• Zwrot do 30 dni!
  Niezadowolony z zakupu? Możesz go zwrócić!
 • Darmowa przesyłka
  Zamów produkty warte 100 złotych lub więcej!
 • Ekspresowa wysyłka
  Wystarczy, że złożysz zamówienie do 14:00
 • Pewna dostawa
  Wysyłka Pocztą Polską w dni powszednie

8 produkt(ów)

na stronie

8 produkt(ów)

na stronie

 • Aż 30 dni na zwrot!
  Konieczne nieuszkodzone oryginalne opakowanie
 • Trustpilot
  Ponad 600 recenzji! ().
 • Polska obsługa klienta
  Napisz do nas maila!

Sztangi do męskich przekłuć intymnych

Sztanga może być idealnym rozwiązaniem na co dzień! Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej dyskretnych ozdób, a w wielu przypadkach jest kompletnie niewidoczna pod ubraniem. To może być bardzo ważne kiedy chodzisz do pracy lub na studia; nie zwraca uwagi, jednak ciągle tam jest. Jest to też jedna z najbardziej wygodnych opcji.

Rozmiary

Sztangi są dostępne w kilku wariantach: w różnych kolorach, materiałach i rozmiarach. Ten ostatni musi być oczywiście dopasowany do wielkości twojego przekłucia. Tak jak wspominaliśmy, w naszym sklepie znajdziesz wiele różnych rozmiarów, więc jesteśmy prawie pewni, że znajdziesz idealny dla ciebie. Rzeczą, na którą powinieneś zwrócić szczególną uwagę jest grubość kolczyka, która oczywiście musi współgrać z grubością wybraną przy wykonywaniu przekłucia. Długość znowu jest kwestią subiektywną; piercer może ci doradzić, ale generalnie decyzja należy do ciebie. Pamiętaj: zawsze mierzona jest długość pręta pomiędzy kulkami, a grubość odnosi się do najgrubszego punktu.

Materiały

Decydując się na sztangę, masz do wyboru kilka różnych materiałów, jednak ostateczny wybór należy do ciebie - my możemy tylko doradzać. To, jakiego materiału powinieneś użyć zależy oczywiście od miejsca i rodzaju przekłucia, ale także indywidualnych preferencji. Poniżej przedstawimy ci kilka najbardziej popularnych materiałów oraz opiszemy zalety ich stosowania. Jeśli dokładnie przeczytasz nasze opisy, powinieneś szybko zdecydować się na jeden z nich.

Akryl

Przy wyborze materiałów warto pomyśleć o funkcji, którą ma spełniać piercing. Jeśli poszukujesz sztangi do noszenia na co dzień, która będzie tak mało wyczuwalna jak to możliwe, akryl wydaje się być idealny. Dotyczy to zwłaszcza dużych kolczyków - akryl jest bardzo lekkim tworzywem sztucznym, w przeciwieństwie do np. stali chirurgicznej, więc nawet spora ozdoba nie powinna ci ciążyć.

PTFE

Alternatywnie, możesz również wybrać dyskretną i elastyczną sztangę z PTFE - gładkiego i miękkiego tworzywa sztucznego. Używanie tego materiału jest bardzo komfortowe, szczególnie jeśli zależy nam na tym, by kolczyk specjalnie się nie odznaczał. Tutaj jest tylko jeden problem: kolczyki z PTFE są dostępne tylko w dwóch grubościach: 1,2 i 1,6mm. Jeśli potrzebujesz czegoś większego, będziesz musiał zdecydować się na akryl.

Tytan

Tytan jest opcją dla tych, którzy chcą i mogą się odrobinę rozpieścić - to materiał wyjątkowej jakości, a przez to jest też dosyć drogi. Niestety, nie znajdziesz także kolczyków grubszych niż 1,6mm. Jest to świetny materiał do codziennego użytkowania, gdyż jest bardzo czysty i mocny, nie zawiera także niklu, więc jeśli masz alergię, jest on idealny. Oczywiście tworzywa sztuczne także są wolne od niklu, jednak są też o wiele mniej wytrzymałe od tytanu.

Stal chirurgiczna

W końcu, stal chirurgiczna. Jest to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych materiałów - występuje w wielu wzorach i kolorach. Możesz znaleźć nawet stal powlekaną złotem, dla bardziej ekskluzywnego looku. W porównaniu do reszty opisywanych materiałów, stal chirurgiczna jest dosyć ciężka, więc jeśli masz zamiar rozpychać przekłucie, duże kolczyki mogą ważyć całkiem sporo. Niektórym się to podoba - wybór należy do ciebie.