O BodyMod

Ładuję...

Bodymod to jedna z najszybciej rozwijających się firm sprzedających biżuterię w Europie oraz na świecie. Swoją przygodę zaczęliśmy w 2005 roku w Danii - organizowaliśmy konwencje i prowadziliśmy internetowe forum, a wszystko po to, aby stworzyć przejrzystą społeczność zarówno dla profesjonalistów, oraz dla tych którzy uwielbiają wyrażać siebie poprzez ozdabianie ciała.

Nasza pasja do biżuterii do piercingu i rosnące zainteresowanie społeczności sprawiły, że skupiliśmy się na sprzedaży detalicznej wysokiej jakości biżuterii do piercingu. Pięć lat później narodził się Bodymod - internetowy sklep z piercingiem.

Nasza historia

Bodymod, jako sprzedawca detaliczny, został wprowadzony na rynek w południowej Danii 18 stycznia 2010 r. Nasi dwaj założyciele, Janus i Jeppe, włożyli wiele pracy w budowę firmy przed tym dniem. Zmieszali słowa „Body” i „Modification”, aby wyrazić swoją pasję do dekorowania ciał według naszych upodobań; tak narodził się Bodymod. Kiedy tego ranka nadeszły pierwsze zamówienia, byli zachwyceni. Minęły lata, a Bodymod jest obecnie uznaną marką, która obsługuje kraje na całym świecie, oraz w ponad 20 językach, w tym Polskę.

Przygoda Bodymod rozpoczęła się w małym pokoju, w którym zgromadziła się społeczność internetowa. Z tego pokoju, przeszliśmy do małego mieszkanka, większej piwnicy, prawdziwego biura i w końcu magazynu z naszym obecnym biurem. Dzisiaj firma podzielona jest na dwa działy; logistyki i administracji. Ten pierwszy znajduje się w Niemczech, gdzie mamy nasz magazyn, a ten drugi jest na Malcie. Oprócz tego mamy innych współpracowników, którzy pracują z różnych krajów na całym świecie.

Za czym stoimy

W Bodymod cenimy akceptację, wyrażanie siebie, różnorodność, odwagę, empatię i oryginalność. Wierzymy, że świat byłby o wiele lepszym miejscem, gdyby ludzie bardziej akceptowali siebie nawzajem i cenili wyjątkowość innych. Promujemy równość oraz chcemy inspirować wszystkich do bycia sobą i ćwiczenia wyrażania siebie w dowolny sposób - przez tatuaże, biżuterię do piercingu, makijaż, modę czy dowolną formę sztuki.

Inspirujemy ludzi do wyrażania tego, kim są.

Nasz zespół

Nasz zespół sprawia, że nasza marka jest niesamowita. W Bodymod pasjonujemy się tym, co robimy, otwarci na nowe pomysły i bardzo komunikatywni, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów. Wierzymy w synergie. Nasz zespół znajduje się na całym świecie. Niektórzy z naszych pracowników wzmacniają zespół od Malty po Hongkong, od Szwecji po Portugalię. Właśnie to mamy na myśli, gdy mówimy, że świat jest naszym domem.

Nasze zaangażowanie

Jeżeli chodzi o piercing, lubimy przekraczać granice. Oferujemy wiele unikalnych wzorów i kilka wysokiej jakości materiałów (tytan, stal chirurgiczna, 14-karatowe złoto, materiały organiczne itp.) Staramy się zaspokoić potrzeby ludzi z różnych środowisk. Przewijając naszą stronę, znajdziesz idealną biżuterię, której możesz użyć do ozdobienia siebie od stóp do głów.

Naszym głównym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości biżuterii w przystępnej cenie. Gwarantujemy ci:

  • Doskonała obsługa klienta
  • Zmniejszenie emisji gazów
  • Bezpieczne płatności
  • Bezpieczna wysyłka

Dziękujemy że nas wybrałeś, miłego przewijania strony!