• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

11 produkt(ów)

na stronie

11 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Banan do męskich przekłuć intymnych

Wielu mężczyzn wybiera właśnie kolczyk w kształcie banana do przekłuć intymnych, twierdząc że takie rozwiązanie jest wygodniejsze w najbardziej wrażliwych miejscach, szczególnie jeśli kolczyk jest umieszczany wzdłuż długości penisa. Podstawową zaletą banana jest jego uniwersalność. Nadaje się właściwie do każdego męskiego przekłucia intymnego, oczywiście tak długo jak wymiary są odpowiednio dobrane.

Umiejscowienie piercingu

Jeśli kolczyk jest umieszczony prostopadle w stosunku do penisa, śmiało możesz używać tak sztang, jak i bananów. Jeśli jednak jest w położeniu pionowym, tak jak na przykład Apadravya czy Dydoe, banan jest zdecydowanie lepszym i bardziej komfortowym wyjściem. W rzeczywistości, czasem wręcz niemożliwe jest użycie sztangi, gdyż nie jest wystarczająco "głęboka", by nadać się do tych przekłuć. Wiele osób wybiera także banany do kolczyków przechodzących na wylot przez penisa, jednak tutaj jest to raczej kwestia gustu, ponieważ oba rodzaje się do tego nadają

Materiały i dizajn

Banany występują w wielu wielkościach i wzorach. Możesz na przykład postawić na absolutną klasykę i wybrać tytanowego banana, z kulką na każdym końcu. Ten produkt jest bardzo wysokiej jakości, a także nie zawiera niklu, więc każdy może go nosić nie obawiając się o alergie czy podrażnienia.

Jednakże, wybór jest znacznie szerszy. Weźmy na przykład PTFE: jest to bardzo elastyczne i miękkie tworzywo sztuczne. Możesz samemu dowolnie przyciąć twój kolczyk, tak by był idealnie dopasowany do ciebie; jest dostępny w wielu różnych kolorach i wzorach. PTFE na pewno jest bardzo komfortowe w noszeniu na co dzień, a różne przyciągające wzrok wzory na pewno zdadzą egzamin w intymnej sytuacji.

Zakończeniem banana nie muszą być koniecznie kulki, kolce są także raczej popularne. Tutaj także masz wybór: tytan, stal chirurgiczna czy Blackline? Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, mamy nadzieję że te zakupy sprawią ci dużo przyjemności...