• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Produkty 1 do 48 z 147

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Produkty 1 do 48 z 147

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Kolczyki intymne

Kolczyki intymne stają się coraz bardziej i bardziej popularne, szczególnie wśród młodszych pokoleń. Powody dla których ludzie decydują się na taki piercing są różne, jednak generalnie można je podzielić na dwie kategorie: powody estetyczne i pragnienie zintensyfikowania seksualnych doznań. Więcej dowiesz się z poniższego tekstu.

Kolczyki intymne

Kilka tygodni po wykonaniu kolczyka w miejscu intymnym dobrze jest się powstrzymać od kontaktów seksualnych, tak by dać szansę przekłuciu dobrze się zagoić. Zwróć zwłaszcza uwagę, czy twój nowy piercing nie jest narażony na kontakt z obcymi płynami ustrojowymi. Podczas okresu gojenia używanie prezerwatywy jest konieczne, nawet jeśli jesteś ze swoim partnerem od dawna. Powód tego jest prosty: kolczyk w miejscu intymnym to na początku otwarta rana, przez którą bardzo łatwo jest zarazić się chorobą weneryczną. Jeśli nowy piercing będzie zbyt często dotykany bądź narażany na czynniki zewnętrzne mogące mu zaszkodzić, może nawet dojść do krwawienia w okolicach kolczyka. Aż do czasu całkowitego zagojenia przekłucia powinieneś poświęcać mu dużo uwagi i dokładnie obserwować.

Kolczyki intymne dla kobiet.

W przypadku kobiet, motywacje do wykonania tego piercingu są nieco inne niż u mężczyzn. Kobiety mogą odczuwać dużą przyjemność i zwiększoną stymulację dzięki kolczykom, które jednak stosunkowo rzadko zapewniają dodatkową rozkosz ich partnerom. Istnieje wiele różnych opcji, niektóre bardziej, a inne mniej stymulujące. Część z nich ma funkcje wyłącznie estetyczne. Dobrym pomysłem jest zawsze zgłoszenie się do profesjonalnego piercera, który nie tylko ma doświadczenie w tym temacie, ale także będzie w stanie zagwarantować ci bezpieczny zabieg, ale także specjalistyczną opiekę po wszystkim.

Kolczyki intymne w ciąży

Zajście w ciążę to wspaniała wiadomość, jednak niestety nie zawsze dla twojego kolczyka. Najważniejszą kwestią jest nie wykonywanie tego rodzaju przekłuć podczas ciąży; jeśli kolczyk był zrobiony wcześniej, jest możliwość zatrzymania go, nawet przez całe 9 miesięcy. Jednak podczas porodu należy go ściągnąć, tak by dodatkowe parcie go nie uszkodziło; po urodzeniu dziecka możesz znów do niego wrócić. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się z piercerem lub twoim lekarzem.

Kolczyki intymne dla mężczyzn

W tym przypadku taki piercing ma bardzo często dodatkową funkcję stymulującą partnera, dlatego jest popularny wśród mężczyzn, którzy chcą nieco podnieść swoje kwalifikacje. Nawet wtedy używanie prezerwatyw nie powinno stanowić problemu, z wyjątkiem dużych kolczyków. Dobrym pomysłem jest użycie dodatkowego lubrykanta przed założeniem kondoma; tym sposobem tarcie jest zredukowane, a więc ryzyko przebicie jest mniejsze. Zwróć również uwagę, że duże kolczyki mogą zniszczyć kobiecą spiralę, a także inne formy zabezpieczenia. Jeśli prezerwatywa jest bardzo napięta i naciska na kolczyk, warto rozważyć zmianę numeru na większy. W większości przypadków kolczyki powinny stymulować partnera, jednak niektórzy uważają to za niewygodne, szczególnie takie przekłucia jak Apadravya czy Ampallang mogą wywoływać podrażnienia, a nawet ból. Są to jednak nieliczne wyjątki; większość kolczyków wywołuje dużą rozkosz u partnera.

Wybór kolczyka do miejsca intymnego.

Niektóre z kolczyków intymnych takie jak na przykład Dydoe wymaga, by mężczyzna był obrzezany, jednak generalnie ten rodzaj piercingu jest dla każdego. To wybór biżuterii decyduje właściwie o efekcie końcowym, jaki uzyskasz. Przekłucia takie jak Prince Albert, Apadravya czy Ampallang wymagają, by podczas ich wykonywania penis był we wzwodzie, tak by zapewnić optymalne i wygodne użytkowanie. Generalną zasadą przy dopasowywaniu kolczyka jest zmierzenie odległości pomiędzy dwoma otworami i dodanie 0,5-1cm. W przypadku kobiet jest to zdecydowanie prostsze, gdyż ich organy płciowe nie powiększają się aż tak znacząco podczas stosunku. Jeśli chodzi o rodzaj kolczyka, należy wybrać taki, który stymuluje najlepiej; na przykład w napletku łechtaczki można umieścić zwykłe kółko, ale też sztangę - wybór należy do ciebie.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, tam nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania, ale także posłużymy radą.

Dowiedz się więcej na temat różnych rodzajów piercingu - wystarczy, że klikniesz w jeden z interesujących cię linków.

Męski piercing intymny: Ampallang, Apadravya, Dydoe, Frenum, Hafada, Prince Albert oraz Lorum.

Kobiecy piercing intymny: Christina, Isabella, Przekłucie napletka łechtaczki, Przekłucie łechtaczki, Przekłucie warg sromowych oraz Princess Albertina.