Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Ładuję...

Kolczyk do języka z różnokolorowymi kamieniami

14,00 zł
W magazynie

Szukasz pięknego kolczyka do języka? Ten jest prosty, z kilkoma kolorowymi kamieniami ozdobnymi do wyboru - może być idealny! Dzięki temu, że możesz wybrać spośród kilku wariantów, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od indywidualnych upodobań czy budżetu.

Języki, tak jak zresztą ich właściciele, są bardzo różne. Niektóre są grubsze, inne nieco chudsze, więc wychodząc na przeciw różnym potrzebom, ten kolczyk jest dostępny w różnych wymiarach. Standardowa długość kolczyka do języka to 16mm, jednak są one dostępne nawet od 10mm aż do 19. Ciężko nam sobie wyobrazić, że jakiś język wychodzi poza tą skalę, więc z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz długości, możesz wybrać jeszcze kolor ozdobnego kamienia, i tu możliwości jest o wiele więcej. Możesz wybrać spośród kobiecych, jasnych, ciemnych oryginalnych kolorów - co tylko wolisz. Wybór jednego będzie największym wyzwaniem, wierz nam!

W końcu, możesz wybrać spośród dwóch materiałów: stali chirurgicznej i tytanu. Jeśli masz alergię na nikiel, tytan będzie lepszym wyborem, bo choć droższy, jest też najczystszym dostępnym materiałem. Polecamy!

Szczegóły
ImięKolczyk do języka z różnokolorowymi kamieniami
SKUTongue-2
Grubość1.6 mm.
Rodzaj zapięciaGwint zewnętrzny
RodzajKolczyk do języka
PrzeznaczenieJęzyk
Długość16 mm.
MateriałStal chirurgiczna
Średnica kulki6 mm.
Dolna kulka5 mm.
Ilość sztuk1 szt.
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Kolczyk do języka z różnokolorowymi kamieniami
Twoja ocena
Kolczyk do języka z różnokolorowymi kamieniami