BodyMod jest otwarte, a my zapewniamy, że Wasze kolczyki zostają doręczane do Waszych drzwi!

Kolczyk do septum w formie trójkąta z kamieniami

Dostępność: W magazynie

69,00 zł
Opis produktu
Szczegóły

Ten świetny kolczyk do septum ma kształt litery V. Dwa boki są wysadzane drobnymi cyrkoniami. Clicker jest zaprojektowany do noszenia w septum, lecz można go również użyć w uchu. 

Biżuteria ma proste i praktyczne zapięcie, wystarczy, że zaciśniesz pręcik, który znajduje się na górze trójkąta i gotowe. 

Ten oryginalny clicker jest wykonany ze stali chirurgicznej i dostępny w trzech kolorach, jak widać na powyższym zdjęciu. 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
SKU Nose-20
Ilość sztuk 1 szt.
Nie każdy potrzebuje dwóch identycznych kolczyków, dlatego nie sprzedajemy naszych ozdób w parach. Dlatego nasza cena to zawsze cena za jedną sztukę, chyba że podano inaczej. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy – wtedy ceny podane są za cały zestaw, w którym znajduje się kilka różnych modeli.
Szerokość 12 mm.
Szerokość kolczyka jest mierzona z uwzględnieniem wszystkich elementów, nie tylko części przechodzącej przez skórę.
Wysokość 13 mm.
Wysokość kolczyka jest mierzona od dołu do góry, wliczając wszystkie elementy.
Grubość 1.2 mm.
Grubość jest wyznacznikiem tego, jak “szeroka” jest część kolczyka przechodząca przez ciało; o grubości mówimy na przykład w przypadku sztangi. Znanie tego parametru jest ważne w przypadku dobierania kulki do pręta – tutaj liczby muszą się zgadzać, by elementy stworzyły całość. Pamiętaj także, by odpowiednio dobrać grubość kolczyka do twojego przekłucia.
Długość 8 mm.
Długość kolczyka jest zawsze mierzona od kulki do kulki, zawsze w linii prostej, nawet jeśli kolczyk jest w kształcie banana – wtedy mierzy się linię prostą od wewnętrznej strony kulek.
Materiał Stal chirurgiczna
Te kolczyki są wykonane ze stali chirurgicznej, który jest standardowym materiałem wykorzystywanym w piercingu – jest tak popularny, ponieważ nie uwalnia niklu. Jeśli na przykład dobrze tolerujesz srebrną biżuterię i nie masz alergii na nikiel, z czystym sumieniem polecamy Ci stal chirurgiczną. Pamiętaj jednak, że jeśli jesteś uczulony, zalecamy trzymanie się wyłącznie tytanu. Zauważ, że w niektórych przypadkach jedynie część, która przechodzi przez ciało (a nie cały kolczyk) jest wykonana ze stali chirurgicznej.
Czy kolczyk jest powlekany? Tak, w całości
Kolczyk jest powlekany. Prędzej czy później jego powłoka może ulec zniszczeniu. Możesz dowiedzieć się więcej o powlekaniu kolczyków tutaj.
Rodzaj powłoki Powłoka PVD
Rodzaj kamienia Cyrkonia
Rodzaje zapięć Z zawiasem
Recenzje
Napisz własną recenzję
Piszesz opinię o: Kolczyk do septum w formie trójkąta z kamieniami
Jak oceniasz ten produkt? *
  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Ocena