Polski sklep z najlepszą biżuterią do piercingu

ŚLEDŹ PRZESYŁKĘ, TYLKO 19.99ZŁ. DARMOWA OD 150ZŁ.

Szybka i śledzona przesyłka z InPost

  • Kupuj według piercingu

  • Brands

  • Kupuj według typu


Kupuj z 25% zniżką kółka do:

Not available

Plug z akrylu z trzema czaszkami.

Plug z akrylu z trzema czaszkami.

This item is no longer available.


Wybierz rozmiar

Szczegóły

Nazwa: Plug z akrylu z trzema czaszkami.

SKU: U-Plug-111

Przeznaczenie: Rozpychanie

Średnica rozpychacza: 18 mm.

Materiał: Akryl

Głębokość: 15 mm

Ilość sztuk: 1

Wzór: Czaszka

Opis

Jeśli poszukujesz biżuterii do rozpychania, która ma dość surowy i odważny wygląd, trafiłeś we właściwe miejsce. Na powyższym zdjęciu widać plug wykonany z akrylu, w środku którego umieszczone są trzy czaszki. Są one ułożone w kręgu i twarzami do przodu. Aby dobrze je zabezpieczyć, plug pokryty jest z przodu przezroczystą powłoką, która stanowi też jego ładne wykończenie. 

Niestety, ale ten model nie jest oferowany dla tych, którzy zaczynają przygodę z rozpychaniem ucha. Oferujemy tylko duże jego rozmiary, które zaczynają się od 10 mm. Poza tym w małych rozmiarach trudno byłoby umieścić wszystkie trzy czaszki razem.

Plug ma formę siodła, co oznacza że jego krawędzie są wyższe niż środkowa część. Taki kształt pozwoli na doskonałe dopasowanie się go do płatka ucha. 

Opinie

Nie ma jeszcze opinii! Kilknij przycisk poniżej i zostaw pierwszą recenzję!

Apple Pay
Blik
Google Pay™️
Klarna
Mastercard
PayPal
Visa
DHL Express
FedEx Express
InPost
Packeta

*14K złota biżuteria nie jest objęta bieżącą promocją.

2.5.2