostawiaj też przekłuć bez biżuterii, nawet po okresie gojenia, ponieważ mogą się one trochę zamknąć.

Kolczyk W Uchu IndustrialKolczyk W Uchu Industrial