• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

39 produkt(ów)

na stronie

39 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Banany w kobiecym piercingu intymnym

Banany są często stosowane w kobiecym piercingu intymnym z racji kształtu, dopasowanego do kobiecej anatomii. Mimo że powierzchnia, na której wykonuje się kolczyki intymne jest zwykle raczej płaska, wbrew pozorom banany sprawdzają się świetnie. Ich niewątpliwą zaletą jest to że głębiej "siedzą" w ciele niż na przykład sztangi. Jeśli przebicie zostało wykonane początkowo za pomocą banana, po zakończeniu okresu gojenia można łatwo zmienić kolczyk na kółko lub podkówkę, ponieważ wszystkie mają podobny zakrzywiony kształt.

Zalety kolczyków w kształcie banana

Jak wspomnieliśmy powyżej, banany mają wyjątkową zaletę dobrej "przyczepności" do ciała, co sprawia że są idealne do przekłuć takich jak na przykład Christina. To przekłucie jest bardzo podobne do piercingu pępka, z tą różnicą, że jest to przekłucie intymne, umieszczone na górze wzgórka łonowego. Banany są powszechnie używane do piercingu pępka, tak samo jest w przypadku Christiny, jednego z najbardziej popularnych przekłuć intymnych.

Kolejną korzyścią banana, który czyni go lepszym niż podkówka czy kółko to to, że stosunkowo rzadko zaczepia się o ubrania, ponieważ materiał nie ma kontaktu z dużą częścią kolczyka, jedynie z kulkami, które wystają ponad skórę. Jest to szczególnie przydatne gdy kolczyk jest nowy i nadal jesteś w trakcie przyzwyczajania się do niego.

Różne typy bananów

Banany są dostępne w najróżniejszych kolorach, materiałach i wzorach - tutaj wybór jest bardzo szeroki. Zalecamy jednak, żebyś przed podjęciem decyzji dokładnie przemyślała rodzaj kolczyka, dopasowując go do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli nie jesteś pewna, jaki rodzaj kolczyka będzie odpowiedni, możesz poczytać więcej na temat różnych rodzajów kolczyków na naszym blogu, gdzie pośród różnych informacji znajdziesz również wskazówki, jak dopasować kolczyk do rodzaju przekłucia.