Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu
ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.
Szybka i śledzona przesyłka z InPost

Rozpychanie

Ładuję...
Kupuj wg
Opcje zakupów
Materiał
Średnica rozpychacza

Produkty 1-48 z 263

Sortuj wg
 1. Zwykłe kółko z otwarciem Zwykłe kółko z otwarciem -25%
  Zwykłe kółko z otwarciem
  24,75 zł Już od 33,00 zł -25%
 2. Taper z podwójnym o-ringiem w kształcie litery c
  21,00 zł
 3. Taper ze stali chirurgicznej
  17,00 zł
 4. Akrylowy taper w kształcie litery c
  12,00 zł
 5. Plug startowy w różnych rozmiarach
  29,00 zł
 6. Taper do rozpychania w różnych kolorach
  12,00 zł
 7. Prosty tunel w kształcie siodła
  44,00 zł
 8. Tunel ze stali chirurgicznej z o-ringiem
  17,00 zł
 9. Duże kółko z kulką Duże kółko z kulką -25%
  Duże kółko z kulką
  18,75 zł Już od 25,00 zł -25%
 10. Duża podkówka
  17,00 zł
 11. Tytanowe kółko z kulką cbr i gwintem w dużych rozmiarach Tytanowe kółko z kulką cbr i gwintem w dużych rozmiarach -25%
  Tytanowe kółko z kulką cbr i gwintem w dużych rozmiarach
  36,75 zł Już od 49,00 zł -25%
 12. Plug w kształcie serca z czarnego onyksu
  39,00 zł
 13. Pozłacany tunel z przezroczystymi kamieniami
  29,00 zł
 14. Szklany plug z sześciokątnym wzorem
  39,00 zł
 15. Wykręcany tunel ze stali chirurgicznej
  29,00 zł
 16. Akrylowy tunel z elementami z macicy perłowej wewnątrz
  29,00 zł
 17. Tunel ze stali chirurgicznej w różnych kolorach
  17,00 zł
 18. Silikonowy tunel w wielu kolorach
  19,00 zł
 19. Spiralny taper w różnych kolorach
  12,00 zł
 20. Czarny plug z drewna
  29,00 zł
 21. Duże kółko Duże kółko -25%
  Duże kółko
  29,25 zł Już od 39,00 zł -25%
 22. Ultracienki tunel z silikonu
  14,00 zł
 23. Duża podkówka ze stali chirurgicznej z kolcami
  17,00 zł
 24. Zestaw taperów z akrylu
  53,00 zł
 25. Tunel ze stali chirurgicznej z motywem tribali
  44,00 zł
 26. Drewniany plug w drobne wzory
  50,00 zł
 27. Kółko zamykane spiralą Kółko zamykane spiralą -25%
  Kółko zamykane spiralą
  10,50 zł Już od 14,00 zł -25%
 28. Duża podkówka z wewnętrznym gwintem
  25,00 zł
 29. Akrylowy plug w wielu kolorach
  8,00 zł
 30. Plug ze stali chirurgicznej
  29,00 zł
 31. Taper w kształcie litery C wykonany z akrylu z o-ringami oraz zdobiony abalone
  74,00 zł
 32. -3 mm.
  74,00 zł
 33. -10 mm.
  74,00 zł
 34. Plug z drewna jackfruit Plug z drewna jackfruit -60%
  Plug z drewna jackfruit
  40,80 zł Już od 102,00 zł -60%
 35. Plug z drewna krokodylowego Plug z drewna krokodylowego -60%
  Plug z drewna krokodylowego
  40,80 zł Już od 102,00 zł -60%
 36. Plug z drewna saba Plug z drewna saba -60%
  Plug z drewna saba
  40,80 zł Już od 102,00 zł -60%
Strona
na stronę

Rozpychanie

Rozpychanie uszu jest przejawem indywidualizmu i silnej obecności w każdym momencie. Ten rodzaj piercingu jest rozpoznawalny od razu, ponieważ wyraża siebie w najmniejszym zakątku otoczenia. W związku z tym, że chcemy być Twoim ulubionym sklepem online z kolczykami do rozpychania, nasza kolekcja oferuje szeroką gamę stylów i materiałów, w tym drewno i róg, a do tego w najpopularniejszych rozmiarach. Przejrzyj nasze plugi, tunele, tapery & ciężarki. Nasza szybka dostawa sprawi, że wybrane produkty dotrą do Ciebie w błyskawicznym tempie, dzięki czemu możesz zrobić na wielu niezapomniane wrażenie.

Rozpychanie piercingu ucha zwykle oznacza, że mały otwór zostaje rozciągnięty poprzez stopniowe umieszczanie w nim większej biżuterii. Limit wielkości rozpychania zależy od wielkości płatka ucha, dokładnego umiejscowienia piercingu, a także szybkości procesu rozciągania. Zbyt szybkie tempo może spowodować pęknięcie skóry, a powstałe blizny ograniczą możliwość dalszego rozpychania.

Możliwe jest przebicie otworu do 6 mm za jednym razem, co można zakwalifikować do rozciągania. Jednak w przypadku większych rozmiarów, stopniowo osiągasz pożądany rozmiar, nosząc coraz większe rozpychacze w uchu. Proces rozpychania jest prawdziwym świadectwem zdolności ciała do zmian, i na poziomie emocjonalnym, ludzkiej zdolności adaptacji. Twoje rozciąganie pokazuje, że nie boisz się zmieniać. Co cię nie zabije, to cię wzmocni, prawda?

Kolczyki RozpychaczeKolczyki Rozpychacze

Rozpychanie uszu to jeszcze bardziej odważna deklaracja mody niż większość innych rodzajów piercingu, ponieważ sugeruje całkowite zaangażowanie w osobistą ekspresję. Pozwala to na bliski kontakt z samym sobą, swoją osobowością i ciałem. To jednak nie wszystko, w zależności od elastyczności skóry, możesz zdecydować się na ponowne zmniejszenie rozciągniętego piercingu, o ile nie jest on zbyt duży. Jest to bardzo indywidualna kwestia, ale jeśli chcesz jedynie wypróbować efekt rozciągania, zalecamy, aby nie rozciągać piercingu więcej niż 4 mm.

Najbardziej lubianym rodzajem biżuterii do rozpychania jest plug, czyli gruby krążek, który wypełnia rozciągnięty otwór piercingu. Plugi są zazwyczaj okrągłe, co nadaje im poczucie stabilności i wagi (nawet jeśli biżuteria jest w rzeczywistości bardzo lekka). To sprawia, że plug szczególnie dobrze prezentuje Twoją nieustępliwą osobowość, jako kogoś, kto broni siebie i innych. Swoją przygodę możesz zacząć od fake plug, aby sprawdzić, czy jest to coś dla Ciebie, zanim rozpoczniesz faktyczne rozciąganie ucha.

Rozpychacze W UchuRozpychacze W Uchu

Innym fantastycznym rodzajem biżuterii jest tunel, który przypomina plug, z tą różnicą, że jest tylko pustą ramą, a nie solidną formą. Występują one w różnych kształtach, z których popularnym jest kropla. Zarówno plugi, jak i tunele podkreślają rozmiar przekłucia ucha, nawet jeśli tunel ma tylko obwód, pozwalając spojrzeć w otwór piercingu ucha. Podobnie jak plugi, projekty tuneli są zazwyczaj proste i dwuwymiarowe, ale niektóre są ozdobione wspaniałymi zawieszkami, które tworzą interesujący mix rozciągania i popularnego kolczyka.

Trójwymiarowe stożki są rodzajem biżuterii, które umieszcza się w rozciągającym się otworze piercingu, i widać je po obu stronach jak normalny kolczyk, ale znacznie większy. Ze względu na swój stożkowaty kształt, świetnie nadaje się do stopniowego zwiększania rozmiaru piercingu, poprzez noszenie go w grubszej części. Ale upewnij się, że robisz to małymi krokami, w przeciwnym razie ryzykujesz rozdarciem skóry, zwłaszcza gdy otwór jest mały. Jeśli osiągniesz już większy rozmiar, waga ciężkiej biżuterii wystarczy, aby naturalnie rozciągnąć go jeszcze bardziej.

Rozpychacze Do UszuRozpychacze Do Uszu

Tapery wyglądają również fantastycznie, gdy są noszone po prostu ze względu na swój design. Trzy popularne opcje, to zdecydowanie klasyczny taper, spiralny taper i w kształcie litery C. Są one większe niż reszta biżuterii do uszu, dlatego przyciągają wzrok, lecz każdy z trzech rodzajów ma swój własny, odrębny klimat. Wybierz kształt i kolor, które najlepiej pasuje do Twojego gustu i oczywiście rozmiar, który jest odpowiedni do Twojego rozpychania.

Na koniec, tak zwane hangery i ciężarki, które są mieszaną kategorią biżuterii do rozpychania, oraz wyróżniają się swoją kreatywnością. Sprawdź na przykład ten niesamowity hanger w kształcie dziurki do klucza. Jak sama nazwa wskazuje, kształty te nie są zamknięte, co oznacza, że ‘zwisają’ z rozciąganego otworu piercingu, chociaż są bezpiecznie umieszczone na swoim miejscu.

Rozpychanie UszuRozpychanie Uszu

W odróżnieniu od hangerów, które są nastawione na modę, ciężarki to ciężka biżuteria, która służy do rozciągania piercingu w dół, aby uzyskać nieco inny wygląd. Przykładem może być ta extra duża podkowa. Niezależnie od tego, czy nosisz wiszącą biżuterię, czy sam piercing ma wydłużony kształt, te metody poprawiają wygląd wagi i siły, gdy wzrok przesuwa się w dół pionowego ułożenia. Jeśli chcesz przyciągnąć uwagę, będzie to idealny styl dla Ciebie.

Różnorodność biżuterii do rozpychania uszu jest wystarczająco duża, aby dostosować ją do różnych stylów i osobowości. Zapoznaj się z naszą kolekcją, a wkrótce na pewno znajdziesz coś, co do Ciebie przemówi, a może nawet CIebie zaskoczy. Baw się i spróbuj czegoś nowego.

Kolczyki Do Rozpychania UchaKolczyki Do Rozpychania Ucha

Jak mogę rozciągać mój piercing?

Rozpychanie polega na powiększeniu istniejącego już przekłucia w płatku ucha poprzez noszenie coraz większej biżuterii i dostosowywanie się ucha do następnego rozmiaru. Robisz to, aż osiągniesz pożądany rozmiar.

Tapery są do tego celu przydatne, ponieważ ich kształt sprawia, że mają wiele różnych rozmiarów jednocześnie, więc w zależności od tego, jak je nosisz, zajmują mniej lub więcej miejsca w otworze piercingu. W ten sposób nie musisz kupować biżuterii za każdym razem, gdy chcesz zwiększyć rozmiar. Jednorazowy zakup zestawu taperów jest jeszcze lepszym pomysłem, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć wymarzony efekt.

Jak długo boli rozciągnięty piercing?

Rozpychanie piercingu jest modyfikacją zwykłego przekłucia płatka ucha, ma on tę samą miękkość, dlatego proces modyfikacji ciała jest stosunkowo nieskomplikowany. Jeśli zostanie to wykonane prawidłowo, rozpychanie piercingu nie wiąże się z bólem ani gojeniem.

Oznacza to jednak, że obszar ten będzie napięty i może boleć podczas całego procesu rozpychania. Jeśli faktycznie czujesz ból, być może brakowało Tobie cierpliwości i rozmiar biżuterii został zwiększony, zanim twoje ciało w pełni przyzwyczaiło się do obecnego. Ważne jest, aby nie spieszyć się i słuchać swojego ciała.

Jaki rodzaj biżuterii mogę nosić w moich rozstępach?

Drewno lub kość pozwalają skórze oddychać, co jest szczególnie korzystne w przypadku rozstępów, ponieważ powierzchnia pokryta biżuterią jest większa niż w przypadku innych rodzajów kolczyków. Ponadto lekkie metale, takie jak stal chirurgiczna lub tytan, są bardziej odpowiednie niż cięższe materiały, takie jak złoto.

W przypadku nowych piercingów nie zalecamy jednak materiałów takich jak drewno i kość, ponieważ wchłaniają one płyny z gojącej się rany. Tytan jest zawsze sprawdzonym wyborem dla nowych przekłuć, ponieważ jest delikatny dla wrażliwej skóry.