BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

 • Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

O BodyMod.pl

Na początku chcielibyśmy Ci podziękować za poświęcenie chwili swojego czasu na przeczytanie o naszej historii, o tym co robimy i dlaczego. Bez Ciebie - naszego gościa i (miejmy nadzieję!) klienta, ta strona nie mogłaby prawidłowo funkcjonować.

Skąd pochodzi nazwa BodyMod.pl?

Kiedy podjęliśmy decyzję o otwarciu sklepu internetowego, jego nazwa nie była przedmiotem zbyt długiej dyskusji. Wcześniej prowadziliśmy forum internetowe dla entuzjastów piercingu o tej samej nazwie (teraz przekształconym w sklep: BodyMod.dk - strona jest po duńsku!), więc naturalne było, że sklep będzie nazywał się podobnie.

Naszym pomysłem na sklep było wypełnienie luki w branży i stworzenie platformy dla dużej i zróżnicowanej społeczności z szybką dostawą, konkurencyjnymi cenami i najlepszą możliwą obsługą klienta. Na początku miał być jedynie skierowany do użytkowników forum, jednak szybko rozrósł się i został skierowany do każdego, kto interesuje się piercingiem.

Jak długo jesteśmy na rynku?

Nasza firma jest na rynku już ponad 9 lat - pierwszy raz online byliśmy 18 stycznia 2010 roku. Ten moment był bardzo ważny, nie mogliśmy się go doczekać i ciężko pracowaliśmy, by wszystko się udało; jednocześnie baliśmy się, że się nie uda mimo włożonego wysiłku. Dlatego fakt, że pierwsze zamówienie zostało złożone tego samego dnia rano było najlepszym uczuciem na świecie - mieszanką euforii, szczęścia, wdzięczności, motywacji do dalszej pracy. Mimo że nie mamy sklepu stacjonarnego, prężnie się rozwijamy. Zaczęliśmy wyłącznie od Danii; od tego czasu poszerzyliśmy naszą dystrybucję o inne europejskie kraje, takie jak Niemcy, Holandię, Norwegię, Hiszpanię, Włochy i właśnie Polskę - pracujemy także nad innymi.

Gdzie jesteśmy dzisiaj?

Kiedy zaczynaliśmy, cała firma składała się wyłącznie z trzech partnerów - jeden odszedł, a pozostali w 100% skupiają się na dostarczaniu klientom najlepszej biżuterii; wcześniej posiadaliśmy też studio piercingu i braliśmy udział w konwencjach tatuażu. Tam ustąpiliśmy pola innym, ale wciąż pojawiamy się na największych konwentach tatuażu i piercingu w Danii. Nasze własne studio zostało sprzedane, z trzech partnerów pozostało dwóch, ale wciąż prężnie się rozwijamy! Dodatkowo, firma, która była odpowiedzialna za forum BodyMod.dk połączyła się z większą Blue Monkeys in Space ApS.

Skąd wzięła się ta nazwa? Musisz przyznać, że "Niebieskie Małpki w Kosmosie" są raczej oryginalne. Po pierwsze, dlatego że niebieskie małpki są super. A po drugie, nazwa firmy to w skrócie BMS - tak samo skraca się BodyMod Shop, nazwa sklepu. Sprytne, prawda?

Lubimy wierzyć, że mamy poczucie humoru - mamy nadzieję, że już się o tym przekonałeś. BodyMod.pl ma swoją kwaterę główną w małym domku w Augustenborgu, który znajduje się na duńskiej wyspie Als, niedaleko niemieckiej granicy. Mimo że nie pracuje w nim wiele osób, atmosfera jest świetna, bo nasza załoga to sami pasjonaci, którym to, co robią na co dzień sprawia ogromną satysfakcję. Słowem. zatrudniamy tylko ludzi z pasją :)

Dzisiaj BodyMod.pl to rasowy sklep internetowy - jeśli masz wątpliwości, mamy nadzieję że dłuższa wizyta u nas je rozwieje. Na platformie Trustpilot możemy się pochwalić wynikiem 5/5 gwiazdek; akceptujemy różne metody płatności, a że wierzymy, że obsługa klienta jest najważniejsza, możesz się z nami skontaktować poprzez e-mail czy specjalne formularze; co więcej, nasz blog powinien odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące piercingu.

Nasze cele

Jesteśmy świadomi, jak łatwo jest zostać oszukanym w sieci. Chociaż np. płacenie kartą należy do jednych z bezpieczniejszych metod płatności w internecie, często można się spotkać z ukrytymi opłatami za obsługę klienta czy podatkami; same produkty mogą być złej jakości, dostarczone z opóźnieniem lub wcale... Lista jest długa, jednak możemy Cię zapewnić, że u nas nic takiego Cię nie spotka.

Nasze priorytety były, są i będą identyczne - klient na pierwszym miejscu.

Najlepsza obsługa, szybka dostawa i atrakcyjne ceny

Mówią, że nie można mieć wszystkiego - w tym przypadku to nieprawda; w BodyMod.pl nigdy nie idziemy na kompromis. Twoje zadowolenie jako klienta jest najważniejsze i naszym celem jest wywołanie uśmiechu na Twojej twarzy po zrobieniu u nas zakupów. Sprawimy, że właśnie Ty się uśmiechniesz! To nie jest pusta obietnica - to nasz cel! Zrobimy wszystko, żeby go osiągnąć.

Dlatego też 5/5 gwiazdek na platformie takiej jak Trustpilot (i ponad 600 zadowolonych recenzentów) sprawia że jesteśmy tak dumni. Klienci chwalą nie tylko szeroki wybór produktów, ale także konkurencyjne ceny. W Polsce stawiamy pierwsze kroki, ale wierzymy że nasze doświadczenie pozwoli na równie pozytywne reakcje.
Mamy zasadę, że im więcej zamówisz, tym niższa będzie cena. Wielu klientów powoduje, że możemy więcej zamawiać, co także obniża nasze, a przede wszystkim wasze koszty. Niższa cena sprawia, że zamawiasz więcej.... Tutaj koło się zamyka, i taki efekt uwielbiamy!

Pracujemy także w niedziele, tak byś mógł otrzymać swoją paczkę już w poniedziałek. Ponadto, pracujemy zawsze wtedy, gdy Poczta Polska może odebrać paczki dla klientów - niestety nie robią tego w niedziele, więc mimo tego że twoje zamówienie jest gotowe, musi poczekać jeden dzień.
Ponieważ wiemy, jak ważna jest szybka wysyłka, mamy zasadę że jeśli złożysz zamówienie do 14:00, wyślemy je jeszcze tego samego dnia.

Kochamy naszą pracę, dlatego też jesteśmy gotowi pracować także w niedzielę, byle tylko móc się szczycić jak najszybszą dostawą. Dowiedz się więcej o sposobach dostawy tutaj.

Co jeszcze możemy dla ciebie zrobić?

Jeśli jeszcze nie jest to dla Ciebie oczywiste, w BodyMod.pl kochamy naszych klientów. Jeśli więc masz jakieś specjalne życzenia dotyczące produktów w naszym sklepie, masz kilka pytań lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami! Będziemy szczęśliwi, mogąc odpowiedzieć na twoje pytania. To nic nie kosztuje!

Najłatwiej do nas dotrzeć poprzez formularz kontaktowy, ale możesz też wysłać maila. Szczegóły znajdziesz tutaj.
Z naszej strony to chyba wszystko! 


Ekipa BodyMod.pl