KUPUJ Z 25% ZNIŻKĄ

Nowe inspiracje i style

Do 25% zniżki - Nowe kolczyki

Nowe inspiracje i style

KUP 2, ZAPŁAĆ ZA 1

Nowa oferta każdego dnia

100 dni zwrot
Wysyłka od 14.99 zł. Darmowa wysyłka od 150 zł
Bezpieczne płatności
Ładuję...

Fake kółko

14,00 zł
W magazynie

Sztuczne kółka są jednym z naszych najbardziej popularnych produktów, które nie wymagają przekłucia. Pierścień ma naprawdę dużą możliwość dobrania rozmiaru, nie jest ani za duży, ani za mały i dlatego może być używany w niezliczonej ilości miejsc. Przykładem może być nos, ucho lub warga, a limit wyznacza tylko Twoja wyobraźnia.

Kółko posiada mały "element ślizgowy", który można wsunąć do samego pierścienia, aby pierścień mógł utknąć w miejscu, w którym powinien. Możesz łatwo odciągnąć kawałek, pociągając go za mały dysk, który jest wyraźnie widoczny na pierścieniu. Po ponownym zwolnieniu uchwytu dysk wraca do oporu, a pierścień jest w ten sposób dobrze przywarty do ucha, wargi lub miejsca, które sam wybrałeś.

Niewielki dysk po założeniu znajduje się w miejscu, którego nie widać - na tylnej części ucha lub wewnątrz wargi / nosa. To łatwe i wygodne, a nikt nie zobaczy, że nie jest to prawdziwe kółko.

Kółko można kupić w kolorach: srebro, złoto, czerń, hematyt, różowe złoto. Zauważ, że różowe złoto mierzy 12 mm w średnicy.

Jeśli nie możesz się zdecydować, może warto kliknąć po nasz zestaw ośmiu fake kółek. Tym samym robisz naprawdę dobry interes i zdobywasz osiem różnych kółek w jednym zakupie.

Szczegóły
ImięFake kółko
SKUFake-33
Grubość1.6 mm.
Rodzaj zapięciaKlips
RodzajFake kolczyk
Średnica kółka10 mm.
MateriałStal chirurgiczna
Ilość sztuk1 szt.
Czy kolczyk jest powlekany?Tak, w całości
Napisz własną recenzję
Napisz recenzję o produkcie:Fake kółko
Twoja ocena
Fake kółko