Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Podkówka Kolczyk Podkówka Kolczyk

Podkówka Kolczyk

Podkreśl swój styl nosząc kolczyki podkówki: kulki, kolce, twistery, kółka, różne rozmiary/kolory

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Materiał
Kolor
Kolor kamienia
Grubość
Średnica kółka
Biokompatybilna
Odporność na działanie wody
Żywotność
Brand

Produkty 29

Sortuj wg
 1. Okrągła sztanga z tytanu z fasetowanymi kulkami
  59,00 zł
 2. Tytanowa podkówka z gwintem wewnętrznym Tytanowa podkówka z gwintem wewnętrznym -20%
  Tytanowa podkówka z gwintem wewnętrznym
  31,20 zł Już od 39,00 zł -20%
 3. Tytanowa podkówka z kolcami
  34,00 zł
 4. Podkówka z kulkami Podkówka z kulkami -30%
  Podkówka z kulkami
  9,80 zł Już od 14,00 zł -30%
 5. Podkówka z kolcami Podkówka z kolcami -20%
  Podkówka z kolcami
  11,20 zł Już od 14,00 zł -20%
 6. Podkówka z gwintem wewnętrznym i okrągłymi kamieniami Podkówka z gwintem wewnętrznym i okrągłymi kamieniami -20%
  Podkówka z gwintem wewnętrznym i okrągłymi kamieniami
  31,20 zł Już od 39,00 zł -20%
 7. Czarna matowa podkówka z kolcami
  19,00 zł
 8. Czarna matowa podkówka
  19,00 zł
 9. Podkówka z tytanu Podkówka z tytanu -20%
  Podkówka z tytanu
  27,20 zł Już od 34,00 zł -20%
 10. Podkówka z 14-karatowego złota
  423,00 zł
 11. Podkówka z tytanu z gwintem wewnętrznym w różnych kolorach Podkówka z tytanu z gwintem wewnętrznym w różnych kolorach -20%
  Podkówka z tytanu z gwintem wewnętrznym w różnych kolorach
  39,20 zł Już od 49,00 zł -20%
 12. Duża podkówka ze stali chirurgicznej z kolcami
  17,00 zł
 13. Duża podkówka
  17,00 zł
 14. Podkówka z akrylu z błyszczącymi kulkami
  14,00 zł
 15. Podkówka z fluorescencyjnego akrylu Podkówka z fluorescencyjnego akrylu -30%
  Podkówka z fluorescencyjnego akrylu
  9,80 zł Już od 14,00 zł -30%
 16. Podkowa z motywem skręconego druta
  19,00 zł
 17. Twister w wielu różnych kolorach z kulkami
  17,00 zł
 18. Zestaw trzech podkówek z fluorescencyjnymi kulkami
  24,00 zł
 19. Duża podkówka z wewnętrznym gwintem
  25,00 zł
 20. Podkówka z opalizującymi kulkami Podkówka z opalizującymi kulkami -30%
  Podkówka z opalizującymi kulkami
  9,80 zł Już od 14,00 zł -30%
 21. Akrylowa podkówka
  34,00 zł
 22. Duża podkówka z kolcami w wielu kolorach
  34,00 zł
 23. Podkówka z kolorową kulką z czarnymi plamkami Podkówka z kolorową kulką z czarnymi plamkami -30%
  Podkówka z kolorową kulką z czarnymi plamkami
  13,30 zł Już od 19,00 zł -30%
 24. Podkówka z wewnętrznym gwintem z opalizującymi kamieniami
  69,00 zł
 25. Duży twister
  57,00 zł
 26. Podkówka z metaliczną kulką akrylową
  14,00 zł
 27. Duża podkówka w wielu kolorach
  34,00 zł
 28. Twister z kamieniem Twister z kamieniem -30%
  Twister z kamieniem
  13,30 zł Już od 19,00 zł -30%
na stronę

Podkówki do piercingu

Oto fajna odmiana zawsze popularnego kółka do piercingu, która zasługuje na uwagę. Mamy tutaj na myśli podkówkę. Oryginalna biżuteria do ciała w kształcie podkowy będzie dla Ciebie idealna, jeśli szukasz czegoś nowego. Przeglądaj naszą kolekcję kolczyków podkówek i znajdź swoją ulubioną. Mamy biżuterię w różnych rozmiarach i z różnych materiałów, takich jak tytan i stal chirurgiczna, nie wspominając świetnych wzorów. Nie wahaj się i dodaj coś nowego do swojego stylu!

Biżuteria do piercingu w kształcie podkówki przypomina zwykły kolczyk kółko, z tą różnicą, że nie jest w pełni zamknięte. Jak sama nazwa wskazuje, na okręgu znajduje się przerwa, a to wystarczy, aby całkowicie zmienić wygląd. Ten typ biżuterii jest również znany pod nazwą okrągłej sztangi, ponieważ można o niej myśleć jako o dwóch wygiętych prętach w kształcie kółka. Podobnie jak inne sztangi, podkowa ma dwa zakończenia, na których można prezentować niesamowite zdobienia.

Najprostszy projekt ma dwie kulki, które elegancko się prezentują, ale niektórzy wolą bardziej złożone dodatki. Niemal tak samo popularne jak kulki są kultowe kolce, ale możesz też mieć ochotę na coś w stylu wielokolorowych kulek z akrylu. Wybierz te, które najlepiej pasują do Twojego stylu.

Kolczyki PodkowaKolczyki Podkowa

Jeśli myślimy o miejscach, w których można nosić podkówki do piercingu, ten rodzaj biżuterii pasuje do wszystkich miejsc, w których zwykle nosi się kółka: septum, brew, pępek, sutek, usta i przekłucie ucha - a nawet niektóre piercingi intymne. Tak więc, jeśli masz jakikolwiek piercing, istnieje duża szansa, że biżuteria w kształcie podkowy stanie się super przygodą w modnej stylizacji.

Zdecydowanie najbardziej popularną lokalizacją kolczyków podkówek jest septum. Piękny, zdobiony element widoczny w przegrodzie nosa tworzy wyrazisty akcent, który podkreśli ten piercing. Nawet najprostsza biżuteria doda Tobie pewności siebie. Jeśli masz już septum, nie zapominaj o energii jaką wnosi wspaniała podkówka.

Fantastycznym wariantem jest tak zwane kółko twister, którego spiralny kształt zajmuje nieco więcej miejsca, ale w zamian przyciągnie mnóstwo uwagi. Najlepiej sprawdzi się on w takich miejscach jak brew, usta lub pępek, które mają przestrzeń, dzięki czemu biżuteria będzie się świetnie prezentować.

Kolczyk PodkowkaKolczyk Podkowka

Kolejny rodzaj podkowy wyróżnia się ze względu na swój duży rozmiar. Chociaż technicznie można ją nosić w dowolnym piercingu, o ile pasuje do rozmiaru przekłucia, jest ona idealna jako ciężarek do rozciągania piercingu ucha. Ciężarki takie jak ten służą do powiększania otworu, pozwalając grawitacji ciągnąć płatek ucha w dół, aby stworzyć wydłużony kształt rozciągania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby uzyskać inny wygląd otworu niż zwyczajny i okrągły.

Kolczyki PodkówkiKolczyki Podkówki

Ze względu na to, że biżuteria w kształcie podkowy jest sztangą z mocno zakrzywionymi końcami, mechanizmy zamykające są takie same jak w przypadku innych sztang. Najczęściej jeden z ozdobnych końców można odkręcić, aby umożliwić przejście pręta przez piercing. Następnie wystarczy przykręcić końcówkę z powrotem. Co może być bardziej wygodne? Co więcej, większość naszych produktów jest zaprojektowana z gwintem wewnętrznym, dzięki czemu tylko gładka, zewnętrzna część pręcika dotyka skóry. Zewnętrzny gwint grozi rozerwaniem tkanki skórnej i naruszeniem wrażliwego obszaru przekłucia.

Bez względu na to, jaki rodzaj piercingu uprawiasz, już dziś możesz wypróbować kolczyki podkówki, oraz znaleźć sposoby na wyrażenie swojego prawdziwego “ja”. Na co więc czekasz?

Kolczyki PodkowyKolczyki Podkowy

Podkówka do piercingu FAQ

Jakie są rodzaje kolczyków podkówek do piercingu?

Występują dwa podstawowe kształty podkówek do piercingu: okrągła sztanga i twister. Ale nie daj się oszukać. Kolczyki podkówki są niezwykle zróżnicowane pod względem wzorów, ponieważ ich dekoracyjne końcówki można zaleźć w niezliczonych stylach. Nie mówiąc o gamie dostępnych kolorów. Zapoznaj się z dostępnymi możliwościami i odkryj ulubione produkty, o których istnieniu nie wiedziałeś.

W jakim piercingu mogę nosić podkówki?

Większość piercingów, w których nosisz kółka nadają się do noszenia w nich podkówek, jak pępek, sutek, usta i wiele piercingów ucha. Jedną z najbardziej ulubionych opcji jest prawdopodobnie septum, a otwarty kształt podkówki nadaje podwójny charakter w tym centralnym piercingu twarzy w porównaniu do zwykłego kółka. Kółko twister nie najlepiej nadaje się do septum, ale świetnie pasuje do brwi, wargi lub pępka, gdzie jest dużo miejsca na przyciągającą wzrok spiralę.

Kolczyki Podkowy Do PiercinguKolczyki Podkowy Do Piercingu

Jak otworzyć podkówkę do piercingu?

Mechanizm zamykający większość podkówek działa tak samo jak większość sztang. Jeden koniec można odkręcić i zakręcić, dzięki czemu pręcik można z łatwością włożyć lub usunąć z piercingu. To super proste, a łączenie jest całkowicie niewidoczne.

Jak czyścić piercing podkówkę?

Aby wyczyścić kolczyk podkówkę, użyj suchej ściereczki z mikrofibry, która nie została nasączona alkoholem lub innymi środkami chemicznymi (nie jest to ściereczka do polerowania sztućców). Delikatnie wytrzyj biżuterię ze wszystkich stron, docierając do wszystkich zakamarków. Regularnie czyszczenie sprawi, że Twoje błyskotki będą świetnie wyglądać i służyć wiele lat, jeśli będziesz o nie dobrze dbać.