• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

26 produkt(ów)

na stronie

26 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kółko - kolczyk do sutków

Jeśli chodzi o wybór kolczyków do sutków, tutaj w BodyMod.pl oferujemy najróżniejsze wymiary i rodzaje kółek - chcemy być pewni, że znajdziesz tutaj ozdobę, która będzie ci w 100% odpowiadała.

Kółko jest chyba najbardziej powszechną formą kolczyka w sutku. U nas znajdziesz jego różne typy, takie jak na przykład kółko z kulką czy zwyczajne kółko.

Podstawową różnicą między tymi dwoma jest sposób otwierania i zamykania. Kółko z kulką posiada zamknięcie w jej środku, podczas gdy zwykłe ma tzw. zamknięcie pierścieniowe.

W ciągu kilku ostatnich lat zwykłe kółka stawały się co raz bardziej popularne; niektórzy uważali, że wyglądały o wiele lepiej niż te tradycyjne z kulką. Ponadto, pozwalają uniknąć efektu tzw. trzeciego sutka - kulki, zwłaszcza te większe, mogą się odznaczać pod koszulką.
Ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak trudno może być otworzyć (lub zamknąć) taki kolczyk, przygotowaliśmy mini samouczek, który powinien ułatwić sprawę.

Jak duże kółko wybrać?

Kiedy kupujesz nowe kolczyki do sutków bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego rozmiaru - poniższe informacje powinny ci w tym pomóc.
Po pierwsze, należy zmierzyć szerokość brodawki, a wynik zaokrąglić do 0,5 lub 1mm. Najczęściej średnica wynosi około 10mm.
Jeśli nie jesteś pewien co do grubości, wyjmij na chwilę stary kolczyk i go zmierz; najprawdopodobniej będzie do 1,6 lub 1,2mm (chociaż ta pierwsza opcja wygrywa w 90% przypadków).

Kółka w wielu rozmiarach

W naszym sklepie znajdziesz kółka w naprawdę wszystkich rozmiarach; jeśli nie umiesz znaleźć swojego lub dalej nie jesteś pewien który będzie odpowiedni, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Tam również podpowiemy ci, co zrobić jeśli chcesz zwiększyć rozmiar kolczyków w sutkach.