Bodymod Premium
Kolczyk do pępka z tytanu z okrągłymi brylantami



Materiał: Tytan
Kolor: Srebrny
Wybierz Kolor kamienia

Grubość gwintu: 1.6 mm
Długość: 10 mm
100 dni na zwrot zamkniętych produktów.
5.0(1 opinii)
Rating
Bardzo piękny klejnot
Jubiler wygląda bardzo pięknie!
SanneZakup potwierdzony
Przetłumaczone przez AI
Częstotliwość użytkowania
Codzienne użytkowanie
Biokompatybilność
Hipoalergiczna
Odporność na działanie wody
Wodoodporna
Żywotność
Trwała
Łatwość użytkowania
Łatwa w obsłudze
Nazwa: Kolczyk do pępka z tytanu z okrągłymi brylantami
SKU: Belly-264
Brand: Bodymod Premium
Grubość gwintu: 1.6 mm
Rodzaj zapięcia: Gwint wewnętrzny
Rodzaj biżuterii: Sztanga
Przeznaczenie: Pępek
Długość: 10 mm
Materiał: Tytan
Średnica kulki: 10 mm.
Kolor: Srebrny
Rodzaj kamienia: Cyrkonia sześcienna
Czy element jest przyklejony?: Tak
Ilość sztuk: 1
Dolna kulka: 10 mm
Górna kulka: 4 mm
Kolczyk, który widzisz na zdjęciu będzie najlepszym wyborem, mając na myśli właściwości jakie powinna posiadać biżuteria do piercingu. Tutaj otrzymasz najlepszą jakość materiału, którym jest tytan. Model ten wyposażony jest w wewnętrzny gwint, który ochroni piercing przed zadrapaniami oraz uszkodzeniami podczas zakładania lub zdejmowania biżuterii. Inną zaletą tego kolczyka jest duża ilość fasetowanych kamieni, które przepięknie mienią się w świetle.
Pręt ma długość 10mm, która jest standardowym rozmiarem w biżuterii do pępka. Górna kulka ma 4mm, a dolna... cóż, trochę ciężko to zmierzyć, gdyż jest to grupa kamieni. W przybliżeniu mają one około 10mm, w zależności od tego jak je mierzysz.
Tylna część górnej kulki jest płaska, tak samo jak kamienie w dolnej części pręcika. Możesz wybrać ulubiony model spośród różnych kolorów, aby dopasować go idealnie do swojej osobowości i ubioru.