• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa dostawa
  Przy zamówieniach powyżej 85 zł!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

Prince Albert

Produkty 1 do 48 z 63

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2

Produkty 1 do 48 z 63

na stronie

Strona:
 1. 1
 2. 2
 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Prince Albert

PA został nazwany na cześć męża królowej Wiktorii z Anglii. Według legendy wykonał on ten piercing, aby utrzymać penisa stale w jednej pozycji w modnych wówczas obcisłych spodniach. Jednak wielu twierdzi, że jest to miejska legenda, wymyślona historia, ponieważ nie ma rzeczywistych dowodów na to, że opowieść jest prawdziwa.

Możesz znaleźć kolczyki Prince Albert online na BodyMod. Mamy dla Ciebie wiele wzorów, takich jak:

Kiedy zmienić kolczyk Prince Albert?

Czas gojenia PA może trwać od 4 do 6 tygodni. Jest to uważane za raczej krótki czas gojenia, dzięki przepływowi krwi w tym obszarze. Musisz jednak upewnić się, że Twój kolczyk jest w 100% wyleczony przed jego zmianą. Jeśli to twój pierwszy raz, możesz poprosić piercera o pomoc. Wiele osób decyduje się na zwiększenie rozmiaru, w takim przypadku zalecamy poprosić o profesjonalną poradę. Najlepiej, poczekaj 2-3 miesiące przed zmianą PA, aby być pewnym i bezpiecznym.

Pielęgnacja Prince Albert

Kiedy przekłujesz PA, musisz pamiętać o jednej istotnej rzeczy. Nie możesz mieć kontaktu seksualnego przez tygodnie. Kolejnym istotnym elementem jest komunikacja z partnerem. Ta biżuteria głęboko wpłynie na Twoje życie seksualne; dlatego Twój partner powinien mieć coś do powiedzenia, zanim się zdecydujesz. Oboje musicie być cierpliwi podczas okresu gojenia.

Aby zadbać o swój piercing, będziesz musiał unikać jego dotykania lub zabawy. Myć go 3-6 razy dziennie roztworem soli fizjologicznej, zgodnie z zaleceniami piercera. Znakomity profesjonalista udzieli wskazówek, jak dbać o biżuterię PA. Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się ze swoim piercingiem i postępuj zgodnie z ich instrukcjami.