Tunel w formie sprężyny

Dostępność: W magazynie

20,00 PLN
Opis produktu
Szczegóły

Ten tunel jest wykonany z jednego kawałka stali chirurgicznej ukształtowanego w taki sposób, by trochę przypominał sprężynę czy spiralę. Innymi słowy, to po prostu długa "nić" która została zwinięta wokół w ciasną spiralę. Nie jest ona ani zgrzana ani sklejona razem, przez co stosunkowo łatwo można ją ścisnąć czy naciągnąć. Oczywiście, po chwili wróci ona do pierwotnego kształtu.

Przód tunelu jest w kształcie przypominającym trochę lejek, szerszy oczywiście niż reszta kolczyka, która musi przejść przez dziurkę w uchu. Z tyłu jest umieszczony o-ring, który sprawia że tunel nie wypada tak łatwo z ucha. Możesz wybrać spośród kilku rozmiarów, od 6 aż do 16mm średnicy.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Tunnel-76
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Głębokość 14 mm.
Słowo "głębokość" może oznaczać także całkowitą długość kolczyka, od jednego do drugiego końca, biorąc pod uwagę także dodatki, krawędzie, o-ringi etc. Natomiast zwykła długość (części znajdującej się w płatku ucha) może wynosić mniej niż długość całkowita, jeśli na przykład kolczyk ma 1,5 milimetrowe krawędzie z przodu i tyłu. Jeżeli więc głębokość wynosi 10mm, a kolczyk ma dwie 1,5 milimetrowe krawędzie, zwykła długość wyniesie 7mm.
Materiał Stal chirurgiczna
Te kolczyki są wykonane ze stali chirurgicznej, który jest standardowym materiałem wykorzystywanym w piercingu – jest tak popularny, ponieważ nie uwalnia niklu. Jeśli na przykład dobrze tolerujesz srebrną biżuterię i nie masz alergii na nikiel, z czystym sumieniem polecamy ci stal chirurgiczną. Pamiętaj jednak, że jeśli jesteś uczulony, polecamy trzymanie się wyłącznie tytanu. Zauważ, że w niektórych przypadkach jedynie część, która przechodzi przez ciało, a nie cały kolczyk jet wykonana ze stali chirurgicznej.
Anulowanie Tak
Masz 30 dni na zwrot tego produktu.
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Tunel w formie sprężyny
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena
Dostawa

Tutaj, na BodyMod.pl Shop naszym celem jest satysfakcja każdego klienta. Satysfakcją dla nas jest zapewnienie zawsze idealnej i ekspresowej obsługi. Dlatego właśnie oferujemy szybką dostawę, a także 30-dniowy okres zwrotu zakupionego produktu. Upewnij się tylko, że towar jest w szczelnym, oryginalnym opakowaniu - nie możemy przyjmować zwrotów używanej biżuterii ze względów higienicznych.
Pamiętaj także, że jeśli zależy ci na ekspresowej dostawie, musisz zamówić produkt do godziny 15:00, od poniedziałku do piątku. Twoje zamówienie zostanie dostarczone gratis, jeśli za zakupy zapłacisz 99 złotych lub więcej.
Zwykle nasze zamówienia wysyłamy zwykłym listem (oczywiście odpowiednio zabezpieczonym), tak, że nie musisz nawet siedzieć w domu oczekując na paczkę - zostanie ona dostarczona do twojej skrzynki pocztowej. Pamiętaj by dokładnie podać adres!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy czy zwrotu towaru, nie wahaj się z nami skontaktować! Możesz napisać do nas maila, używając formularza kontaktowego - jeśli masz już numer zamówienia, możemy bardzo szybko sprawdzić status przesyłki i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Upload images for this product