Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost
Sztuczne Kolczyki Sztuczne Kolczyki

Sztuczne Kolczyki

Skorzystaj z naszej pokaźnej oferty sztucznych kolczyków, aby uzyskać modną i bezbolesną transformację stylów

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Kolor
Kolor kamienia
Rodzaj

Produkty 1-48 z 56

Sortuj wg
 1. Fake kółko
  14,00 zł
 2. Fake tarcza do sutka z tribalami
  29,00 zł
 3. Fake septum z motywem łańcucha
  29,00 zł
 4. Klips do uszu
  24,00 zł
 5. Nausznica wysadzana kwadratowymi kamieniami
  39,00 zł
 6. Earcuff z liściem z kamieni ozdobnych
  64,00 zł
 7. Fake septum z opalizującymi kamieniami i łańcuszkami
  59,00 zł
 8. Fake plug w kształcie kopuły
  24,00 zł
 9. Earcuff z filigranowym sercem
  24,00 zł
 10. Fake tarcza do sutka z sercami
  29,00 zł
 11. Fake taper
  19,00 zł
 12. Klips do uszu z kulką
  24,00 zł
 13. Fake kolczyk do nosa z sercem wysadzanym kamieniami
  39,00 zł
 14. Earcuff z rozgałęzionym filigranowym wzorem
  19,00 zł
 15. Fake kolczyk do nosa z kamieniem
  9,00 zł
 16. Earcuff z dziurkowanym filigranowym sercem
  14,00 zł
 17. Earcuff z szerokim filigranowym wzorem
  14,00 zł
 18. Fake taper w kształcie spirali
  19,00 zł
 19. Fake plug ze stali chirurgicznej
  24,00 zł
 20. Nausznica z celtyckim sercem i łańcuszkiem
  19,00 zł
 21. Prosty fake septum
  39,00 zł
 22. Earcuff z podwójnym krzyżem
  29,00 zł
 23. Fake plug w różnych rozmiarach Fake plug w różnych rozmiarach -50%
  Fake plug w różnych rozmiarach
  12,00 zł Już od 24,00 zł -50%
 24. Fake plug w wielu kolorach
  19,00 zł
 25. Fake plug o diamentowym wyglądzie
  29,00 zł
Strona
na stronę

Klipsy

Każdy piercing jest rodzajem zobowiązania i to sprawia, że jest on tak wyrazistym akcentem. Ale oznacza to również, że należy je kupować tylko wtedy, gdy jesteś absolutnie ich pewni. Sztuczna biżuteria do piercingu to fantastyczny sposób na wypróbowanie wymarzonego wyglądu przed podjęciem ostatecznej decyzji. Albo kiedy chcesz założyć biżuterię tylko na wyjątkową okazję. Zapoznaj się z ofertą naszej sztucznej biżuterii i znajdź odpowiedni styl dla siebie. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów wykonanych z różnych materiałów, takich jak mosiądz i stal chirurgiczna. Niezależnie od tego, co wybierzesz, nasza szybka dostawa jest gwarantowana. Nie wahaj się i wypróbuj sztuczny piercing - być może znajdziesz coś czego się nie spodziewałeś!

Klipsy, czyli sztuczna biżuteria do piercingu są jeszcze prostsze niż prawdziwe kolczyki. Jedyne co musisz zrobić, to bezpiecznie przypiąć je do ciała. Będzie wyglądać tak samo modnie, jak po wykonaniu piercingu. Nikt nie zauważy różnicy, więc możesz się nim cieszyć czując się pewnym siebie i będąc stylowym, tak jak w przypadku prawdziwej biżuterii do piercingu. Ta opcja pozwala na odkrywanie świata modyfikacji ciała i zapoznanie się z nim we własnym czasie, zamiast spieszyć się ze zobowiązaniem, na które być może nie jesteś jeszcze gotowy, lub które może nie być dla Ciebie odpowiednie.

Fake PiercingFake Piercing

Sposób, w jaki funkcjonuje sztuczna biżuteria, różni się w zależności od ich umiejscowienia na ciele i rodzaju biżuterii, którą mają imitować. W kółku można wykorzystać prosty mechanizm sprężynowy, który zapewnia mocny chwyt w dowolnym miejscu - nosie, uchu lub wardze. Natomiast podkowa, która nie ma zamkniętego obwodu, działa dzięki magnesom przyciągającym się wzajemnie w przegrodzie. Co więcej, niektóre sztuczne kolczyki składają się z solidnych elementów wsuwanych i lekko wciskanych na miejsce. Wszystkie są tak samo wygodne podczas zakładania i zdejmowania w dowolnym momencie.

Niektóre modele sztucznej biżuterii nie są całkowicie podrabiane. Coś w rodzaju fake plug’a lub fake tapera wymaga przekłucia w płatku ucha, ale imituje rozpychanie. Są one w sam raz dla Ciebie, jeśli masz już taki piercing, ale nie wiesz czy iść na całość i zdecydować się na pełne rozpychanie. To prawda, że rozpychanie można cofnąć do pewnego rozmiaru, ale powiększenie, a następnie zmniejszenie otworu zajmuje trochę czasu. Dlaczego też nie pobawisz się rozciąganiem w łatwy i beztroski sposób?

Fake BiżuteriaFake Biżuteria

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z piercingiem, czy już go posiadasz i zastanawiasz się nad zakupem kolejnych, sztuczna biżuteria w formie klipsów to idealny sposób na eksperymentowanie przed jej wykonaniem. A może w ogóle nie czujesz, że piercing jest dla Ciebie, ale chcesz dodać odrobinę stylu do stroju i zaskoczyć znajomych - a kto wie, może okaże się, że pasuje do Ciebie bardziej, niż się tego spodziewałeś. Zapoznaj się z naszymi wspaniałymi projektami już teraz i stań się nową osobą.

Fake KolczykiFake Kolczyki

Jakie są rodzaje klipsów/sztucznej biżuterii?

Sztuczna biżuteria pasuje prawie do tylu samu miejsc, co prawdziwe kolczyki. W uchu najlepiej będzie wyglądać popularny ear cuff, który ściśle do niego przylega. Występuje nawet sztuczna biżuteria do rozpychania: fake tapery i fake plugi. Wymagają one jedynie przekłucia płatka ucha, ale pomijasz tutaj etap rozciągania, i wyglądają one dokładnie tak samo jak prawdziwe.

Sztuczna biżuteria do nosa to fake septum i fake kolczyk do nosa. Ponieważ otwory piercingu nie są widoczne, sztuczna biżuteria do nosa jest bardzo atrakcyjna, i możesz zakładać ją i zdejmować kiedy tylko zechcesz.

Możesz nawet kupić sztuczną tarczę do sutka. Jest ona delikatnie dopasowana do sutka i emanuje całym pięknem i śmiałością w tym piercingu, mimo, że nie wymaga profesjonalnego przekłucia. Czego tu nie kochać?

Fake KolczykFake Kolczyk

Czy mogę nosić sztuczne kolczyki po wykonaniu piercingu?

Nowy piercing wymaga odpowiedniej pielęgnacji, w celu uniknięcia infekcji i wydłużonego okresu gojenia. Przez pierwsze kilka miesięcy zakładanie sztucznej biżuterii na gojący się piercing może tylko go podrażnić. Po tym okresie możesz nosić klipsy, pamiętaj tylko aby je dokładnie wyczyścić.

Sztuczne KolczykiSztuczne Kolczyki

Czy klipsy pozostają na swoim miejscu?

Mówiąc najprościej: Tak. Jeśli prawidłowo założysz sztuczną biżuterię, pozostanie ona na swoim miejscu. Nie martw się zatem, że nagle utracisz fantastyczny wygląd - te akcesoria są specjalnie zaprojektowane do noszenia jako alternatywa zwykłej biżuterii do piercingu i ma ona bezpieczne dopasowanie, o ile nosisz je prawidłowo.

Czy sztuczne kolczyki są bezpieczne?

O ile nie masz uczulenia na materiał, sztuczna biżuteria do piercingu jest tak samo bezpieczna, jak zwykła biżuteria.