• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

21 produkt(ów)

na stronie

21 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Podkówka w brwi

Podkówka ma specjalne miejsce w piercingu brwi - jest niezmiennie popularna. Ten kształt ma symbolizować szczęście i powodzenie, może właśnie to stoi za jej sukcesem. Niektórzy wybierają podkówki ponieważ nawet taka najzwyklejsza jest ozdobą sama w sobie i świetnie się prezentuje.

W tekście dowiesz się więcej o podkówce w brwi. Możesz również zapoznać się z ofertą i znaleźć informacje na temat higieny.

Szeroka gama podkówek

W naszym sklepie znajdziesz podkowy w klasycznych metalicznych kolorach jak złoty czy srebrny, ale również zielony, fioletowy i inne. Mamy też wybór jeśli chodzi o "nakrętki" (ozdoby) - znajdziesz tutaj kuleczki, stożki oraz inne, np. ozdabiane kamieniami.

Na BodyMod.pl jakość naszych produktów stanowi priorytet - dodatkowo nasze produkty są zawsze w atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy tylko kolczyki, które są w 100% bezpieczne w użyciu.

Podkówka może kompletnie zmienić twój wygląd!

Piercing jest sposobem wyrażania siebie, a zatem dobór biżuterii jest bardzo ważny. Jeżeli masz ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie, może powinieneś dać szansę nowej podkówce. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Odwiedź nasz blog i znajdź więcej informacji

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat kolczyków - tutaj znajdziesz bardzo dużo ciekawych informacji. Dowiesz się wielu rzeczy na temat higieny, doboru kolczyków, rozmiaru oraz różnych rodzajów materiałów.

Jeśli dalej dręczy cię jakieś pytanie, a nie możesz znaleźć informacji na blogu - skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy ci na wszelkie pytania. p>

Jak utrzymać kolczyk w czystości?

Higiena jest oczywiście bardzo ważna. Na BodyMod.pl oprócz ważnych informacji, znajdziesz również produkty specjalnie przeznaczone do tego celu.