Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Kolczyk do Języka Kolczyk do Języka

Kolczyk do Języka

Przeglądaj naszą bogatą kolekcję kolczyków do języka oferującą proste sztangi w różnych wzorach

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Materiał
Kolor
Kolor kamienia
Długość

Produkty 44

Sortuj wg
 1. Kolczyk do języka z różnokolorowymi kamieniami
  14,00 zł
 2. Prosta sztanga z tytanu
  39,00 zł
 3. Sztanga z kulkami
  14,00 zł
 4. Migoczący kolczyk do języka z bioplastu
  9,00 zł
 5. Świecący kolczyk do języka ze smiley
  14,00 zł
 6. Tytanowa sztanga z gwintem wewnętrznym
  39,00 zł
 7. Sztanga z tytanu z gwintem wewnętrznym
  44,00 zł
 8. Metaliczny kolczyk do języka ze stali chirurgicznej
  14,00 zł
 9. Czarny kolczyk do języka z kolorowym kamieniem
  19,00 zł
 10. Kolczyk do języka z ptfe w różnych kolorach
  14,00 zł
 11. Przezroczysty retainer do języka
  14,00 zł
 12. Kolczyk do języka z okrągłym kamieniem
  34,00 zł
 13. Kolczyk do języka z różowego złota z kamieniami
  24,00 zł
 14. Elastyczna sztanga - idealna dla kobiet w ciąży
  29,00 zł
 15. Kolczyk do języka z niegrzecznym tekstem
  24,00 zł
 16. Tytanowy kolczyk do języka z błyszczącą kulką
  19,00 zł
 17. Kolczyk do języka z akrylowymi kulkami
  9,00 zł
 18. Kolczyk do języka z dwukolorową pigułką
  14,00 zł
 19. Kolczyk do języka ze stali chirurgicznej z różnokolorowymi kulkami z akrylu
  14,00 zł
 20. Kolczyk do języka z małym sercem
  19,00 zł
 21. Kolczyk do języka z cyrkonią w kształcie serca
  34,00 zł
 22. Świecący kolczyk do języka w sześciu różnych kolorach
  14,00 zł
 23. Kolczyk do języka z ticklerem
  19,00 zł
 24. Retainer do języka przezroczysty
  9,00 zł
 25. Tytanowy kolczyk do języka z kolorową kulką z akrylu
  19,00 zł
 26. Kolczyk do języka z błyszczącą kulką
  14,00 zł
 27. Pozłacany kolczyk do języka z różnokolorowymi kamieniami
  29,00 zł
 28. Tytanowy kolczyk do języka z kamieniem
  38,00 zł
 29. Kolczyk do języka ze sztucznym opalem
  19,00 zł
 30. Sztanga z 14-karatowego złota
  250,00 zł
 31. Kolczyk do języka z kulką w kształcie serca wysadzaną kamieniami
  44,00 zł
na stronę

Piercing w języku

Aby wyrazić siebie z impetem, zaskoczenie jest najlepszym sposobem, szczególnie, że w ten sposób pokażesz innym swoje prawdziwe oblicze. A jest to prawdą, jeśli nosisz piercing w języku. Biżuteria do języka widoczna chwilami podczas mówienia, to zabawny sposób na zwrócenie uwagi innych ludzi oraz pobudzenie ich wyobraźni. Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby zrobić wrażenie nosząc piercing na języku, bez względu na wzór, rozmiar czy materiał. Nasza szeroka kolekcja jest przyjazna dla użytkownika i ma modne opcje do wyboru, takie jak stal chirurgiczna czy 14k złoto. Co więcej, nasza szybka dostawa pozwala na błyskawiczne dostarczenie nowych akcesoriów.

W przeciwieństwie do innych rodzajów piercingu, język nie pozostawia miejsca na wiele możliwości pod względem lokalizacji. W końcu anatomia języka jest dość prosta, a kolczyki do języka są zwykle umieszczane na jego środkowej linii. Tym samym piercing ten nadrabia śmiałością i prostotą. Nawet przed rozważeniem, jaką biżuterię nosić, sam pomysł przekłucia języka to wyraźne potwierdzenie, że odważysz się na coś, czego inni nie zrobią.

Kolczyki Do JezykaKolczyki Do Jezyka

To deklaracja indywidualizmu, a piercing w języku jest dla każdego. Wszystkie style są dozwolone, odważne, zadziorne, eleganckie czy wyraziste. Biżuteria do piercingu to przede wszystkim sztangi, a my mamy je we wszystkich możliwych wzorach. Jeśli jesteś minimalistą, popularnym wyborem jest prosta sztanga z kulkami na obu końcach. Jeśli szukasz odrobiny blasku, ale nie zbyt dużo, wypróbuj model z kolorowym kamieniem. Z czymś tak niesamowitym jak kolczyk w języku, możesz odkrywać drobne szczegóły i przekonać się, jak poprawią one Twój nastrój.

Chociaż biżuteria na języku jest często nazywana kółkiem na języku, nie jest to prawdą. Ale, jeśli uwielbiasz kształt koła, niektóre sztangi wykorzystują go w swoich projektach, jak ten kolczyk z pierścieniem i kulką. Takie projekty sprawiają, żę biżuteria jest bardziej wyszukana i lepiej odzwierciedla Twoją osobowość z jeszcze większą pewnością siebie, szczególnie kiedy odkryjesz swój styl. Jeśli szukasz czegoś zabawnego, zobacz ten wzór z pigułką, który wygląda jakby pigułka znajdowała się na języku. To pokazuje, że Twoja biżuteria może być prosta, lub ekstrawagancka i nie musi być poważna, jeśli to właśnie lubisz!

Jeśli chcesz możesz wykonać więcej niż jedno przekłucie w języku, aby połączyć biżuterię - niezależnie od tego czy chcesz aby Twój dynamiczny duet pasował do siebie i wspierał się nawzajem, czy może chcesz stworzyć eksperymentalny kontrast. Pamiętaj tylko, że przestrzeń jest ograniczona, więc lepiej wybrać mniejsze projekty, a tak poza tym zaszalej i bądź kreatywny.

Zapoznaj się z niekończącymi się i zaskakującymi możliwościami naszej kolekcji, a na pewno znajdziesz coś wyjątkowego, co wyróżni Ciebie z tłumu i pokaże kim jesteś.

Kolczyk W JezykuKolczyk W Jezyku

FAQ

Jaki pręcik do języka potrzebuje?

Standardowa grubość prętów do języka wynosi 1.6 mm, ale ich długość różni się w zależności od Twoich konkretnych wymiarów. Po wykonaniu piercingu lepiej jest założyć dłuższy pręt, aby dostosować go do obrzęku, do 22 mm. Później, gdy piercing się zagoi, możesz nosić krótszy pręt i zobaczysz co jest dla Ciebie wygodniejsze.

Jak czyścić piercing w języku?

Gojenie się piercingu w języku trwa od 3 do 5 miesięcy, jeśli dobrze o niego dbasz. Zwykle gojące się kolczyki powinny być trzymane z dala od kontaktu z innymi rzeczami, aby uniknąć infekcji, ale w przypadku języka jest to niemożliwe. Musisz przecież jeść, prawda? Musisz zatem jeszcze bardziej skrupulatnie dbać o higienę jamy ustnej niż dotychczas, aby zapewnić piercingowi jak najlepsze warunki gojenia. Używaj antybakteryjnego płynu do płukania jamy ustnej bez alkoholu (to ważne), zaraz po każdym posiłku.

Pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność podczas pierwszych tygodni procesu gojenia: nie jedz pikantnych potraw ani produktów bogatych w cytrusy (takich jak pomarańcze czy cytryny) i unikaj całowania.

Kolczyk Na JezykuKolczyk Na Jezyku

Kiedy mogę zmienić kolczyk w języku?

Gojące się przekłucia potrzebują jak najwięcej spokoju i ciszy, więc nie zmieniaj biżuterii w tym czasie. Zwiększa to ryzyko infekcji, a kilka sekund, w których piercing języka nie ma biżuterii, wystarczy, aby rana się zasklepiła. Spokojnie poczekaj i dbaj o swój piercing prawidłowo.

Kolczyk JezykKolczyk Jezyk

Jaki jest cel piercingu w języku?

Co ciekawe, czasami mówi się, że piercing języka może pomóc i złagodzić niepokój. Istnieje kilka przekonań mówiących o potencjalnych korzyściach zdrowotnych kolczyków, co ma oczywiste powiązanie z akupunkturą. Nie ma jednak dowodów na to, że to działa, więc nie zalecamy przekłuwania języka jako leczenia lęku lub jakiegokolwiek innego problemu zdrowotnego. Jedyną rzeczą, jaką wiemy na pewno, jest to, że dodaje świetnego akcentu do osobistego stylu i pozwala wyrażać siebie.

Kolczyki Na JezykiKolczyki Na Jezyki